Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pajinka85
11. lis 2014

@rebelka41 to mě mrzí , že jste o jedno mimi přišli 😒 Tak ať tohle má šťastný konec 😉

pajinka85
11. lis 2014

@sharlly jak to vypada ve skutečnosti? Tady mate to růžové podbarveni.

sharlly
11. lis 2014

@pajinka85 no ruzove to bolo ked bol mokry ale ked uschol tak to uz ani nevidno...tak ja neviem ☹

sharlly
11. lis 2014

@pajinka85 tu je po vyschnuti ale upraveny

denca2000
11. lis 2014

@pajinka85 Páji, kdy to máš dostat? Já měla pozitivní těhu test 4 dny před MS ☺

denca2000
11. lis 2014

@pajinka85 jo a já si kupovala jedině mamatest - testuj později, třeba kolem 18 hodiny 😉

pajinka85
11. lis 2014

@denca2000 ve čtvrtek. No já u tobika taky měla pozitivni brzo.

pajinka85
11. lis 2014

@sharlly tak něco tam je 😉

kasparka1
11. lis 2014

at to zkoumám jak to zko 😒 umám, hlavu natáčím sem a tam , ale nic tam nevidím .

pajinka85
11. lis 2014

@sharlly když jsem koukala na mobilu, tak vidím na fotce slabounky proužek, když koukám ted na počítači, tak nevidim nic ani u tebe a ani u sebe.... 😒

sharlly
11. lis 2014

@pajinka85 ☹ ach jo

terlib
11. lis 2014

Ahoj, holky. Je tento test pozitivní? Ta druha carka mi prijde hodne slabá...

majkylove
11. lis 2014

@terlib naprosto pozitivní!!!já začínala na duchovi kterýho jsem viděla jen já,gratuluju 😉

shynne
11. lis 2014

@terlib stopro pozitivní 🙂 gratuluji,snad se také brzy dočkám 😵 😵

terlib
11. lis 2014

Je, dekuju. Tak hurá! Přeji i vám hodne stesti...

hanulkavelunka
11. lis 2014

Ahoj holky taky jsem od 23.10 bez MS a to už se snažíme 3 roky a 2 iui neúspěšné já ok jen zvýšený proaktin ale na to mám tabletku a je to ok a i manžel je ok nebo spíše kolísavý spg a chci vám říct moc nevěřte mamatestům ted těm novým fialovým proužkům posílám své duchy a nic z toho a ted čekám na ms a pořád nic a včera dělaný odpoedne v kapce moči test life light nebo jak se to píše a tohle mi to ukazuje ale těhotná nejsem . . . hezky mě to zkouší ale už na to po 3 letech kašlu

hanulkavelunka
11. lis 2014

@sharlly mrkni na mé a nic z toho ale přála bych ti to i když ne tom tvém nic nevidím a že už jsem těch duchů měla můžu říct že jsem odborník 🙂
skus za dva dny a přeju ti at tam jsou //

terkakerka
11. lis 2014

@mimi1004 tak to gratuluji! 😉 a moc pěkné jméno 🙂

mimi1004
11. lis 2014

@terkakerka Děkuji 🙂 A taky gratuluji ke dvěma čárkám a držím pěstičky 🙂

lipanek2
12. lis 2014

Dneska 12.den od KET 1 blastocysty.

sunny1sis
12. lis 2014

Ahoj holky, mate niektora skusenosti s BENU testom 25kou, ze by robil falosne duchy? Nemam uz doma desiatkovy test, tak som skusila aspon tento, bo som dnes 38DC, obvykle mavam 32dnove cykly (ovulka velmi neskoro ked beriem lieky), ale mam PCOS a ziadne lieky momentalne neberiem. Dr mi povedal, ze bez liekov tehu nebudem a este som vycitala, ze pri tejto diagnoze su velmi caste rane potraty...tak aj tie predosle duchy (co som mala na desiatkovych testoch MAMA aj Benu) zeby boli skutocne, len sa neudrzalo? Ja som uz jelen z toho uplne!!! Skusila som to odfotit, ale moc to neslo.... nazivo je trosku lepsie vidiet... 😔

(Normalne mavam testy biele ako sneh, len obcas sa mi stane, ze v jednom cykle sa mi narobia duchy. )

sharlly
12. lis 2014

@hanulkavelunka dakujem. ja viem, ze z toho nic nebude, uz ma vsetko boli a zajtra mam termin ms 🙄

franerka
13. lis 2014

Holky já nvm co si myslet.mám zkusit i jiný test? horní foto před zaschnutím..v reálu jdou vidět více..

franerka
13. lis 2014

v reálu jdou vidět trošku více ...

pajinka85
13. lis 2014

@franerka proc jiný ? 😉 gratuluju 😉 pozitivni a sílý

jarmulka
13. lis 2014

@sunny1sis podle mě to tam je - já tam čárku vidím 😀

pulpk
13. lis 2014

@lipanek2 Hezky pěkně, gratulu a přeju, ať sílí a je vše OK 🙂

sunny1sis
13. lis 2014

@jarmulka Naozaj? Tak to by bolo super!! 😀 😀 😀 Dnes som si robila dalsi, rovnaky test 25kovy a vysledok zase ledva viditelny dusik, jedine zmenta v tom, ze sa ukazal skor ako ten predosly, ale nezda sa silnejsi.

Fotka v limite, este mokry test. Vidite to niekto, ci len ja mam vidiny? Je to normalne, ze na 25kovom teste duch, keby tam mimi nebolo???

sunny1sis
13. lis 2014

@franerka Gratulujem!!! Jasne silnie palicka!! 😀 😀 😀 😀

rebelka41
13. lis 2014

Ahoj holky,tak jsem byla dnešek shodou okolnosti objednaná na gyndu a je to TAM... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru