Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

satanka1
7. kvě 2014

@lennaaa ja som mala poslednú ms 27.3. a u lekára som bola už pred týždňom (ale som po MA,tak mi kázal prísť pre istotu skôr)...vtedy som bola 4+5 tt
podľa mňa na bud.týždeň v kľude môžeš ísť. u mňa videl vtedy len dutinku,bábenko ešte nie...19.5. idem znovu to už budem v 8tt

lennaaa
7. kvě 2014

@satanka1 dík, dneska budu volat tak uvidím co mi řekne. ještě se zeptám...jako prvorodička - kávu rozpustnou opravdu už teď nemůžu?? vůbec nevím jak to bez ní zvládnu.... 🙂

zuzik22
7. kvě 2014

@lennaaa Můj dr. mi řekl, že je nejlepší příjit 14 dní od zpoždění. 🙂

zuzik22
7. kvě 2014

@lennaaa Tak si kup bez kofeinu 🙂

lennaaa
7. kvě 2014

@zuzik22 rozpustná káva toho kofeinu moc nemá ne? a to už jako to kávu fakt nemůžu teď? myslela jsem že třeba později...třeba za 14 dní.když jsem dneska zjistila //

lennaaa
7. kvě 2014

@zuzik22 jo a ještě jedna asi blbá otázka...zrovna na dnešek jsme objednaná na masáž - na tu můžu ne? omlouvám se že mám tak blbé otázky,ale abych něco nezkazila...

zuzik22
7. kvě 2014

@lennaaa No víš,já jsem přišla na to, že jsem těhotná tak, že mi přestala rozpustná káfa chutnat 🙂 Ale sestřenka pila rozpustnou bez kofeinu. 🙂 Záleží, jaká masáž to je...já jsem chodila na klasickou masáž zad až do 5. měsíce, protože jsem měla problém se zády 🙂

lennaaa
7. kvě 2014

@zuzik22 klasická, zad, noh, ruk...trvá to 35min. a před tou masáží dává i med....tak ten když tak můžu říct ať vynechá.

saraha1
7. kvě 2014

@pivonka2 jo, doktorka v klidu byla. Ale ja se trochu vydesila, protoze posledni MS byla 26.3., posledni potencionalne "oplodnovaci" 😀 styk 8.4. a mudr mi v pondeli 5.5. tvrdi, ze to vypada tak na 10, max.14 dnu tehotenstvi. No nebudu stresovat, nejak to dopadne, v pondlei jdu zas na kontrolu 🙂.

saraha1
7. kvě 2014

@lennaaa ja mela ms 26.3., jak je uvedeno vyse a byla jsem ted v pondeli. Moje doktorka mi uz pri posledni preventivce rikala, ze jakmile nedostanu MS, udelat test a hned prijit. No protoze byl test dlouho negativni, tak jsem sla stejne skoro az za dva tydny. Ja teda do pondelka pila klasika kafe z french pressu, dneska mam vitakavu, je to asi neco jako Caro a je to hnus 😀. Ja mam ale problem, ze v sobotu jdu zrejme na oslavu narozenin, jsem kurak, takze kdyz si nezapalim, hned to bude vsem jasny, a to moc rada nejsem.

gaborka185
7. kvě 2014

Lennaaa, gratuluju moc, ale buď v klidu, k doktorovi spěchat moc nemusíš, zbytečně se budeš stresovat, prostě těhulka jsi, tak si to užívej, jestli piješ kafe s mlíkem, tak bych to neřešila... pokud máš na něco chuť, tak si to dej, jen by těch kafí nemuselo být 5 za den... já jsem přešla na Caro... masáž si užívej se vším všudy, dokud Tě nebude limitovat ležení na bříšku... navíc za 35min to není nic extra masáž... Holky, vemte rozum do hrsti, jen proto že jste těhotné, tak přeci nemusíte vypadat jako slípky, různě jsem četla, jestli si můžu nabarvit vlasy, nalakovat nehty nebo podobně... Je fakt, že barva pak chytá líp nebo hůř, to jsou hormony, ale je to to nejhezčí období, je to výjimečný stav, který se mockrát neopakuje, takže si ho užívejte a nepřemýšlejte nad tím, jestli něco mohu nebo nemohu (výjimkou jsou léky a pod.)... u prvního dítka jsem pila normální rozpustnou kávu a spalo možná líp, než ty ostatní dvě... ale čemu bych věřila, že by se mělo jíst teplé jídlo, že dětičky mají rádi teplo v bříšku... já hodně salátovala...ale tělo si řekne co chce a co ne... takže žádný stres, ale jen samá radost a pozitivní myšlení, ať se má mimísek v bříšku k světu!!!!! 😵

zuzik22
7. kvě 2014

@lennaaa Já bych před masáží řekla, že jsem pravděpodobně těhotná a nejsem si jistá, zda je med vhodný a pokud je to zkušený masér, řekne ti 😉 Já vím, že člověk má obavy, aby něco nepokazil a miminku neublížil.Ale vem si ze mě příklad. Když jsem poprvé otěhotněla, hned jsem jedla zdravě, nepila jsem apod a pořád jsem se hlídala a přesto jsem potratila....u druhého jsem už to tolik nehrotila.Samozřejmě jsem neholdovala alkoholu, ale více méně jsem to už nechala osudu a teď mi tady běhá pěkný rarach 🙂

gaborka185
7. kvě 2014

saraha1, oslavu si užiješ i bez cíga, pokud to vydržíš, tak budeš dobrá, ostatním můžeš říct, že nemáš zrovna chuť a neřeš to... to máš jako s alkoholem, budeš celý večer o jedné sklence vinného střiku... Já při klukách 2. a 3. byla první 3 měsíce snad naložená v pivě, na žízeň bylo studený nejlepší... a kluci jsou zdraví a spokojení... 😵

satanka1
7. kvě 2014

@lennaaa ja som čítala,že jedna ,dve kávy ..slabšie.. v pohode môžeš a ak budeš typická tehulka,tak ti za 2 týždne bude tak smrdieť,že ju nebudeš môcť cítiť tak na 100 metrov...mne už smrdí aj CARo a z čaju mám kyselinu..tak mi ostala len minerálka

lennaaa
7. kvě 2014

@saraha1 no my zas máme v sobotu oslavu. a právě nevím na co se vymluvit když nebudu pít... 😒 dneska budu na gyndu volat a zeptám se kdy mám přijít.a navíc mám za týden letět na studijní cestu do turecka ( lítání po hotelech ) takže to budu asi rušit...nějak to nechci riskovat.

@gaborka185 děkujiiii.jj kafe piju s mlíkem a dám si vždy jen jedno po obědě.no k holičce jdu v pondělí na melír, a taky jsem slyšela že by se prej nemělo...celkem mě to vystrašilo.ale tvoje slova útěchy a podpory, to vyřešily 🙂 jde jen o to že člověk se o to snaží rok a pak to prostě nechce ničím zanedbat. a jako prvorodička...víš jak...to asi řeší každá všechno 😀

@zuzik22 to mě mrzí s tím potratem....je to nevyzpytatelné.a dík za rady...budu si to užívat a dělat jak chci já, ne jak je uvedeno v knížce...

@satanka1 tak to jsem na to zvědavá

lennaaa
7. kvě 2014

@saraha1 a kdy to budeš oznamovat manžovi a rodině? a hlavně jak muži??

satanka1
7. kvě 2014

@lennaaa tú kávu kludne pi(ked nepiješ vyslovene silného turka)...ako ti píšem aj tak ti prejde čoskoro chuť na ňu... a to farbenie vlasov je podľa mňa blbosť-akurát,že ti môže blbo chytiť...alebo gelové nechty bud držia veľmi silno,alebo opadnú...sme tehotné ,nie choré...doktor mi povedal,že sa mám vyhýbať plesňovým a taveným syrom a nepasterizovaným mliečnym výrobkom..bryndza,žinčica a tak (v obchodoch sú už aj pasterizované)

kristinka28
7. kvě 2014

co myslite ten spodny je dnesny a tie 2 vcerajsi zaujima ma nazor ci je rozdiel medzi2 testikov,,vcera a dnes 😉

kristinka28
7. kvě 2014

po uprave

satanka1
7. kvě 2014

@kristinka28 no ja vidím ducha na tom vrchnom najviac...ale s prižmúrenými očami je niečo aj na spodnom...nemáš to odfotené normálne?bez upravovania?

kristinka28
7. kvě 2014

@satanka1 ten horny kukni,,,ja viem na tom 1 sa vidi len mna zaujima 2 a 3 test l+ci je niejaky rozdiel

satanka1
7. kvě 2014

@kristinka28 tretí je málinko silnejší ako druhý

kristinka28
7. kvě 2014

@satanka1 dakujem to som chcela ci je rozdiel 😉

satanka1
7. kvě 2014

@kristinka28 koľko si DC,alebo DPO?

lennaaa
7. kvě 2014

@satanka1 a proč nesmím plesn. sýry, to nechápu? a hermelín teda taky ne??

saraha1
7. kvě 2014

@lennaaa promn, jasem uplne blba..samozreje gratuluu moc.. na to jsem predtim zapomnela... manzel to vi, jakmile mam zpozdeni, tak mu hned hlasim 🙂. Takze ten jen netrpelive cekal u tehotenskyho testu 😀. My se teda snazili jen dva mesice. S tim cestovanim nevim. Taky bych zvazovala. Ja jsem samozrejme taky nebyla nikdy tehotna, takze taky nevim spoustu veci 🙂. No a stim kourenim..to bude orisek, protoze vsichni vi, ze kourim za kazdych okolnosti, i kdyz sem prekourena z predchoziho vecera. Maly pivo, nebo dve pripadne zakamufluju, ale cigaretu asi ne. Tak drzim palce!!!

evita123
7. kvě 2014

@satanka1 no to som v soku, plesnovy syr, resp hermelin som jedla si v 4tt a zakon schvalnosti je, ze mi nikdy nechutila zakysanka a pred mesiacom som jej do seba supla asi pol litra... 😀 vobec som o tom nevedela... a najviac ma sokli tavene syry, tie som doteraz jedla dosť často... lekar ma na nic take neupozornil.... uff, len duam, ze som mojej malej fazulke neublizila..

lennaaa
7. kvě 2014

@saraha1 takže naše dětičky budou stejně staré 🙂 manžel věděl že mi mešká ms,taky se furt ptal.ale dneska jak jsem zjistila že to klaplo tak jsme mu řekla, že jsem to dostala. chci ho překvapit, teď přemýšlím kdy a jak.doufám že do te doby to nepozná...je to ale hrozné to držet v sobě 🙂

lennaaa
7. kvě 2014

bože, a já mám přitom hermelín tak ráda ! a ostatní sýry jako můžu?
@satanka1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru