Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunickova
2. srp 2016

Dneska sem koupila jiny nez mamatest,ten sem delala tedka

laura1972
2. srp 2016

@markiiska no snad trochu zesílil no, ty dva testy jsou jiná značka a ten dnešní je od toho dr.Maxe, ale je fakt, že je to krátce 🙂 ms ma přijít v patek 5.8.

dddkkk
2. srp 2016

@tesarovani Jojo sílí 🙂

jarmulka
2. srp 2016

@ms.neomagic nemůžeš srovnávat dvě různé holky... každé těhu je jiné a za mě má @slunickova krásný test.... 🙂

dddkkk
2. srp 2016

@laura1972 Já myslím, že sílí, většinou po zaschnutí ztmavnou, takže to možná bude lépe vidět po zaschnutí, jen první a třetí vedle sebe...

laura1972
2. srp 2016

@dddkkk díky 🙂 tak vydrž, ještě vyfotim ten první a ten dnešní 🙂

jarmulka
2. srp 2016

@slunickova krásný a pozitivní !!!! NIC si nedělej z né úplně povzbudivých komentářů, protože k ZT může dojít i u testu, kde jsou nádherné ,,dálnice,,. Síla pozitivity testu nic neříká a tom, jak těhu dopadne... Jde o to, zda k otěhotnění došlo a to došlo 🙂 a co se stane dál stejně neovlivníme 😉 ... chápu, že když někdo zažije ,,potrat,, tak hned vidí více věcí ,,černě,, ale zbytečné strašit ostatní... za mě nohy nahoru, poplácej se po ramenou - je to tam 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

diva_ziva
2. srp 2016

@slunickova Ja myslim, ze to je jasne! 🙂

Ja uz mam potvrdene tehotenstvo i z krvi 😵 😵

laura1972
2. srp 2016

@dddkkk tady jsou ty dva první a dnešní. Ten první je od Comfort a druhy od dr.maxe

ms.neomagic
2. srp 2016

@jarmulka ja ji vubec @slunickova nestrasim,co to rikas za blbosti..naopak ji celou dobu drzim s ni a preju ji to a jeste ji radim aby zkusila jiny test...pouze jsem podotkla,ze holky testujou stejne,co tu pozoruju a ze si myslim,ze @slunickova by mela uz mit test silnejsi....ale ona sama vi,ze od zacatku ji rikam,aby nekoukala na me...tak bych byla rada,kdyby jsi me tady prestala obvinovat,ze tu nekomu nepisu sama pozitiva,jen proto ze jsem potratila..

jarmulka
2. srp 2016

@ms.neomagic nezlob se na mě, ale jak Ty víš, jaká je správná síla pozitivity testu??? Já jsem zdravotní sestřička, myslím si, že něco málo vím, ale toto jsem zatím nikde nedohledala... co když má druhá slečna test silnější, než by měla mít a @slunickova ho má přesně takový, jaký má být??? 😕 ... každé tělo vyplavuje HCG v jiném množství a v jinou dobu. Dokonce jedno a to samé tělo u jednoho těhu vyplaví HCG do moči již 8 den po OVU a podruhé třeba až 11 den... absolutně se nemůžeš řídit tím, co má jeden člověk... to jsem tím chtěla říci... a Tobě přeji, abys brzy našla // na testu a bez ohledu na to, kolikátý den to bude a jak moc výrazný test mít budeš, aby vše dopadlo dobře a Ty jsi brzy chovala miminko ve své náruči... opravdu upřímně 🙂

beruszka82
2. srp 2016

@slunickova pohlo určitě,moc gratulují,těhule jsi věř tomu!!!

tahejhula
2. srp 2016

@slunickova Ja ti moc drzim pesti a verim, ze jiny test by to mohl ukazat vyrazneji.

slunickova
2. srp 2016

Holky nehadejte se mam vas rada vsechny a diky moc za podporu,me uz z toho hrabe😚

slunickova
2. srp 2016

Jinak dnes jsem delala gravitest ne mamatest,protoze do lekarny dr.maxe se nefostanu to je odemne daleko ta lekarna😳,mozna zitra

slunickova
2. srp 2016

Jonak slyseli jste nevo o tom ze kdyz je zenska tehotna ma v moci vice bilkovin?cetla sem to v diskuzi tak jestli nekdo nevi

laura1972
2. srp 2016

@dddkkk tak co myslis? 🙂

markiiska
2. srp 2016

@diva_ziva a můžu se zeptat koliký den po ovu jsi a jakou jsi mela hodnotu hcg? 🙂

tahejhula
2. srp 2016

@slunickova Hele a nevypada on stejne jako Mamatest?

beruszka82
2. srp 2016

@ms.neomagic já tady mám ty testy tohle jsou testované pátek neděle a dneska

diva_ziva
2. srp 2016

@markiiska 117 a je to 18 dni po ovulacii.

beruszka82
2. srp 2016

@slunickova přeci máš dlouhé cykly,kolik dní máš do MS?já mám den zpoždění...

markiiska
2. srp 2016

@diva_ziva děkuji moc, já sem 12.den tak to bych měla mít kolem 15, pokud počítám, že každé 2dny se hladina zdvojnásobuje, tak uvidíme dík 🙂

markiiska
2. srp 2016

holky mam hcg 44, bože já tomu nevěřim 😀

ms.neomagic
2. srp 2016

Ja nikoho neporovnavam ac to tak vyznelo,jen jsem chtela rict,ze pozoruju @slunickova jak testuje od prvniho dne a ze mi ty testy prijdou porad stejny,resp.slaby na to kolikatej den je to od prvniho testu...a aby sahla po jinej testu...tehotna je,to je samozrejmost..sama vidi,ze dnes udelala test jiny a carka je silnejsi.

slunickova
2. srp 2016

@tahejhula jj jsou ale to jsem nevedela po otevreni ale je to gravitest

slunickova
2. srp 2016

@beruszka82 mam cykli 30,nekdy 32 naposledy sem to mela 6 cervence takze to mam dostat tak za 2 dny

tahejhula
2. srp 2016

@slunickova Hm, to sis moc nepomohla. To bude tentyz test, jen baleny pod ruznymi znackami. :/

markiiska
2. srp 2016

@jarmulka
@laura1972 já to nevydržim do pátku, musim mu to říct hned dneska 😀

laura1972
2. srp 2016

A už máš ty výsledky z krve?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru