Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ludul
24. únor 2015

@rachelinka84 ano, myslím, že zadařilo, zkus testnout za 2 - 3 dny, měl by sílit 🙂

ronyx
24. únor 2015

@rachelinka84 Aaaaaaa další Mamatest 😀 Člověk aby tu psal pořád to samé dokola.Tak přeju ať není falešný a sílí

lloupacek
24. únor 2015

Já teda taky přidám dnešní fotky, ač nekteré už je asi viděly v mém fotoblogu .... dnes 18 dpo ... zdá se že čárka sílí .... ale kdo ví co bude do pátku, kdy mám ultrazvuk a krev ...

damaska
24. únor 2015

Ahojky, tak jsem z toho pěkně zmatená, včera takové dálnice a dnes na jiných testech nic - jen bílo. Ten včerejší byl nějaký citlivý, píšou, že ukáže těhu už 5. - 7. den po početí. Takže budu čekat do termínu MS a uvidím, snad to vše nebyl jen špatný vtip ☹

lloupacek
24. únor 2015

@damaska a proc testujes jinou znackou? ve vsech diskuzich tady se doctes, ze je lepsi porovnavat testy od stejneho vyrobce.
doufam, ze to bude dobry a vsechny se sejdem v diskuzi o tehulich a na podzim v diskuzi o porodu 🙂

damaska
24. únor 2015

@lloupacek jednoduše, protože jsem měla jen testy jiné značky, takže objednám zase stejné a uvidím 🙂. Ale děkuji 😉

lloupacek
24. únor 2015

@damaska rozumim. hod nam sem foto, zitra az bude novej testik. a jaky den jsi PO?

terkakerka
24. únor 2015

@damaska tohle bych spíš řekla, že jsou vadný testy... nejde vidět ani pořádně ta kontrolní ?!

damaska
24. únor 2015

@lloupacek No to já právě nevím, celý tenhle cyklus byl takový divný, pořád jsem slabě krvácela nebo špinila, dokonce jsem si jistá, že ani neproběhla ovu. Jen jsem si z legrace udělala včera OVU test a pak ten těhu test 😕 . Dneska jsem 22 DC. Ten těhu test byl vysoce citlivý. No, uvidím další dny 😉

damaska
24. únor 2015

@terkakerka No, právě celkově je to divné. Udělám zítra jiné 😉

terkakerka
24. únor 2015

@damaska podle mě těhu na 200% jsi... a ovu test už nemáš? ten to ukáže taky jasně ;)

damaska
24. únor 2015

@terkakerka Jeden ovu mám - tak jsem ho udělala a přijde mi slabší než včera 😕. Ale lepší bude udělat ten těhu test, už je objednaný, snad obratem dorazí 🙂

lencak80
24. únor 2015

@damaska na těchto fotkách nevidím nic, ale včera to je jasně pozitivní test, tak zkus zítra ještě jeden a uvidíš....

lloupacek
25. únor 2015

má tady někdo zkušenost se slábnoucí čárkou na těhu testu? testuji ve stejnou dobu, z ranní moči, stejným testem ... čárka je viditelná, ale slábne. začínám se trochu bát. vím přesně co by to mohlo znamenat... ale rozhodně si to ještě nechci připustit.

damaska
25. únor 2015

Tak dneska testíky nedorazily 😠 . Tak snad zítra dojdou a testovat budu v pátek, foto určitě dám 😉

ronyx
25. únor 2015

@lloupacek Může to znamenat biochemické těhu,ale stejně tak to nemusí znamenat vůbec nic,jen,že v testu bylo méně barviva 😉 Určitě nestresuj,nic to neznamená.Zkus testnout zítra a uvidíš

lencak80
26. únor 2015

@lloupacek myslím, si dle tvých testů, že těhu jsi, jen prostě některé mají čárky slabé, opravdu bych zatím ve stresu nebyla, pokud stále nemáš ms. Určitě to nejsou duchové, jen slabší čárky, ale ne duchové, protože jsou krásně vidět a to i na fotu, takže ve skutečnosti jsou také určo vidět pěkně.

damaska
26. únor 2015

Ahojky, tak dnešní odpolední testík - sehnala jsem Dr. Max. Ale stále jsem 4 dny před termínem MS a čárka je vidět jasně, tak nevím, kdy jsem otěhotněla, nebo snad to neznamená dvojčata 😕 . Omlouvám se za tento typ fota, foťák nemám k dispozici, tak mám jen tuto možnosti 🙂

shine2015
26. únor 2015

@damaska a víš kdy jsi mela ovulaci??

lloupacek
26. únor 2015

@damaska teda to je uzasna dalnice, jak já bych takovou chtela!!!!

damaska
26. únor 2015

@shine2015 Bohužel tento jediný měsíc vůbec netuším, jinak ji mívám 13, 14 DC - tento měsíc se mi zbláznilo tělo, tak mě nenapadlo, že by to vůbec mohlo vyjít 🙂

shine2015
26. únor 2015

@damaska no, podle čeho posuzuješ, že se zbláznilo? 🙂) takhle silná čárky...no taky bych uvažovala nad dvojčaty...koukala jsem, že máš dva kluky....my máme dve holky, v uterý jsem měla na digitálním testu 1-2 tt, ms mám v pátek....tak uvidíme....

abychom ještě nakonec měly dvojčata obě :D

damaska
26. únor 2015

@lloupacek Moc Ti držím pěsti, ať se dočkáš. 😉

shine2015
26. únor 2015

@damaska i když počkej...sestřence na genetice řekli, že když má těhotenství po několikáté, že se hcg objevuje většinou brzy....a roste rychleji....jak má tělo již zkušenosti...

damaska
26. únor 2015

@shine2015 No, prostě MS trvala od 4. 2 cca 10 dní, pak jsem střídavě slabě krvácela nebo špinila, vždy tak 1 den. Přikládala jsem to nervům 🙂 (normálně mívám MS jen 6 dní a tento měsíc vše úplně jinak než předchozí 2 roky 😉 ) .
Právě ta silná čárka mě děsí, mladší syn byl ze dvojčátek a ještě tam bylo neoplodněné vajíčko navíc - dr. si to dokumentoval, že to ještě neviděl. 😉
4 děti, to by asi manžel nevydejchal 😀 . Moc bych si přála holčičku 😵

shine2015
26. únor 2015

@damaska moc Ti holčičku přeji...já si asi přeji chlapečka, protože toho nemáme a manžel by potřeboval trošku mužské energie jako podpory doma...i když doufám, že by na něho nebyl moc přísný...ale myslím si, že by byl hodně rád. Uvidíme....jak to s náma bude. Prča by byla, kdyby ty jsi mela holky dvojky a já kluky dvojky....to bych byla hotová....a jinak já si myslím, že i když ted budeme mít jedno, pokud teda bude vše vpořádku, že do 4. už nejdeme....ale 4 je lepší počet než 3 .-) i když začátky musí být nářez teda.....

lloupacek
26. únor 2015

@damaska
@shine2015

oběma vám moc přeju at se zadaří to pohlaví po němž toužíte. škoda, že si to člověk nemůže vybrat co? 🙂

já zatím o pohlaví ani mluvit nebudu, na to mám ještě sakra dost času s těma mejma testama netestama 😀 😀

shine2015
26. únor 2015

@lloupacek neboj, bude to dbré....upřímně, hlavně at je mimi zdravé,....a oni ti nahoře doře vědí 😉 co je pro nás nejlepší.....jestli kluk nebo holka

damaska
26. únor 2015

@shine2015 přesně tak 😉

damaska
27. únor 2015

Ahojky, tak nevím mám docela silné bolesti v podbřišku jako bych to měla dostat a navíc jsem začala trošku špinit. Tak mám strach, co bude? 😔 . Kdybych nedělala testy, tak bych nic nevěděla. ☹ . Mohl by to být včerejší následek leknutí? Krmila jsem psy a oni se mi u misky porvali, já to nečekala a strašně se lekla? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru