Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hanickatoma
31. bře 2016

@norae ahojky, ja mela tri dny po zmeskani, taky sotva viditelny 🙂 a ted jsem v 18. 😀 drzim palce ! 🙂

anonymka331
31. bře 2016

Holky co myslite??

luciasek1987
31. bře 2016

@anonymka331 je to tam 🙂 kolik jsi dpo?

janule1987jk
31. bře 2016

@anonymka331 je jasnej 🙂 mas nejake priznaky? Boli te bedra?

anonymka331
31. bře 2016

@luciasek1987 1.3.prvni den MS a pak podle aplikace v tel ovu byla 15.3., ale to je zrejme orientacni.. 🙂

anonymka331
31. bře 2016

@janule1987jk nene, jen podbrisek... Jako kdyz cekam MS, ale slabeji..🙂

radusik
31. bře 2016

Ahojky holcicky! Menstruaci jsem sice dostala, ale stale mi je mizerne ve středu, v sobotu, vcera a dnes dopoledne jsem zvracela a davila se a navstivila jsem praktickou a ta si mysli, ze jsem pripad pro psychiatra ☹. Jsou tyto testy opravdu negativni?

janule1987jk
31. bře 2016

@anonymka331 ja mela ms od 2.3. a zitra budu testovat 😃a brala si utrogestan nebo zatim jen zkousite? 🙂

anonymka331
31. bře 2016

@janule1987jk kvuli svatbe jsme si rekli, ze pockame a po ni se zacneme snazit, ale vypada to, ze to je vse jinak 😀 tak uvidime, co rekne dr..

mikush
31. bře 2016

@norae já vidím ducha 🙂 já měla takový stejný test až týden po vynechání MS takže se nestresuj 🙂 každa to má jinak.držím palce 🙂

radusik
31. bře 2016

Vy jste se tu rozepsaly 😀...jeste vkladam jeden test.....

janule1987jk
31. bře 2016

@radusik vidim neco na spodni strane, kolikaty den jsi od ovulace? Nejake priznaky?

radusik
31. bře 2016

Vyse jsem psala....uz tyden se mi dela zle od zaludku...., zvracim, davim se a pak je mi zase dobre......, ale menstruaci jsem dostala!

janule1987jk
31. bře 2016

@radusik aha, promin. A byla ms silna? Zkus test za 2 dny, pokud bude silnejsi tak se objednej ke gynekologovi 🙂

radusik
31. bře 2016

@janule1987jk Ze zacatku jsem jen spinila a jeden den silneji....., tezko rict..., kdyby mi nebylo zle vubec bych si testy nedelala...

norae
1. dub 2016

@hanickatoma
@mikush
@yukonek
Diky holky, ja zkousela vcera jeste ten rapiclear, takovy ten v plastu, ale to nebylo z ranni moci, a tam jako opet duch, ale tak slabej, ze jde videt jen na dennim svetle a to jeste blbe. Ten fialovy test, co jsem sem vcera davala, nebyl mamatest, ale nejaky z teta drogerie, ale podle vzhledu to je asi to same 🙂
Jako kdyby to nevyslo, tak by to asi ani nevadilo, stejne jsme to neplanovali. Spis mam starosti, aby to nebylo neco blbyho, jako mimodelozni nebo tak :D dneska jsem se probudila s pocitem jako bych mela chripku, po snezeni snidane mi bylo i nevolno. Ale rikam si, ze to jsou spis jervy :D

anonym88
1. dub 2016

@norae Já mela na začátku těhotenství taky virozu 😊

anonymka331
1. dub 2016

@janule1987jk tak jak, uz jsi testovala? 🙂 ja rano znovu a vysledek stejny jako vecer, 8.4.jdu k dr

janule1987jk
1. dub 2016

@anonymka331 Bohužel jsem to dnes dostala a mám dost velké křeče. Takže v práci nic moc :( A zase zklamaná no. Tak to ti moc přeji, vypadá to velmi nadějně 🙂 Zítra by měla být určko silnější

anonymka331
1. dub 2016

@janule1987jk to me moc mrzi, ale nezoufej.. 4mesice jsem se nesoustredila na nic jineho a taky bylo kazdy mesic zklamani. Pak jsem to uplne vypustila a uvidime, ale strasne se bojim... :( snad to bude dobreee

janule1987jk
1. dub 2016

@anonymka331 To víš, že bude 😉

barrrusss
1. dub 2016

ahoj holky, všechny zdravím, jsem tu dnes porpvé. a chtěla bych od Vás radu..
4.10.2015 jsem porodila Císařem holčičku,,vše je vpohodě..
jenže ted me od neděle bolí v podbřišku, vzpomínám si že takhle sem poznala že sem těhotná minulí rok... Docela se bojím abych nebyla těhotná, další miminko chci ale tak za rok za dva..
ale hlavně kvůli tomu císaři...
Kdy si mám udělat test aby to bylo viditelné?? nejdřív sem si říkala, že mě třeba bolí ovulace, říká se že někoho to bolí, ale to už je 5-6 dnu co mě to pobolívá jak při ms a to mi přijde dlouho..
9.3 sem dostala menstruaci a jedině kdy se nám mohlo podařit počít bylo 20-21.3
menstruaci mam dostat8.4.. co myslíte..
Omlouvám se za tento román, snad jste vše pochopili .. děkuji moc všem předem za odpověd

tehulka1167
1. dub 2016

@barrrusss Bud vyčkej jestli se dostaví menses a nebo si zajdi jako samoplátce na krev a budeš mít jasno.

barrrusss
1. dub 2016

už jsem si včera volala na gyndu, jdu tam v úterý takže doufám, že tam mi tu krev veme.. ale spíš mě zajímá, kdy je to schopen ukázat test .. sem nervozní 🙂

alusa6
1. dub 2016

Ahoj holky, menstruaci mám nepravidelnou, většinou cyklus kolem 40 dni, dneska je to přesně 40.od poslední m.Test jsem dělala ráno, ale ne z první ranní moče, tak co myslíte? Jinak příznaky mám, ale znáte to, každý měsíc si je dovedeme pěkně přivolat 😀 Děkuji za každou odpověď

kusanagi87
1. dub 2016

@alusa6 Já myslím, že tam začínající duch je 🙂

alusa6
1. dub 2016

Děkuji za odpověď ;) už jsem myslela, že ji tam vidím jenom já 😀 snad teda bude sílít

mami29
1. dub 2016

Holky dotaz, dopoledne mi takto vyšel test, ale teď se mi barvivo vpilo jen do rysky. Je to časté?

pekkaa
1. dub 2016

@mami29 jj, taky mi to delalo.
Je tam😉

kusanagi87
1. dub 2016

@alusa6 Také jsem to tak měla 😀 Test jsem dělala z ranní moči netrpělivě asi kolem 4 - 5 hod, když jsem se vzbudila. To bývala ještě tma, takže při umělém typickém žlutém WC světle a zírala jsem na to asi 15 min, kdy jsem prošla fází "určitě tam je!" až po "to musí být optický klam" 😀 Čím déle se na to člověk dívá, tím méně jej vidí 😀 Ale vyšlo to 🙂 tak věřím, že tobě to vyjde také 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru