Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

benny7
8. únor 2016

@lucaa to nevím, já to právě nikdy nepočítala. Říkala si vždy bud to vyjde nebo ne. MS byla 6.1. A cyklus mi taky haproval 28-30 dni

lucaa
8. únor 2016

@benny7 krasne to sili,tak snad to bude ok....a výsledky testu mas z dneska?

benny7
8. únor 2016

@lucaa to nevím, já to právě nikdy nepočítala. Říkala si vždy bud to vyjde nebo ne. MS byla 6.1. A cyklus mi taky haproval 28-30 dni
@vermon myslíš, že už se můžu těšit? Já byla dnes zklamaná, že nic nebylo vidět a nic mi ani neřekl, že bych mohla být.Jen vzal krev a nařídil odběr hcg.ale 4 pozitivní testy by snad neklamaly, bojím se těšit

benny7
8. únor 2016

@lucaa ano na fotce ten spodní je z dnešního rána, ten vrchní včera odpoledne

vermon
8. únor 2016

@benny7 já se taky budu úplně radovat,až to bude potvrzené utz a bude srdíčko,zatím stojím nohama na zemi,ale pokud stoupá hcg, mělo by to být v pořádku 🙂

maylabe
8. únor 2016

Ja jsem podle mns teprve 3+6 (mam kratky cykly a brzkou ovulaci, tak uz to vim skoro tyden). Premyslim, kdy si mám zavolat na gyndu a objednat se. Radeji bych pockala jeste nejakou dobu, aby treba bylo uz rovnou videt srdicko, nejistoty a ultrazvuku prazdne delohy uz jsem si uzila dost. Ale po prodelanym mimodeloznim asi bude vhodnejsi jit driv, aby se potvrdila aspon spravna poloha, nemate s tim nekdo zkusenost, jestli si vas doktor objednaval vyrazne driv kvuli te historii?

lucaa
8. únor 2016

@benny7 to není videt hned..ja mela poslední ms 14.1. cyklus podobne....takze jsi plus minus tyden ode me....a mas to krasny...ja mam fakt zatím slabonky.....a výsledky krve ve stredu?jinak na utz se říká v cca 7tt...aby to uz bylo videt...

benny7
8. únor 2016

@vermon jasně. Já taky budu spokojena až bude bit srdíčko. Pak zas bude genetika, citologie a prostě samé nervy

benny7
8. únor 2016

@lucaa dneska mi vzal krev, nevím na co. A ve středu ráno na hcg a výsledky budou patrne až další den

vermon
8. únor 2016

@benny7 A dnes nebral hcg ??? 😕

lucaa
8. únor 2016

@benny7 tak to ti asi taky udela z dneska hcg....

benny7
8. únor 2016

@vermon já byla odpoledne takže ne. Nevím na co mi dnes bral, ale vylozene řekl ve středu hcg. Tak nevím

benny7
8. únor 2016

@lucaa a proc mám jít ve středu ráno zase? 😯

lucaa
8. únor 2016

@benny7 no to nevim...asi jestli se ti to zvysuje....hlavne nemaluj certy na zed...vse bude ok...mas krasny dalnice 😉

benny7
8. únor 2016

@lucaa no já jsem taková co se boji i toho co jeste nenastalo. Ale tak snad to bude dobrý.

lucaa
8. únor 2016

@benny7 to ja taky....ale vse bude ok a rijnu se budeme rozplyvat nad mimisema 😉 🙂

benny7
8. únor 2016

@lucaa tak to by bylo super. Doufám, že pak budeme s úsměvem vzpomínat na naše debaty 😉😉

lucaa
8. únor 2016

@benny7 o tom zadna 🙂

domca89
8. únor 2016

Holky dálnice.

vermon
8. únor 2016

@domca89 NÁDHERA, taky jsem z nich měla dnes radost.

benny7
8. únor 2016

@domca89 krásná dálnice. Já ji ještě tak tmavou nemam, ale sili to ano

domca89
8. únor 2016

@benny7 Koukala jsem, ale taky vidím, že sílí. U mě to je nejspíš už jasné. Dokonce mi na tom večerním přijde testovací čárka silnější jak ta kontrolní. Spodní test.

benny7
8. únor 2016

@domca89 je to přímo výstavní proužek, takže moc gratuluji 😉

domca89
8. únor 2016

@benny7 Děkuju, ještě teď ten šok rozdýchávám. Ale tobě taktéž gratuluju. První mimčo?

benny7
8. únor 2016

@domca89 Děkuji, ale ještě není k čemu.
Ne ne, u me už třetí. Ale já už mám deti velke a mám mladšího partnera, tak jsem nejdříve přemýšlela jestli do toho ještě půjdu. Bude mi 39 tak už to byl závod s časem.

domca89
8. únor 2016

@benny7 My teď druhé, jestli to klapne a udrží se. Spousta kamarádek okolo mě teď o mimčo přišla, tak se bojím, aby to nedopadlo u nás taky tak. Dost se bojím a furt tomu nemůžu uvěřit.

estel22
8. únor 2016

@benny7 no jo boj o cas ja mam mladsieho chlapa o styri roky tak som to chcela stihnut do 40aj tak mesiac hore dole tehotna a 19.241rokou no co jevto dane z horA

benny7
8. únor 2016

@domca89 hlavně věřit pozitivně.no odemne to sedí. Jen co se tu začalo povídat o mimodeloznim,tak sem se hrozne lekla a začala se zkoumat. Vše bude dobré, musí

benny7
8. únor 2016

@estel22 hlavně, že to vyšlo. Já s tim už moc nepočítala

milujicimamina
8. únor 2016

Holky prosim jsem 13 dc ovulace bych rekla ze byla brzy uz 8-9 dc podle bolesti no dnes jsem zaspinila po styku a ted me chytly hrozne bolesti zakove zvlastni dole, to ani u ovulace nemam , je mozne ze se ovulace posunula az ted aam u toho takove krece?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru