Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
29. črc 2016

Tak malej talian nebude,dneska dorazila mrcha...tak holt jedem dal ☹

pandabox
30. črc 2016

@ms.neomagic névés hlavu..Já to mela taky tak...pohnojeno pořád mas🙂)ja to mela taky tak...držím palce

ms.neomagic
30. črc 2016

@pandabox pohnojenej mam celej zivot 😀 nevesim..aspon zatim muzu makat na baraku....spis me to sere v praci,sla jsem tam s tim abych mela materskou,ze se brzo zadari a ja vypadnu auz se tam nervuju rok..

slunickova
30. črc 2016

Tak holky z nesniho rani druha rani moc,co myslite?

tati_ana
30. črc 2016

@slunickova já si myslím,ze je to jasny...gratulace 😉 a kdybys zkusila jiný test než mamatest, tak už tam budeš mít dálnici...tenhle dělá strašně slaboucke čárky 😉

laura1972
30. črc 2016

@tati_ana taky si myslím, že se to povedlo. A souhlssim s @tati_a na abys zkusila jiný test, máma test nic moc. držím palce 🙂

ms.neomagic
30. črc 2016

@slunickova krasny,jak dlouho meskas?

slunickova
30. črc 2016

@laura1972 diky moc snad to vyslo a mrcha nedorazi,jaky je tedy dobry test?

ms.neomagic
30. črc 2016

@slunickova zkus dr.max nebo uz digitalni,ten ti i ukaze tydny 😉

slunickova
30. črc 2016

@ms.neomagic naposledy sem to mela 6 cervence takze to mam teprve dostat mam to po 30 dnech

diva_ziva
30. črc 2016

Babeny, obcas vas tu sledujem a vase osudy. Moc vam vsetkym drzim palce 🙂 My sa snazime cca 1,5 roka a velmi velmi a tesim, ked aj ja raz budem mat iny nez snehobiely test. 🙂

@ms.neomagic No ja to mam s pracou rovnako, zostavam tam zatial kvoli tomu, ze vsak coskoro pojdem na matersku, ale uz tam takto tvrdnem cez rok. Tak ju asi zmenim tak ci tak a ono to nejak dopadne. 😀

laura1972
30. črc 2016

@slunickova hodně si chválí ten od dr.Maxe. taky je mám doma, ale bude zkoušet až zítra 🙂

ms.neomagic
30. črc 2016

@diva_ziva je to des..delam jen nocni a dost me to unavuje a prace docela narocna ☹ min mesic jsem prosla micropotratem,tak snad se brzy zadari znova..ted mam jit na citologii a dr mi prej nasadi neco na podporu zlutyho teliska..nevim co..

diva_ziva
30. črc 2016

@ms.neomagic Jeeje a neslo by pracu zmenit, ked tam nie si spokojna? Vies si predstavit ealne, ze by si na nocnych prezila cele tehotenstvo? Ja by som chcela zmenit, ale najradsej mimo obor a bohuzial netusim zatial, co by to malo byt. Tak som tam tak nejak zaseknuta .

dolly82
30. črc 2016

Zdravím dámy 🙂 dnes 23.DC ... Co myslíte?? 🙂

laura1972
30. črc 2016

@dolly82 moc přeji 🙂 hodně štěstí a tiše závidím 🙂 🙂

gariena
30. črc 2016

@dolly82 Ahoj, já teda nechci sýčkovat, ale příjde mi, že vidím dvě šedé čárky a v místě čárky bílo. Zkuste ještě zopakovat test. Možná už mám vlčí mlhu 😉

laura1972
30. črc 2016

@gariena
@dolly82 kolik dní máš do ms?

dolly82
30. črc 2016

MS mívám nepravidelnou, naposledy ale 28, takže 5 dní 🙂

laura1972
30. črc 2016

@dolly82 já mela taky 28 dnech cyklus a poprvé jsem tenhle měsíc měla cyklus po 31 dnech. Takže do ms mi zbývá také 5 dní 🙂

dolly82
30. črc 2016

A ty už jsi testovala? @laura1972

laura1972
30. črc 2016

@dolly82 zatím ne zítra jsem 10 DPO tak zkusim, i když nevím ještě možná 2-4 dny by chtělo počkat, ale bud a nebo 😀

kastanek87
30. črc 2016

@dolly82 vypadá to nadejne 😉 za dva dny bych testla znovu,už by mela byt výraznější. Držím pěsti! !!!

kato83
31. črc 2016

Holky ja jsem ted trochu hnede zaspinila ráno mam plašit?

terka228
31. črc 2016

@kato83 No, určitě byr raději volala doktorce.....vždy je lepší plašit, než něco zanedbat...kdyžtak si Tě pozve, podívá se a něco Ti na to dá...já pak brala Utrogestan a měla jsem od špinění a krvácení klid.....ale určitě to nenech být..... Dej pak vědět, jo? 🙂

kato83
31. črc 2016

@terka228 noo je neděle, myslis ze mam byt v klidua zitra na gynekologii.. nebo jet na pohotovost?

terka228
31. črc 2016

@kato83 Já bych jela 🙂

terka228
31. črc 2016

@kato83 budeš v klidu

terka228
31. črc 2016

@kato83 oni Tě z pohotovosti stejně pošlou jako na příjem na gynekologii, a tam je vždy doktor gynekolog, který Tě prohlédne, vše vysvětlí a iklidní....... u nás jsou všichni moc hodní 🙂

beruszka82
31. črc 2016

Dnes 24 den cyklu ranní moč

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru