Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

petulac2
11. srp 2016

@makkkynka Děkuju, byla bych nejšťastnější. Jen se bojím uvěřit.. Díky ;)

juliemichal
11. srp 2016

@marrouc nádhera,nádhera a ještě jednou nádhera a moc gratuluji 🙂 🙂

monishkam
11. srp 2016

@petulac2 mrkni o stranku dozadu, je tam mamatest podobnej, co mas ty a dnes pani dosla ms. Zkus jinej test nez tento fialovej, delaj falesny carky temer vsem ☹

petulac2
11. srp 2016

@monishkam jj uz to vidim :(

s1991
11. srp 2016

Ahoj holky, děkuji Vám za minulé názory.
Včera jsem vydržela netestovat, ale dneska zvítězila netrpělivost. Jsem 9-10 DPO.
Co myslíte?

ms.neomagic
11. srp 2016

Holky vyprdnete se uz na ty blby mamatesty..davaji jen falesne nadeje..i mi to vcera rikal dr...

A jinak neco pro zasmati ze vcerejsi ordinace gynekologa 😀
Pan dr me zna od malinka,vcera tam byl sam,tak jsme si povidali,aktualni tema je nase snazeni a nase prestavba baraku...tak si tak povidame a on se me pta,jestli se porad snazime a jestli je vse v poho a ja rikam ze jo,on neco tukal do pc a pak povida..no a rubete do toho poradne? A ja,no ehm jo...a on,a je to tvrdy,musite jit hodne do hloubky? a ja zase no,ehm asi jo (v hlave jsem si rikala,ten je hustej,kdyz je tu takhle sam)..a on se pta dal..a vasi vam pomahaji? a ja,jezisi neee...a on se na me podiva a rika,to se divim,vzdyt tvuj tata se vzdy do vseho hrne...to uz jsem cumela i ja a nez jsem diky bohu stacila odpovedet,tak pan dr polozil posledni otazku a to,kdy se tam tedy budem stehovat😀 😀 😀 celou dobu mluvil o baraku 😀

bettynka26
11. srp 2016

Zkuste test od dr Maxe😉 mamatesty jsou naa prd.

ms.neomagic
11. srp 2016

@s1991 ja nic nevidim ☹

bettynka26
11. srp 2016

Já take moc ne. Paní asi myslela takový slabý proužek na hořejší straně.

s1991
11. srp 2016

Děkuju holky. Nene, ten slabý proužek nahoře je nakrabacený rantlík testu.
V reálu jsem ihned po namočení viděla, jak se barva krásně rozlila do testovací čárky a do zaschnutí byla vidět, ale mám pocit, že je to nevyfotitelné.. Přestávám lovit, počkám do konce víkendu. Kažopádně ještě jednou díky 😉

bettynka26
11. srp 2016

Já měla tedy na testu také hodně slabý proužek. Též jsem ho měla vidět nez zaschl pak už byl nepatrný ale druhý den jsem testla znovu a už byl krásné vidět. Držím palecky ať se zadari 😃

s1991
11. srp 2016

@bettynka26 Děkuju za podporu. Snad se to v příštích pár dnech rozsekne 🙂

arielka222
11. srp 2016

Holky k tem mamatestum ja si na ne nemůžu stěžovat nikdy ne ukázaly žádného ducha a nic falešného. Tak asi jak komu ja např. Pouzivam jenom je. Ale je pravda ze jsem testovala vždy minimálne 13 dpo a to vy ducha už neměli ukázat a byla tam vždy slaba růžova carka když bylo tehu. 🙂

bettynka26
11. srp 2016

@s1991 určitě se povede. 😉

markiiska
11. srp 2016

Já taky testovala 10dpo a mamatest byl sněhobílý a pak další den ukázal ducha...spíš bych mu vyčetla málo barviva

martaskvorova
11. srp 2016

Holky, prosím, přikládám fotku testu z devátého a desátého dne po KET pětidenní blastocysty, přijde mi, že čárka nesílí ☹

yukonek
11. srp 2016

@petulac2 určitě udělej jiný test než mamatest, bývají falešně pozitivní (házej dušíky). Držím palce !

marrouc
11. srp 2016

@martaskvorova ja mela dva dny po sobe taky uplne stejne slabe tak jsem udelala clearblue a ten to rozsekl 😊zitra zesili neboj 😉

petulac2
11. srp 2016

@yukonek Děkuju! Vyzkouším zítra nebo pozítří jiný ;)

3deti
11. srp 2016

@martaskvorova proste je to tehu tohle neni falesny duch:D

misula29
11. srp 2016

@ms.neomagic 😀 😀

misula29
11. srp 2016

@martaskvorova to vypadá nadějně 🙂

laura1972
11. srp 2016

@petulac2 @petulac2 mamatest je k ničemu já mela tenhle a pak jeste jeden a je super 🙂 a ten růžový je nejlepší 🙂 držím.palce ať to vyjde 🙂

ms.neomagic
11. srp 2016

Holky doufam ze se tu do me zase nepustite,ze to nekomu nepreju,ale ani digi neni jistota...me taky testy nesilily,tak jsem vzala digi,ze ten to potvrdi...ano potvrdil..a druhej den bylo po vsem...to jen k testum 😉

misula29
11. srp 2016

taky nechápu co se z toho digitálu dělá za jistotu, akorát se nehoní duši pokud to hcg v moči je ,ale prosperující těhu nezyručí žádnej test 🙂

laura1972
11. srp 2016

@ms.neomagic takhle to tu už někdo taky měl no. Pro začátek di myslím, ze stačí úplně bohatě ty úplně obyc. testy proužky. Jsou většinou v balení po 2ks a ceny se pohybují kolem 40-50 Kč a krom toho mamatedtu a Vitalx ( přebal mamatestu) tak třeba ten od dr.maxe, Benu, Comfort proužek nebo ten Woman secrete vsechny co maji citlivost 10 pro začátek úplně postačí 🙂 🙂

monikavitezslav
11. srp 2016

@ms.neomagic premyslela jsem ze bych dneska testla henze bych pak byla celou dovcu nervozni kdyby de neco zase podelalo.

markiiska
11. srp 2016

@ms.neomagic jistota není ani obyčejnej proužkovej test 🙂 to je jasný, ale to že ukáže pozitivní test znamená, že hcg se vylučuje a potvrdí se těhu.... věc druhá, že to skončí špatně...to se bohužel stává ☹

ms.neomagic
11. srp 2016

@monikavitezslav netestuj,mazej na dovcu a poradne si ji uzivej 😉

ms.neomagic
11. srp 2016

@markiiska to samozrejme,ale prece jen ten prouzek se da lepe sledovat,zda prouzek sili nebo slabne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru