Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

digitl
23. čer 2016

🙂 taky to tak vidím. Byla bych z toho testu celkem klidná, ale ty prsa 😀 to je děs

kastanek87
23. čer 2016

@1nelinka já tam teda taky něco vidím 😀 tak po minulém měsíci máte pohnojeno 😉 moc moc moc držím pěstičky!!!!!!!

1nelinka
23. čer 2016

@digitl ja ovu taky nesleduju (myslim testama) ale hrozne mi vzdycky natecou stydky pysky tak vim cca kdy byla..🙂

1nelinka
23. čer 2016

@kastanek87 no kez by..🙂

digitl
23. čer 2016

@1nelinka V pondělí si to potvrdíme, ju? 🙂

ivatko0406
23. čer 2016

@1nelinka vidim, vypada stejne jako muj 🙂

pandabox
23. čer 2016

@1nelinka drzim place at nedorazi!!

1nelinka
23. čer 2016

@digitl budeme si drzet palce..🙂

dadusha30
23. čer 2016

@1nelinka Ahoooj, já ji taky vidím 🙂 Moc moc moc držím palečky, aby sílila a aby to tentokrát vyšlo! Chápu, že po minulé zkušenosti to budeš brat jinak, ono to člověka poznamená... .Ale neboj, dočkáš se svého krásného miminka 🙂 Držím pěsti, ať se to teď podaří!!!

1nelinka
23. čer 2016

@dadusha30 moc dekuju si hodna.. no urcite dam vedet jak jsem dopadla..🙂 pristi sobotu jedeme do chorvatska tak kdyby ms neprisla tak ani nevim jestli mam jit pristi patek k doktorce nebo ne..

trrr
23. čer 2016

Holky co myslite?spozdeni 1den na hore je delany vcera rano uprostred je dnes rano a spodni je ted clear blue digital na tydny je negativni delan vcera po obede zitra rano jdu na krev

ivatko0406
23. čer 2016

@trrr zas ty fialovy mamatesty a vitalx ☹. Ducha vidim a vypada to, ze i sili - zleva doprava. Ale tyhle fialove testy duchari casto. Budu drzet palce!

trrr
23. čer 2016

@ivatko0406 kdyz tady jine nemaji byla sem ve 3lekarnach jinak to je z prava do leva ten uplne nalevo je delan ted po kafi takze malinko videt

ivatko0406
23. čer 2016

@trrr aha. Ten vlevo je videt malo. Ty druhe dva vic, proto mi prislo, ze to jde opacne. Ale to asi to piti, kafe. Ale jestli to je tehu, tak budou duchove silit. Do tydne je plna cara i na mamatestu. Jen ty duchove na zacatku matou no.

trrr
23. čer 2016

@ivatko0406 ja prave byla zmatena testuju casto a takoveho ducha sem jeste nemela spis zadneho tak uvidim jak ta krev a to asi nebude stacit jit 1na krev ze?

adkatt
23. čer 2016

Holky poraďte... dnes 37DC... testy pozitivní ale dnes jsem začala spinit... strašně tmavě až do hněda jak kdyby smícháme s vytokem... To je asi špatně že? Od rána tak na 1-2 intimky...

leilinkaa
23. čer 2016

@1nelinka teda taky vidim carecku a hlavně držím palce at to vyjde a az do konce ;)

tati_ana
23. čer 2016

@adkatt Není to špatně 🙂 měla jsem úplně to samé, v 5 tt jsem začla špinit, skočila jsem k doktorovi a ten mi předepsal ascorutin. A vše v pohodě, mám 5 týdnů do porodu. Takže hlavně v klidu a určitě bych skočila k doktorovi. Držím palce 😉

dadusha30
23. čer 2016

@1nelinka Já bych počkala do MS a pak zavolala doktorce. Možná tě bude chtít vidět ještě před dovolenou, aby potvrdila umístění těhotěnství v děloze, bylo by to rozumné. Na dovolené ti aspoň čas rychleji uteče a rychle se dočkáš další kontroly. Hlavně si to užijte a ničeho se neboj - ono je to stejně už dané, buď všechno nebo nic, nijak to na začátku nemůžeš ovlivnit... Já bych se soustředila na dovolenou, abych si ji naplno užila. Taky už se těším na tu naši, je to takový pozitivní bod pro nejbližší měsíce 🙂

1nelinka
23. čer 2016

@dadusha30 ms ma dorazit o vikendu tak uvidim..🙂 ale taky jsem si rikala ze bych tam spis zasla.. kdyby to klaplo tak bych pristi patek byla 5+3 mohla by videt aspon tecku jestli je na spravnem miste.. to mi je jasne jak se musis tesit musi to byt krasny pocit moc drzim palecky at jste zdravy..🙂

blauen
23. čer 2016

@trrr taky jsem měla tyhlensty fialove a nelhaly od počátku, držím palce ať krasne sýli!

adkatt
23. čer 2016

@tati_ana Tak MS se rozjela... 😕 no asi to tak mělo být... 😕 ale dekuji

tati_ana
23. čer 2016

@adkatt Tak to je mi líto 😢 hlavu vzhůru a příště se to určitě povede 😉

lily245
23. čer 2016

1nelinka - tak když se mi ukáže pozitivní test, tak na tom budem stejně 🙂 Taky bych příští pátek byla 5+3. Takže posl. MS ti začla 24.5.? 😉

ivatko0406
23. čer 2016

@trrr nejmin 2x aby bylo videt zda hcv roste

ivatko0406
23. čer 2016

@trrr hcg

1nelinka
23. čer 2016

@lily245 presne tak 24.5..:) ale ovu byla az cca 11.6..budeme si drzet palecky..🙂))

digitl
23. čer 2016

@1nelinka tak digitální to potvrdil 🙂

pandabox
23. čer 2016

@digitl když už máš nick digitl 🙂)) gratulace

1nelinka
23. čer 2016

@digitl pecka moc gratuluju..🙂 ja si zajdu v pondeli a ve ctvrtek na krev.. Jestli teda ms nedorazi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru