Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenasss
30. dub 2014

@rina76 děkuji 😉

saraha1
1. kvě 2014

Damy, bojim se radovat, ale mam pocit, ze mam z ceho... myslite si to taky? Dnes 37.DC, zpozdeni MS 9 dni, 23 DPO. Az dnes carka trosku zesilila, ale stejne jsem si myslela, ze by mela byt vyraznejsi. Asi to nema souvislost, ale ovulacni testy mam taky slabounky carky. Predem diky 🙂, krasny svatecni den.

lyzzy
1. kvě 2014

@saraha1 .....podla mna ti mozme gratulovat 😀

pt1981
1. kvě 2014

@saraha1 očividně ti čárka sílí 🙂. Potichounku gratuluju 🙂

saraha1
1. kvě 2014

@lyzzy
@pt1981 diky, devcata... ve skutecnosti je to videt o malicko lepe. Kazdopadne to beru s rezervou, ale radost mam 🙂.

lenasss
1. kvě 2014

@saraha1 Tak mě dnes taky zasílila 🙂 , potichounku gratuluji a přeji jen to dobré

gaborka185
1. kvě 2014

gratuluju, je to tam , krásné těhulkování 😉

saraha1
1. kvě 2014

@lenasss
@gaborka185 dekuju moc 🙂.. no uvidime, co u doktorky. Zitra se pokusim objednat. Rikala, ze mam prijit hned, jakmile zjistim, ze jsem tehotna.

saraha1
1. kvě 2014

@lenasss a tobe taky hodne zdravicka v tehotenstvi 🙂.

gaborka185
1. kvě 2014

holky, já bych s doktorem počkala až na 5.-6. týden, až na utz bude vidět něco víc než jen bublinka... pak byste se zbytečně stresovaly do dalšího týdne, jestli vyrostla, jestli už tam uvidíte tu fazolku a ono pak zase ne a zklamání... papkejte kyselinu listovou a šetřte se a užívejte si to 😉 😲

katka2501
1. kvě 2014

Ja som to mala tiez tak ze som mala druhu ciarku slabsiu ale stale bola silnejsia a doktrka ma poslala na sono a on mi povedal ze je echo nejasne tak mi nemohol povedat ce je vsetko v poriadku ☹ a ze mam prist o 2 tyzdne na kontrolu 2 tyzdne som bola v neskutocnom strese a ked som prisla na kontrolu s usmevom mi povedal ze je vsetko ok ze ma poslala skoro doktorka ze som bola este len v 6 tyzdni tak som bola velmi stastna .Tak si myslim ze so sonom sa netreba velmi ponahlat tetaz som v 17 tt a velmi sa tesime 🙂 🙂 🙂

amonda
2. kvě 2014

@saraha1 ahoj,ja som davala podobnu foto v teme duch na teste. Tiez som myslela, ze aka slaba ciarka ale vsetko je oka a mozes sa urcite tesit 🙂 ja som mala poriadnu ciarku asi tak 14dni meskania... drzim palec

joannah13
2. kvě 2014

@saraha1 ahoj.. ted přesně nevím, co to je za značku testu, ale tento mi dělal straaašně slabou čárku, i když měla být už daleko silnější, tento test má míň toho barviva... mnohem silnější čárky dělá třeba dr. max, nedám na něj dopustit.. na dr maxu krásná čárka a tady na tomto, co máš i ty, duch okem skoro neviditlený.. ale jinak blahopřeji 🙂

saraha1
2. kvě 2014

@joannah13
@amonda je to mamatest od GS nebo jak se to jmenuje. No mozna je to vsugerovany, ale od dopoledne je mi nedobre (na zvraceni), a ja jsem mlaticka, snim vsecko a vzdy a spatne mi nebyva, takze je to u me hodne neobvykly 😀.

pampalin
2. kvě 2014

Tak já bych tichounce gratulovala! 😉

joannah13
2. kvě 2014

@saraha1 taky sem na úúúplným začátku, takže mě to občas chytna ta nevolnost taky.. jj, GS, tak ty mám fakt skoro neviditelné... ale zkus koupit jiný testík a budeš mít silnější čárku, i pepino testy mi dělají pěkně silnou čárku, ale myslím, že není pochyb o tom, že seš těhule 🙂

lennaaa
2. kvě 2014

@saraha1 no vidíš, bezva...tak hlavně ať to dobře dopadne 🙂

martinka_martinka
6. kvě 2014

čo hovoríte baby ???? 🙂 biely bol robeny prvý a asi po hodinke som si spravila druhy...

lady511
6. kvě 2014

@martinka_martinka takéto ako máš ty na foto č. 2 som si robila aj ja ..a vyšli mi také 4 😀 takže nebolo o čom pochybovat 😉 ..gratulujem 😉

susannah93
6. kvě 2014

@martinka_martinka udelej si ho zítra a bude učite jeste silnejší 🙂)

susannah93
6. kvě 2014

gratuluji ! 🙂

martinka_martinka
6. kvě 2014

@lady511
@susannah93 cha cha :D :D ďakujem baby.... poviem Vám, že porekadlo človek mieni Pán Boh mení sa mi teraz potvrdilo. Druhé bábo sme chceli, ale tak trošku neskôr 🙂 a ani neviem ako sa podarilo toto tehu, lebo sme si davali pozor 🙂 nechapem 🙂 ale teším sa 🙂

anetaji
6. kvě 2014

Gratulacéééééééééééééééééééééééééé

martinka_martinka
6. kvě 2014

@anetaji ďakujeeeem 🙂

saraha1
7. kvě 2014

@lenasss
@lyzzy
@pt1981
@gaborka185
@katka2501
@amonda
@pampalin
@lennaaa tak, devcata, tehotenstvi u dr potvrzeno. Na utz teda to bylo malicky, nejak mi to nesedi s terminem pohl. styku a predpokladany ovulace. Je mozny, ze se treba doktorka spletla o tyden a jeste ke vsemu nejaka sikovna spermie prezila dejme tomu 5 dni?

lennaaa
7. kvě 2014

@saraha1 taky se pochlubím,nemůžu tomu ani věřit..po 11měsících snažení.chce se mi až brečet...a je mi z toho ,,šoufl,, 😀

pivonka2
7. kvě 2014

@saraha1 splést asi ne, ale vajíčka a spermie si dělají, co chtějí. Já podle všeho otěhotněla těsně před ms, mimi je o 14dní pozdější.. buď v klidu. 🙂a gratuluji!

zuzik22
7. kvě 2014

Krásný, držím palce!!!! :-*

pampalin
7. kvě 2014

@lennaaa Gratuluju, nádhera!!! 😉

lennaaa
7. kvě 2014

@pampalin
@zuzik22 dík. holky kdy zajít za mudr.nebo jak to spočítám? poslední ms byla 29.3. a dnes jsme od ovu asi 17.den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru