Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

benny7
7. únor 2016

@lucaa mě to právě vyděsilo jak se to tu začalo v patek o tom psát. Dost mě bolí v podbřišku a křížové bolesti. Je mi nevolno, ale nezvracim, tak mě přepadly takové myšlenky. Snad to zítra pozná a vše bude ok

lucaa
7. únor 2016

@benny7 urco...drzim palce 😉

bajunka
8. únor 2016

@lucaa taky to tam vidím 🙂 já měla podobného a už mě parádně kope v pupíku 🙂, taky jsme po mimoděložním, a otěhotněla jsem právě v měsíci kdy to šlo z té strany kde mi chybí vejcovod, prostě si to nějak přebral ten zdravej z druh strany... 🙂

domca89
8. únor 2016

Ahoj, tady je to asi jisté, co? Jsem v šoku a nemohu uvěřit.

luciasek1987
8. únor 2016

@domca89 kolik jsi DPO?? a mas nejake priznaky? jinak moc gratuluji..

domca89
8. únor 2016

@luciasek1987 Příznaky zatím žádné a dnes mám 7 dní zpoždění.

byra
8. únor 2016

@domca89 GRATULACE!!!! vůbec žádné příznaky kromě zpoždění?

domca89
8. únor 2016

@byra Kdepak, vůbec nic nepozoruju, ale jestli to bude jako při prvním, tak ještě týden než mě přepadnou jen 8měsíců trvající nevolnosti.

luciasek1987
8. únor 2016

@domca89 jaky mas cyklus.. respektive vis zhruba kolik dni jsi po ovulaci? 😉

domca89
8. únor 2016

@luciasek1987 No to je to, pozitivní test byl šok. Cyklus mám asi jako čínský hodinky, jednou 21dní, jednou 35, jednou 28, občas i 63 dní a bez provery 5mg na srovnání cyklu jsem marná a myslela jsem, že bez nich ani neotěhotním, tedy syna máme jen díky tomu a ono hups. Dneska šok. Takže kolik dní jsem po netuším.

luciasek1987
8. únor 2016

@domca89 tak to je masakr. 😀 kazdopadne moc drzim palce 😉

domca89
8. únor 2016

@luciasek1987 Masakr? To je šok jak blázen, ne že by jsme druhé nechtěli, to jo, ale tohle jsem nečekala. Vždy když se mi to nedostaví do 30DC, dělám si pro jistotu test, už to beru jako rutinu a na výsledek kolikrát i několik hodin zapomenu, proto jsem dnes měla šok jak blázen.

luciasek1987
8. únor 2016

@domca89 masakr jsou tve cykly.. Takhle jsem to myslela

domca89
8. únor 2016

@luciasek1987 Jo to jo. Ale ještě teď to rozdejchávám, furt na ten test musím koukat, nemůžu tomu uvěřit, udělala jsem si i druhý a tam hned vypálila pěkně silná, takže to asi nebude můj výplod fantazie.

luciasek1987
8. únor 2016

@domca89 to tedy nebude fantazie 🙂) uzivej si to a nestresuj se 🙂))

milujicimamina
8. únor 2016

@domca89 tak to gratuluji 🙂

princezsverunka
8. únor 2016

@domca89 já mám dva dny zpoždení,měla jsem MS dostat v sobotu a nevím kdy mam testnou at nejsemzklamana:( nekde jsem cetla ze az 5den zpozdeni..Jinak gratuluji

vermon
8. únor 2016

@domca89 to je krása 🙂 Máš stejné cykly asi jako Já, takže pro me // byly taky šok a zázrak😂

domca89
8. únor 2016

@vermon A kdy čekáte mimčo?

vermon
8. únor 2016

@domca89 to zatím nevím 🙂 Byla jsem u dr minulý čtvrtek hcg pozitivní z krve, na utz vysoká sliznice, jinak nic neviděl. ..vzhledem k tomu, že jsem MS měla naposled 17.11. a tuším otěhotnění kolem 10.1. Bych teď mohla být kolem 5tt ...Ve čtvrtek jdu znovu, tak snad už půjde něco vidět❤

lenka27
8. únor 2016

@vermon no tak tohle je jasny znameni, ze to roste jak ma 😉 drzim, drzim

vermon
8. únor 2016

@lenka27 dekujuuu moc :-*

domca89
8. únor 2016

@vermon Tak to budeme nějak na stejno. Já měla poslední MS 5.1. takže podle kalkulačky na netu cca 5tt.

vermon
8. únor 2016

@domca89 Já si to právě nemám ani jak vypočítat, takže musím počkat až podle utz mi doktor stanoví termín 🙂

domca89
8. únor 2016

@vermon Tak to já jsem taky zvědavá, zítra zavolám k dr.

vermon
8. únor 2016

@domca89 Mě chtěl dr. min.čtvrtek objednat až za 14 dní, ale prý ať jsem klidnější,ať dojdu i tento čtvrtek 🙂

domca89
8. únor 2016

@vermon Já mám pipku, takž to vidím až tak za 3 týdny. Jako posledně.

benny7
8. únor 2016

Tak jsem byla na prohlídce. Nebylo nic vidět. Vzali mi krev a ve středu jdu znovu na odběr hcg.testy stále pozitivní. Tak uvidím. Na fotce spodní test z dnešního rána.

vermon
8. únor 2016

@benny7 taky hezky sílíte🙂

lucaa
8. únor 2016

@benny7 ahojky a kolik jsi dpo cca?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru