Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

martinalinda
5. dub 2015

@leontynkar ahojky, nebyla jsem na netu cely vikend,byla jsem pryc, proto jsem neodepisovala.
Test jsem si delala v patek a uz tam bylo 3+. A v patek jsem mela tech 5120hcg. Takže to bylo už docela dost.
U me to i sedi, jsem tak 6 tyden tehu, uvidime jeste na kontrole, jdu 20.4. - tam zjisti kolikaty jsem opravdu. Ale reknu ti, ze je mi teda dost mega blbe, vcera vecer uplne hrozne, bolest bricha, pak taky prujem, do toho hlava, nemohla jsem spat, cela nafouknuta a bolava..fakt desne, to bylo zatim nejhorsi, jeste jsme spali u znamych, no hruza...a tak jsem se bala rana, a nastesti v pohode, jen v aute mi nebylo zase dobre.
Ale jinak teda vidim ze clear blue je pozitivni, tak to moc gratuluji 🙂 super ze to vyslo 🙂

leontynkar
5. dub 2015

@martinalinda děkuju moc za zprávu. Jj, už jsem to nevydržela a koupila si ho ;) v utery jsem měla těch 78 mUI/l hCG a dnes jsem tam měla 2-3týdny těhu, takže jsem nějaký 4-5.tt. Takže doufám, že to roste. Normální testy si už nedělám. v úterý jdu zas na krev a v pátek ultrazvuk. Mi nebylo dobře v týdnu, ale teď je mi OK. No budou to krušný ty začátky, musíme se připravit 🙂 ale ještě že ty začátky jsou, jsem šťastná, rodičům jsme to ještě neřekli, počkám na ultrazvuk. Holky tady psaly na nevolnosti po lžičkách kolu nebo zázvorový lízátko ;)

leus20
6. dub 2015

Ahoj mamci. Mam 8 dni spozdeni coz u me neni normalni. Mam natekle prsa. Kourim 15 cig.denne. a i ty mi prestali chutnat. Prestala jsem jist. Jidlo mi zaclo smrdet a natahovat me znej. Mam bolesti v podbrisku. S pritelem jsme spolu spatli napoled kolem 15.3

leontynkar
6. dub 2015

@leus20 nazdarek, redukuj kouření a udělej si těhotenský test 😉 15., ale i klidne dřív by mohlo dojit k oplození vajíčka. Udělej si tt a budes mít jasno. 👍

martinalinda
6. dub 2015

@leontynkar tak to je super, kdyz to ukazal digi test tak je to jasny, asi budes o tyden min jak ja. Hcg urco stoupa, ja uvazuju kdy zas jit na krev. Byla jsem ted v patek, tak mozna zas v patek, spis pro kontrolu, zda stoupa. Na kontrolu jdu az 20.4. V 8 tt. Takze je jeste cas.ale to blivno je des, nezvracim ale je mi zle, cely den porad. Kdyz neco snim je to na chvili dobre ale pak zase. Kolu vim, po troskach. A ty lizatka? To se da nekde sehnat? Ted resime doma i nejake problemy, segra je divna a vymysli blbosti, vsichni me do toho tahaji a pak jsem jeste ta spatna ja. Segre jsme dali fotku z utz a ani si tu obalku neotevrela. Delala schvalne jine veci (lakovani nehtu,umyvani nadobi) a obalka lezela na stole. Pak se dozvim ze vcera kdyz jsme nebyli doma tak to vse resili, ona naznacila ze to o tehu vi... Tak mi doslo proc tu obalku prehlizi. Hej fakt mam radost jako... Asi ne videla jak tisknu ty fotky a striham a asi si to domyslela, nebo ji to rekla jedna kamoska, nevim. Ale delat tady doma i s nasima divadlo ze to nevi je trapne. Zbytecne se rozcilovat. Takze to nemam ted moc lehke :(

martinalinda
6. dub 2015

@leus20 presne jak pise @leontynkar udelej si test, ja v tom tvem datu uz tsky asi byla v tom, a zjistila jsem to 23.3. Na testu byl duch. Ted uz bys mela stopro neco videt i ty. Drzim palce.

monicka79
6. dub 2015

Ahojte, testujem ako diva, ale neviem ci dost tmavnu 😒 prvy je reprofit 20 robeny predvcerom, druhy quik test 25 vcera a dnes pepino 10tkovy

leontynkar
6. dub 2015

@martinalinda děkuju, taky si myslim že je to na dobré cestě 🙂 blivno mi bylo v týdnu, ale to jsem jedla utrogestan , tak mi řekla moje dr.,že to může být i z toho, tak ať jej zavádim. A je mi líp ;) M čeká krev zítra, tak jsem nedočkavá.
Jinak s tou ségrou to hrozně zamrzí... ale třeba potřebuje čas. Jenže chápu, že když máš radost, tak by sis hrozně přála, aby se Tvoji blízcí radovali s Tebou. Ale někdo takový není.. bohužel. Uvidíš, dej jí čas. Třeba si čte i tohle fórum, co víš ;) My s holkama tady se radujem s Tebou a za chvíli přibude i segra, uvidiš ;)
Nenech si zkazit tyhle chvíle 🙂

leontynkar
6. dub 2015

@monicka79 a co bys chtěla?? 😀 😀 dyť jsou to krásný dálnice! Gratulujem maminoooo! 🙂

monicka79
6. dub 2015

@leontynkar dakujem, som po vklade 14 dni, pokial mi to dr. nepotvrdi tak asi budem mat stale pochybnosti 😀

leontynkar
6. dub 2015

@leontynkar a to lízátko - buď lékárna nebo možná i nějaký bylinkářství ;) ještě jsem je nehledala

leontynkar
6. dub 2015

@monicka79 ajooo, tak to chápu ;) ale vypadá to krásně. SI v týdnu jdi na krev ;) na ultrazvuku teď ještě nic vidět nebude.. moc moc držím pěstii!

lucikvr
6. dub 2015

@leontynkar ahojky tak to budeme asi nastejno spolu.Mě vyšel pozitivní test 31.3.ale k dr. půjdu až tak za 14dní. jinak dle ms mě termín vychází na 9.12.špatně mi zatím není jen těžko

leontynkar
6. dub 2015

@lucikvr ahoj a vítek v klubu ;) to mám radost jak se hezky rozrůstáme 🙂 tak za těch 14 dnů už by možná mohlo být vidět srdíčko ;) užívej si tyhle nejkrásnější chvíle 🙂

lenca222
6. dub 2015

Chci se optat, test mi ukazal pozitivni test už v půlce brežna a ve středu jdu na kontrolu,ale furt sebojim, dokud mi to lékař nepotvrdi, holky bude tam už něco vidět, podle kalkulačky jsem v 6 týdnu 🙂 tak uvidime no 🙂 diky za odpovědi 🙂

lucikvr
6. dub 2015

@lenca222 Ahoj, podle mě už tam něco vidět bude, držím palce. Ještě se zeptám berete některá vitamíny pro těhotné? Já tedy fanda toho moc nejsem. Naše mámy taky nic nebraly a jaké jsme. Díky

lenca222
6. dub 2015

@lucikvr děkuji, já právě nevim v kolikátem jsem týdnu byla při dceři na kontrole, nebrala jsem nic u dcery, a tedka zatim ne,ale zda se to tedy potvrdi, tak mi můj gynekolog psal vitaminy v tabletách kyselinu listovou 🙂 jinač nic 🙂

anniesfibis
6. dub 2015

Ahoj, test mi ukazal 2-3 týdny (tedy4-5). Nebylo to planovane a jak na potvoru jsem si od Vanoc nezapisovala MS, takze ani presne nevim, kdy jsem ji mela. Ovulaci uz vubec. Muzete mi prosim poradit, kdy mam jit na gynekologii? Predpokladam, ze takto brzo tam stejne asi nic neuvidi, ne?
Dekuji

pawlusenka
6. dub 2015

@anniesfibis Ahojky,zavolej si na gynekologii a objednej se 😉 když jsem otěhotněla tak test mě ukazoval 3+ šla jsem k doktorovi a na ultrazvuku byl vidět JEN malí váček až na 6 tt byl plod větší i se srdíčkem 🙂
Takž si myslím když půjdeš na kontrolu zhruba za 7 dní tak by to mohlo být akorát 🙂 Moc držím palce ať je vše v pořádku a mimisek ti hezky roste 😉

leontynkar
6. dub 2015

@lenca222 já myslím, že tenhle týden už by v děloze něco vidět být mělo 🙂 Zavolej a objednej se 🙂
@lucikvr koupila jsem si Chytré miminko 🙂 říkala jsem si na ten první trimestr a pak už nebudu jíst nic.
@anniesfibis máme to podobně a jdu teď v pátek :- )tak uvidiš jak Tě objednají 🙂
Krásný den všem 🙂 <3

sandi777
6. dub 2015

@monicka79 každý test od jiné značky ma jiné množství barviva, kdybys testovala jednou značkou byl by rozdíl patrný 😉 gratuluji 😀

kacenkka84
6. dub 2015

Ahoj holky,co myslite?!Mela jsem to dneska dostat,ale zatim nic,jen tlak v podbřišku ☺uz se snazime s přítelem 1,5roku a v cervenci jsem v 8tt potratila.Snad to ted vyjde!!😥

anniesfibis
6. dub 2015

@kacenkka84 ahoj, nejsem odbornik :D ...ale rekla bych, ze jsi v tom :DDD ...snad ti to vyjde

leontynkar
6. dub 2015

@kacenkka84 krásný, gratulujuuu! 🙂

sandi777
6. dub 2015

@kacenkka84 gratuluji 😉

pawlusenka
6. dub 2015

@kacenkka84 Moc gratuluji 🙂

anniesfibis
6. dub 2015

taky se teda pochlubim :D ...nevi někdo, za jak dlouho by to znamenalo cele 3?

janajens
6. dub 2015

Koukam holky to jste se s mimiskama pekne rozjeli vsem gratuliji

kacenkka84
6. dub 2015

Dekju,jste zlatý! !😙

kacenkka84
6. dub 2015

Anniesfibis, take gratuluji!!snad nam to vyjde!!☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru