Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lulinenka16
8. zář 2016

@lucky22 já bych řekla, že u mě by dneska taky ještě nic neviděl 🙂

laura1972
8. zář 2016

@lulinenka16 určitě neboj 🙂 ty budeš testovat i zítra nebo az pozitri?

lulinenka16
8. zář 2016

@laura1972 nevím, Maxe už doma nemám :(..mám poslední 25 tak tu si necham na sobotu, uvidím, podle toho co budou mit v lekarne 🙂

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 tak ja mam taky jeden nepruchozi vejcovod a druhy malinko nepruchozi. Manzel spermio vyborny a 2 iui se nam nepovedli, az ted IVF. Ale to nic neznamena. Hlavne ze jsi ovulovala ze spravne strany a spermijky ti dali primo do delohy, tak by si tu cestu mohli k tomu vajicku uz krasne najit sami

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 tak snad jo porad v to věřím ,jen me matou ty bolesti jak na menzes,

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 Tak to muzes mit z uhnizdovani i nemusis. Ty nemyvas bolesti pred MS?

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 mam je pokaždé ,vzdy v tuto dobu ,akorat ted jsou více tlacivejsi

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 Tak uvidis, bud je to uhnizdovani nebo priprava na MS. Je to tezke, bolesti jsou stejne, takze ti ted nikdo nerekne presne co to je. Musis uz jen cekat, i kdyz vim, ze to cekani je nejhorsi, ale proste to k tomu patri.

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 dekuju moc snad jo na zacatku jsem tomu dost věřila 😊Znáš někoho komu se iui povedlo na poprvé?

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 Urcite. Projela jsem hodne dizkusi kdyz jsem mela po prve po iui. Par holcin se naslo kterym to vyslo, je to hodne individualni. S kazdym dalsim pokusem se sance zvysuje. Hodne vychazi treti pokus. A tobe rekli ze by ti iui melo vyjit nebo ze to moc nevidi?

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 jj rekli mi ,ze to vyjde jeste předtim,jelikož mame vse OK ,sperma bylo take super a ovulace byla presne v den co to dělali.me zarazí ,ze kdyz na běžný styk doma je 20%sance na cyklus jakto ,ze na iui je jen do 15% jak ty statistiky dělají nechapu

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 Mozna ze clovek je proste vice nervozni. Prece jen uz je to jedna z forem umeleho oplodneni, tak mas v hlave trochu chaos, ze je v hlave trochu chaos, ze to zaslo takhle daleko... kdezto kdyz se snazite spontane, tak si to proste uzivate... Ja jsem taky nikdy neverila, ze budu cekat 2 a pul roku a jeste podstoupim IVF nez uvidim dve carky na testu. Je silena doba a je to horsi a horsi, ale zase muzeme byt radi ze je medicina takhle daleko. Tak hlavu vzhuru a uvidis, ze vse dopadne podle tvych predstav

lucky22
8. zář 2016

@lulinenka16 Tak co? Uz jsi po kontrole?

barunka881
8. zář 2016

@lucky22 moc dekuju a urcite dam vedet jak jsem dopadla,je super ,ze ti to vyslo a je jedno jakkoliv 🍀

lucky22
8. zář 2016

@barunka881 urcite dej vedet 🙂

katgatoo
8. zář 2016

Neměla jsem IUI, ale píchala jsem Ovitrelle 7.8, 8.8 byl pokus. Řekli mi, že test si mám dělat až 23.8. Udělala jsem ho a byl bílý, menzes nikde. Byla jsem naštvaná, ale udělala jsem si ještě jeden 26.8 a byla tam čárka. Takže nemá smysl dělat testy dřív, pak je člověk akorát zklamaný. Teď už mi potvrdili i UTZ a v pondělí snad bude srdíčko 🙂

lulinenka16
8. zář 2016

@lucky22 ahoj. jj teď sem dolezla domů konečně. od 11hodin pryč fakt horor.

barunka881
8. zář 2016

@katgatoo tak to ti mooooc gratuluji a doufam ,ze i ja to budu mit take tak 👏

lucky22
8. zář 2016

@lulinenka16 no a jak to dopadlo?

lulinenka16
8. zář 2016

@lucky22 no hledal hledal, přece jen bylo ještě brzo, když v úterý bylo hcg 346, moc se netvářil a pak našel malinký gestační váček, takže mimoděložní to není 🙂

terezkappp
8. zář 2016

@lulinenka16 Dálnice budou neboj 🙂 Já to mám teď tak, že hned hodinu po obědě dostanu ukrutný hlad. Mlíko piju po litrech, mám na něj chuť ráno přes den i večer. Dneska jsme měli k obědu vanilkové, mňam 😀 A dneska poprvé cítím trošku tlak v prsou. Zítra ráno chci zase počůrat testík, sledovat dvě čárky teď patří k naší nejoblíbenější činnosti 😀

katgatoo
8. zář 2016

Neměla jsem IUI, ale píchala jsem Ovitrelle 7.8, 8.8 byl pokus. Řekli mi, že test si mám dělat až 23.8. Udělala jsem ho a byl bílý, menzes nikde. Byla jsem naštvaná, ale udělala jsem si ještě jeden 26.8 a byla tam čárka. Takže nemá smysl dělat testy dřív, pak je člověk akorát zklamaný. Teď už mi potvrdili i UTZ a v pondělí snad bude srdíčko 🙂

lucky22
8. zář 2016

@lulinenka16 tak to je super, to moc gratuluji 🙂

lulinenka16
8. zář 2016

@terezkappp no koupila sem nějaký woman secret tak sem zvědavá 🙂 na obalu to vypadá jak max tak uvidíme 🙂

lulinenka16
8. zář 2016

@lucky22 děkuju, teď musím počkat do 22 . 9.🙂snad se dočkám něčeho lepšího 🙂

lulinenka16
8. zář 2016

@terezkappp jinak mlíko sem mohla vždycky, takže mi pití po litrech vadit nebude 🙂 jiné příznaky nemáš? 🙂

terezkappp
8. zář 2016

@lulinenka16 Pravidelně mezi šestou a sedmou večerní mě trošku začne bolet břicho jako na ms. Tak mě přítel hned okamžitě odešle do postele a pak už je to lepší. Včera se mi pak večer udělalo trošku špatně od žaludku, ale jak jsem si pak lehla, tak to zase přešlo. A jaký teď týden cca jsi?

doreen27
8. zář 2016

Ahojky holky co myslite??

lulinenka16
8. zář 2016

@terezkappp tak ti fakt netuším. ale když šel vidět aspoň malinký váček, tak by to mohlo být tak kolem 4-5 ne?

lucky22
8. zář 2016

@doreen27 tam nema byt plus? Ja myslela ze tyhle testy to mivaj jinak. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru