Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pipinka
19. kvě 2015

@kempka hodnotu na hcg mi nebral, bral mi krev posledně a měla jsem přes 400 jednotek a dnes mi ukazoval na utz váček a něco o velikosti 4mm. (nevím jak to nazvat 😅 )podle toho určil, že jsem 5+1. jinak bych měla být podle poslední ms 10+1

monyna83
19. kvě 2015

@kempka No to je nádhera..Jinak to bříško je normální... Mně bolelo až někdy do 7 tt.
Neměly by to být intenzivní křeče, ale takové píchání, tahání, tlaky apod. je v pohodě... Jinak krásná dálnice, gratulace...

monyna83
19. kvě 2015

@naxii Myslím, že čárka je mimo testovací lajnu, držím palce, abych se pletla...

monyna83
19. kvě 2015

@kempka Mega vysoké hCG, že by dvojky 😀

linee
19. kvě 2015

@pipinka Velikost plodu urcil tedy podle tzv. CRL a jemu to odpovida 5+1 (ja mela 4mm a me Dr. rikala, ze je to 6+0..). Znamena tedy, jsi tehotna 5 tydnu a 1 den (cili probiha 6 tt). Pokud by to bylo podle ms (ale chápu, ze není), bylo by to vypocitane počet ukoncenych tydnu+dni od prvního dne poslední ms.
Jen mne prekvapuje ten rozdil v utz a ms...Je to rozdil 5 tydnu....Rikal ti k tomu něco?
Kdy si mela poslední ms?
A samozrejme gratuluji a drzim palce🙂

naxii
19. kvě 2015

@monyna83 Souhlas, koukala jsem ale na pozitivní Pepino test a má čárky právě daleko od sebe..

Prostě to zkusím později s jiným 🙂 Já jen že u Mamatestu bych toto čekala a nijak by mě to asi nepřekvapilo .. ale pokud jsem si kdykoli dělala jiný test, tak tam prostě nic nebylo 🙂)

Tak tfuj tfuj 🙂

kempka
19. kvě 2015

@monyna83
Abych pravdu řekla, asi bych dvojky zvládla. Musela bych. Ale Můj 3 deti nechce. A Já chci jedno a pak jedno. Ať si to maminkovani úžiju. Jedním vrzem by to bylo fajn ale Já si to chci užit dvakrát . Bylo by to moc rychle. Počítám s zim ze tech 5 let doma budu. Ale co. Se ho na třetí ptát nebudu.

mozna_ano
19. kvě 2015

Ahoj, duchařky 🙂 koukněte prosím, zda něco vidíte. Jsem druhý týden po očekávané MS, tak z toho ducha nemám dobrý pocit ☹

naxii
19. kvě 2015

@mozna_ano a to je 10 test ? Každopádně neházej flintu do žita, já jsem neměla ani u jednoho jasnou čárku na testu po vynechání.. potvrdila mi to až gynekoložka, že jsem těhotná, jinak jsem si koupila Clearblue a na tom jediném jsem to jakš takš viděla 😉

mozna_ano
19. kvě 2015

@naxii je to Woman secret "Baby" a měla by to být 10

naxii
19. kvě 2015

Zkus ještě zítra a někdy je lepší druhá ranní moč.. ;) a jiný test

naxii
19. kvě 2015

Ale jinak si myslím, že čárečka je hezky růžová, potichu gratuluji ;)

mozna_ano
19. kvě 2015

@naxii včera jsem zkoušela mamatest a vůbec nic...

naxii
19. kvě 2015

Nebo zajít na odběr krve ? Ale já osobně bych ještě zkoušela, u někoho to jde opravdu pomalu.. kolik jsi DPO ?

mozna_ano
19. kvě 2015

Ještě to zkusím jednou, a když bude zase duch, tak půjdu...DPO přesně nevím, nějak jsem se nesledovala

petiiiska
19. kvě 2015

@mozna_ano Já ho vidím ;) Držím pěsti ;)

monyna83
19. kvě 2015

@mozna_ano Naprosto krásný a regulérní duch, je, ať sílí 🙂

monyna83
19. kvě 2015

@naxii Testy od dr. Maxe jsou nej a nejlépe ukazují... Držím pěsti...

monyna83
19. kvě 2015

@kempka Přesně, testíky vypadají krásně a já takto vysohé hCG měla až 20 DET... Držím pěsti 🙂

mozna_ano
19. kvě 2015

@naxii, @petiiiska a @monyna83 moc díky, po roce první záchvěv naděje

petiiiska
19. kvě 2015

@mozna_ano Tak ať to dobře dopadne a moc držím palečky ;)

gepe
19. kvě 2015

@mozna_ano kup si zitra clear blue digi 🙂 me ted 2 dny ukazoval mamat 10 megapidi duchy okem viditelny. Zitra mam 28DC coz bych mela dostat ms, mivam ji 28+- 2 dny. Proc jsem testovala driv - v patek nevolnost, prujmy ranni, zrava a opak, unava, paleni zahy. Tak nahlodana vyzkousela prouzky, zda neco ci viroza. Ve ctvrtek mam preventivku na gynde a chtela jsem to uz rozcisnout, abych se kdyztak nejak zaridila. Tak dnes v podvecer prave clear blue digi a vysledek + 1-2 a zitra se preobjenam na ko za mesic :D drzim pesti ;)

maxinkaa
19. kvě 2015

@mozna_ano vidím 😉

monikavali
19. kvě 2015

☹ druhý týden po očekávané ms.. držím palce ať sílí,ale moc nadějí bych tomu nedávala 14dní od oč.ms už by měli být dálnice

mariemat
19. kvě 2015

@kosalucy takového ducha jsem měla taky 🙂 a bylo to počkala jsem ješt do menstruace ta se nedostavila a ted jsem v 11tt blahopřeji

jituliiii
19. kvě 2015

Moc mi neprijde :( ono takove duchy byvaji pomalu videt i bez pomoceni ...a ja třeba tyden po vynechani mela uz dalnice jak blazen...dva tydny po ms je uz docela dost na takove "minidusiky":( Ale samozrejme drzim pestíky...snad to vyjde...

1lenuska1
19. kvě 2015

Asi jsem úplně pitomá, ale strašně ráda si tady prohlížím ty fotky...🙂 na takovou podobnou čekám už 5 let... na "duchy" jsem odborník😉 Moc vám všem gratuluji, co už máte ty krásné čárky!🙂

monyna83
19. kvě 2015

@jituliiii Nestraš!!! 😀 Nevíme, kdy byla ovulka, mohla být později... Dle mého krásný duch...

gepe
19. kvě 2015

@monyna83 podle me digi clear blue by to u ni rozcisl 🙂 ja napr s mamatestem jen dobre zkusenosti, ale je fakt, ze jsem testovala 4x, trikrat z tohi tehotenstvi, po 4 byl bily jako snih a nebylo tehotenstvi. Jen diky angine a atb trosku posunuty cyklus.

jituliiii
19. kvě 2015

@monyna83 jooo,tak třeba jooo🙂 nestrasiiiim 🙂 jen pisu svoji zkušenost🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru