Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

domca89
11. únor 2016

Holky, poslední výstřel do tmy. Už se těším na pondělí.

maylabe
11. únor 2016

Skoda, ze ty digitalni testy neukazuji vyssi tydny nez 3+, to bych si ho asi koupila, ted uz to pro me nema cenu a staci mi klasicky test za dvacku 🙂

monikavitezslav
11. únor 2016

Tak ted ne ceka npocni v nervech zda ms prisla o dva dny driv nebo uhnizdovani

vermon
11. únor 2016

@monikavitezslav vypadlo mi slovo uhnizdovani 🙂

monikavitezslav
11. únor 2016

Jsem fakt nervpzno minuly mesic to same ale ms na den se rozjela v noci takze vse bylo v poradku alw ted furt nic a jem ruzove. Uvidime zda se na npcni rozjede nebo ne!

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anonym88
11. únor 2016

@pospis Podle me to nemá vliv na to kolik ukazuje,ale ze ukazuje + a týdny 😊 ja mela 1-2 týdny a ted už jsem v 18tem 😊

slunicko156
11. únor 2016

@pospis to mi taky přijde jako blbost, ze kdyz to ukazuje 2-3 je to neprosperujici, navic vůči těm kterým to tak ukázalo, to není zrovna dobrý komentář...

lautiruska
11. únor 2016

tým,že stresujete,tak si tehotenstvo len oddalujete. nestresujte,a príde vytúžené bábo. netreba to tak strašne riešiť a rátať každý deň od ukončenia MS do príchodu,a plodné neplodné dni.len jedine pohoda a pokoj ,žiadne snaženie nič. stresom sa neotehotnieva

anonym88
11. únor 2016

@slunicko156 Je to blbost 😊 ja testovala v den kdy mela přijít MS. A ukazuje to jak dlouho je těhotná a ne jestli to vyjde nebo ne..Na tom ty týdny nezáleží 😊

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maylabe
11. únor 2016

@lautiruska Tak kazdy ma jinou povahu, touzi po miminku jinou intenzitou, jinou dobu, nekdo uz deti ma, nekdo ceka 10 let porad na to prvni, nekdo ma za sebou nekolik potratu, hospitalizace, umely oplodneni. Nekdo otehotni napoprve aniz by se vic snazil, tehotenstvi i porod bez problemu. Kazdy ma jinou tu vychozi situaci, nikdy nevis, co si ktera holka prozila a neni to jen o tom rict si "nebudu stresovat". Samozrejme, ze by to bylo lepsi, pro oba budouci rodice i budouci miminko, ale ne vzdy je to tak lehky.

anonym88
11. únor 2016

@pospis Tak to potom jo 😊 ze bylo vidět na začátku ze nesouhlasi týdny i když vis kdy byla ovu 😇

gepe
11. únor 2016

@anonym88 tak ja treba mela na digi clear blue + 1-2 a bylo to nakonec biochemicke 🙂)
@slunicko156 a kdyz to ukazuje + 2-3 nemusi byt prosperujici, tj muze byt opozdeny vyvoj, ci jakykoliv jiny problem.

Strucne, 1. trimestr neni odvisly od toho, kolik tt ukazuje test a jak silna je ci byla carka na tehotenskem testu.
// nic jeste kolikrat neznamenaji
@lautiruska pekne shrnuto 🙂 ono ani stresovani v tehotenstvi nic nezmeni na tom, co bude.

anonym88
11. únor 2016

@gepe Ale za to nemůže clearblue 😊

gepe
11. únor 2016

@anonym88 to byla reakce na Tvoje konstatovani, ze Tobe ukazoval 1-2 a jsi v 18tt 🙂 tj, co jsem tim chtela rict? ze 1-2 nemusi znamenat, ze zena bude tehotna az do konce, neli do konce 1.trimestru 😉 na to navazovalo dalsi moje sdeleni. Uz rozumis? 🙂

anonym88
11. únor 2016

@gepe Já zase reagovala na něco jiného 😊 a tim bylo to,ze nezáleží na tom kolik ukazuje.

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domca89
12. únor 2016

Ale pokud si někdo dostatečně přečte návod ke clearblue, zjistíte, že to vypočítává dobu těhotenství od oplodnění. Ne podle MS.

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
effka84
12. únor 2016

@gepe holky, hcg v krvi roste do.12 tt a pak klesá, proto ty testy ukazují zase méně🙂 jinak v krvi se drzi jeste nekolik dni po porodu)
@anonym88

effka84
12. únor 2016

Promiňte, nečetla jsem celou diskuzi😉 reaguji na něco jiného.

julca12
12. únor 2016

Tak dneska další testik, je to ten poslední a úz je pěkná carka 🙂 v pondělí zavolam dr. To bych měla být 5+3. Sice asi ještě nebude nic vidět ale aspoň se s ni domluvim kdy mám prijit

julca12
12. únor 2016
eliotka1
12. únor 2016

@julca12 Moc gratuluji a ať vše dobře dopadne 🙂

julca12
12. únor 2016

@eliotka1 děkuju snad jo. Aké dokud neuvidím nimi na uzv a neuslyším srdíčko tomu zatím nevěřím te se nám to povedlo 🙂

julca12
12. únor 2016

@julca12 omlouvám se píšu na mobilu

luciasek1987
12. únor 2016

@julca12 kolik dpo sis delala prvni test?

julca12
12. únor 2016

Dělala jsem si ho 13den po ovulaci.. měla jsem ji kolem 25.1. . Snad bude a je všechno v pořádku 🙂

wendywerusacek
12. únor 2016

Tak co myslite??povedlo se??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru