Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciasek1987
20. zář 2016

Holky fakt ne 🙂) v tom pripade nevim kde mam ms... jsem 38 dc

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 a nějaké příznaky? Cítíš se trochu jinak než jindy?

luciasek1987
20. zář 2016

@laura1972 citim se v pohode... pred par dny me bolely prsa.. ale uz neboli... nevim co se to se mnou deje... to uz je druhy dlouhy cyklus a pred tim jsem 8 mesicu slapala jako hodinky

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 a tebe bolely vždycky před ms pravidelně prsa nebo ne? Já právě vždycky když jsem byla tak 19 dní před ms, tak mi bolely a když jsem otěhotněla, tak před ms nic, jen citlivé bradavky a prsa mi začaly bolet az asi pár dní po vynechání ms.

luciasek1987
20. zář 2016

@laura1972 mam na mysli bradavky... ty me nikdy nebolely ...

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 celkově jestli ti někdy před ms bolely prsa.

luciasek1987
20. zář 2016

@laura1972 nn nebolely

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 on to má každý právě jinak.Já to měla obráceně. Vždy před ms bolely a při otěhotnění před ms nic, jak už jsem psala.A někoho neboli před ms vůbec a pak otěhotní a bolí.

luciasek1987
20. zář 2016

@laura1972 a ja to mam uplne jinak ze 😄 nejaky rady co se mnou?

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 spíš jsem celou noc se budila na záchod na malou. Úplně mi to budilo, jak mi to vždycky začalo tlačit na močák

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 no já bych ještě počkala a pak bych zašla dr.Kolik dní máš zpožděnou ms?

luciasek1987
20. zář 2016

@laura1972 dnes je termin.. a pristi pondeli jdu stejne na gyndu tak me prohledne ze

lucy915
20. zář 2016

@luciasek1987 mě bolely pravidelně před ms, dokonce i ted ale ms nikde tak jsem si udělala test a okamžitě pozitivní ;)

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 je, tak to máš ještě čas, můžeš mít klidně pozitivní test až po vynechání ms pár dní 🙂 někomu se to ukáže dyl. Záleží na HCG, můžeš být krátce, rak ještě ta šance tam je 🙂

luciasek1987
20. zář 2016

@laura1972 vzdyt dnes jsem cca 14 dpo to uz by davno neco bylo videt

laura1972
20. zář 2016

@luciasek1987 no nevím no, uvidis, třeba se to ještě ukáže 🙂

lucy915
20. zář 2016

@luciasek1987 nemuselo by záleží na hodnotě HcG v moči, při poslednim pokusu, jsem si nedělala ani ovu test, nemyslela jsem na to zda se podařilo, pri ovulaci jsme sexovali jednou pak jsem jela na týden k mámě o dovolené v práci, prsa začli bolet ale nevnímala jsem to čekala jsem jen jestli dorazí, a nic. zhruba po 4 dnech vynechání jsem si šla koupit tehu test a k večeru jsem si ho udělala a okamžitě krásné a silné //. Nejlepší je se moc nepozorovat a nemislet na to. předtím jsem nat tím přemýšlela každý cyklus a nic.

luciasek1987
20. zář 2016

@lucy915 ja vim ze se na to nema myslet... asi to budu muset zkusit...;)

lucy915
20. zář 2016

bude to těžké, ale zkus se myšlenkami zaměřit jinam a uvidíš, ;) držím palce at máš nyní pozitivní test. jen pár dní ještě počkej ;)nemusís mít vysokou hodnotu HCG ;) já si dělala test při 4rech dnech spozdění

mmarta29
20. zář 2016

Přesně tak, důležité na to nemyslet, nic nepočítat, neměřit. My se v podstatě snažili rok a půl. nešlo nám to ta jsme šli do centra, prodělali spoustu vyšetření, včetně posledního pozitivního postkoitálního testu. Po zjištění výsledků jsme ani už nedoufali že se to povede a tři týdny po tomto testu MS stále nikde, tak jsme si říkali že zase se mi rozhodil cyklus. Ale v neděli se mě dělalo blbě v autě při cestě do olympie :D tam jsem si koupila test u Dr. Maxe a výsledek jste viděli 🙂

dashenka1
20. zář 2016

Všem tehulkkam gratuluji 🙂 nekdo kdo meril vic jak dva mesic BT a rozumi grafu a tem teplotam??? 🙂 Jedna slecna uz psala chci jeste nejaky nazor ci radu 🙂 dekuji!!!

terezkappp
20. zář 2016

Tak dneska jsem se konečně dočkala vyšetření. A splnil se mi sen: mám petimilimetrovou fazolku, které už tluče srdíčko😂🙂

dyslovka
20. zář 2016

@terezkappp : velka gratulace :-* 🙂

kaculik007
20. zář 2016

@terezkappp velká gratulace

kstablova
20. zář 2016

@dashenka1 ahoj, já už koukala na grafy vedle v diskusi, ale nejsem z toho moc moudrá. Zkus zadat teploty třeba tady do grafu, je to přehlednější: https://www.womenzone.cz/ 😉

Pak je tady celkem pěkný článek. Sice detailní, ale díky němu jsem to tak nějak konečně pobrala všechno, poněvadž tam jsou uvedené i výjimky, příklady... https://www.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-ba...

Jinak á měřím teprve první cyklus, takže kovaná v tom nejsem 😀

dashenka1
20. zář 2016

@kstablova dekuji juknu na toooo!!

lucky22
20. zář 2016

@terezkappp my jsme take dneska po kontrole a srdicko nam krasne tluce. Tak moc gratuluji 🙂 bylo to krasne jak to blika.

fifacek
20. zář 2016

17.9.jsem byla na ivf...Kdy myslíte že by se mohlo ukázat na testu jestli se zadařilo? 29.jdu na kontrolu ale co si budeme povídat je to tak nekonečné čekání že to do té doby nevydržim...

terezkappp
20. zář 2016

@dyslovka @kaculik007 Děkuju moc 🙂

terezkappp
20. zář 2016

@lucky22 A co teprv jak bušilo mě 😀 Je to krása, mám moc velkou radost!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru