Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lexi_bublova
13. kvě 2016

tak doktorka tam neni. Musím počkat do úterý ☹

pavcik123
13. kvě 2016

ahoj holky, tak my se zacali snazit loni v cervnu, v cervenci jsem již byla těhotná ale v zaří na utz mi bohužel řekli,že se plod nevyvýjí :( na revizi jsem nešla, počkala jsem si a pěkně se s mimiskem rozloučila... byl to SP již podruhé. od října se snažíme... a stále nic. Manželovi jsem nasadila Macu a ja si dnes koupím kapky Gynex. Jaké s nimi máte prosím zkušenosti? Děkujia krásný den přeji

mimimimi
13. kvě 2016

@dadusha30 vypadá to nadějně 😉

mimimimi
13. kvě 2016

@pavcik123 Gynex je prý drahy a osobni zkušenost nemam...já si na cyklus míním nasadit jeřáb ptaci...slysela jsem na to samou chválu...ukazkove a pravidelne ovu, zkrácení dlouhých cyklu aj 😊

carmen1980
13. kvě 2016

@dadusha30 myslím že můžu gratulovat 🌷

dadusha30
13. kvě 2016

@luciasek1987 Děkuji za reakci Dnes jsem 32DC, mám delší a nepravidelné cykly min.35, výjimečně 28... Ale myslím, že bych mohla být tak 11-13 DPO. ten první - mamatest je dělaný 11.5., Dr.max uprostřed 12.5. a dr.max poslední dnes 13.5. Doufám, že bude sílit!

dadusha30
13. kvě 2016

Děkuji vám všem holky, to čekání je hrozné. Doufám, že nevadí, když si budu krátit čas s váma 🙂. Všem přeji aby se 2// objevily co nejřív! Zítra pošlu další foto, snad bude čárka ještě silněší 🙂

carmen1980
13. kvě 2016

@lexi_bublova A co zkusit jen zavolat jiné doktorce jen o informaci zda zahájit ty injekce?

sisinka133
13. kvě 2016

Ahoj Holky, jsem 26 DC a s manželem se teď snažíme o mimi (jednou nám to nevyšlo - v 11 týdnu zamlkle tehu ). Vidíte tam někdo druhou carku ? Mě se zdá, že trošičku tam je, ale nevím zda si ji tam nepředstavuji :D já vím ze je ještě brzo, když me to čekání ubíjí..

ms.neomagic
13. kvě 2016

Me uz to nebaviiii..ja chci bejt chlaaap 😀

carmen1980
13. kvě 2016

@dadusha30 Určitě bude sílit 😉

ms.neomagic
13. kvě 2016

@sisinka123 nic tam nevidim ☹

carmen1980
13. kvě 2016

@sisinka133 Když si foto zvětším, tak na té spodní jako by něco, ale ještě vyčkej

carmen1980
13. kvě 2016

@ms.neomagic Taky o tom někdy přemýšlím..... Mají to jednodušší a nemusí se stresovat

1nelinka
13. kvě 2016

dneska patek 13 - 13dpo na me vykoukla nejkrasnejsi cisla.. Holky moc vam drzim palecky aby se taky co nejdrive zadarilo..

dadusha30
13. kvě 2016

@sisinka133 Já tam vidím hodně malilinkatý stín. Některé holky tvrdí, že test Dr.max ukáže čárku lépe, zkus ho nebo I nějakou jinou značku. Taky nemůžu uvěřit mému duchovi na mamatestu tak jsem si pořídila dr.maxe a tam byl taky, tak doufám, že dvě různé značy se nepletou... 🙂 Určitě zkus další test třeba zítra nebo za dva dny a uvidíš. Drží palečky!

carmen1980
13. kvě 2016

@1nelinka moc gratuluji..... To máme tedy krásný pátek 13. 🌷

milujicimamina
13. kvě 2016

☹ holky já se loučím mám asi menší stresík i kvuli těm pozitivním testum zde, já se zase ozvu

dadusha30
13. kvě 2016

@1nelinka Gratuluji! 😅 Ať se vše dobře vyvíjí!

carmen1980
13. kvě 2016

To bude lednových miminek...... Všem moc gratuluji a přeji ať vše probíhá v pořádku

carmen1980
13. kvě 2016

@milujicimamina Nebuď smutná.... Ještě máš čas 😉

1nelinka
13. kvě 2016

@dadusha30
@carmen1980
Holky moc dekuju..🙂 snazime se od zari tak jsem stastna ..🙂

carmen1980
13. kvě 2016

@1nelinka je to krásné a hlavně se opatruj a nic netahat 😉

sisinka133
13. kvě 2016

@dadusha30
@carmen1980

Jojo holky děkuji , další test si udělám v neděli a koupím si jiný než ten mamatest. Uvidíme no, je to první snažení po revizi, na které jsem byla 15. února. Tak by to bylo super ,kdyby to vyšlo hned na poprvé, ale s tím raději moc nepočítám ....ale je to hrozný, chtěla jsem tomu nechat volný průběh a skoro na nic jiného nemyslím 😀

dadusha30
13. kvě 2016

@1nelinka Já měla před 3,5 lety mimoděložní těhu, a až teď se zdá, že se snad zadařilo. Tak ať nám to oboum klapne a máme krásné a hlavně zdravé lednové mimísky 🙂 Kdy se budeš objednávat k doktorovi? Já ještě počkám do pondělí, jestli se mrcha neukáže, objednám se.

1nelinka
13. kvě 2016

@carmen1980 urcite budu to vis mam strach aby to dopadlo..🙂

carmen1980
13. kvě 2016

@sisinka133 Držím moc palce, a jak už jsem tu psala, nezoufat... Naděje umírá poslední 😊

mimimimi
13. kvě 2016

@1nelinka gratuluji moc!!! 😊

dadusha30
13. kvě 2016

@sisinka133 Mám to úplně stejně, mám pocit že mi tou čárkou nebo spíš duchem něco přeskočilo v hlavě a nedaří se vrátit to zpět 😀

1nelinka
13. kvě 2016

@dadusha30 teda tak to taky moc a moc gratuluju kez by nam to vyslo..🙂 ja jsem volala na gyndu a rikala mi at se obednam idealne na prvni tyden v cervnu.. Maji online formular pro obednani a moje doktorka tam nemela misto tak jsem se obednala na 30.5 to mame presne 1rok od vyroci svatby tak doufam ze bude stejne krasny jako patek 13..🙂 muj manzel je taky lednovej taky by to bylo hezky..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru