Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

weronicaaaa
7. kvě 2016

@terinkaladik nic neměř..ničím se nestresuj a užívej si s partnerem sex klidně i každý den 🙂 tak sme to dělali my a za 2 měsíce od vysazení HA se podařilo 🙂 prostě tomu nechat volno 🙂

luciasek1987
7. kvě 2016

@terinkaladik a jaky mas cyklus? kolik dni?

xoriska
7. kvě 2016

@luciasek1987 já jsem měla dusika už 9 DPO, ale je to dost individuální v září po IUI až 11 DPO

tati_ana
7. kvě 2016

Ja jsem mela carku 12 DPO a uz to nebyl zrovna duch. Takze kdybych testovala driv, tak by se dusik uz ukazal 🙂 hlavne netestujte mamatestem, dela hodne slaboucke carky oproti treba Dr. Maxovi 🙂

puutalo
7. kvě 2016

Měla jsem dr. Maxe a byl první nadějný duch 10. den, 1. den očekávané menstruace (13. den) to už začalo sílit. V lékárně mi dnes říkala, že ten růžový Benu je vhodný 4 dny před očekávanou menstruací a z ranní moči. Klasické testy jsou přesně až 1. den očekávané menstruace.

terinkaladik
7. kvě 2016

Mám cyklus 33 dni...ted sem mela akorát 7dni zpozdeni. Dneska jsem to dostala

terinkaladik
7. kvě 2016

Stresuju se jelikož bych chtěla mimco. Před 11mesici mi dcera zemřela při porodu

1nelinka
7. kvě 2016

@weronicaaaa buhuzel ne u vsech je to tak jednoduche jak u tebe..ja vysadila antinu v zari, milujeme se denne na mimco se tesime ale jestli bude ted nebo za rok , dva neresime mame se spolu krasne i tak a nic nam nechybi, nic nemerim ,nic nesleduju ale 9 mesicu nic..

ms.neomagic
7. kvě 2016

Koukam,ze tu vsichni magorime 😀 ja dneska obzvlast,bolesti briska pominuli,ac kdyz jsme jeli pres louku tak me tema otresama trochu brisko pobolivalo...ale co me pekelne boli tak je hlava a trochu me tahnou prsa...ach jooo,tohle cekani a nejistota ☹

weronicaaaa
7. kvě 2016

@1nelinka já vím,že každá jsme jiná..jen prostě stresovat se nějakým měřením atd. to je prd..je to i v hlavě..člověk říká jen svou zkušenost..ale samo držím palečky ať to všem vyjde co nejdřív!!

milujicimamina
7. kvě 2016

Drzte mi rano palce prosim, to uz by tam neco byt melo budu se snazit nepit

kastanek87
7. kvě 2016

@milujicimamina držím!!! Aji na nohách 😀

mimimimi
7. kvě 2016

@milujicimamina jee to víš že držíme! A čim budeš testit? Já zatim musím mamatestem 😐.Taky možná zitra prubnu kdyz jsem dnešek vynechala...budu 14DPO.

mimimimi
7. kvě 2016

@kastanek87 a jak ty jsi na tom???

mimimimi
7. kvě 2016

@terinkaladik 😢 to me mrzi co se to stalo 😢 preju aby jsi brzy mohla MIT miminko ktere ti sice dcerku nevrati ale pomuze zapomenout na tu velkou bolest...neumim si predstavit a je mi to lito 😣 Urcite si Te dusicka najde a bude zaroven s novym miminkem s tebou...neboj se prijde to urcite! Nic netrva vecne, ani smutek ...☀ posilam stesticko...

mimimimi
7. kvě 2016

@weronicaaaa rozumim jak to myslis ale BT je alespon zpusob jak poznat jak nam telo funguje...popravde ja jsem rada za tu moznost, zjistila jde u ni i anovulacni cykly i jsem u ni jednou otehotnela ;) Ale je pravda ze to prichazi kolikrat kdyz na to jak se rika nemyslime...nebo je nam to jedno jak to vyjde kdyz si reknem ze se hroutit nebudeme kdyby ano a i kdyby ne, ze priste je nova sance...🙂 jenze ten optimismus trva do chvile testovani a kdyz tam neni nic nebo malo....tak nastoupi smutek...ja byla predevcirem rano smutna a pak na me mluvil manzel a ptal se co mi je a najednou se mi chtelo brecet (bez poradneho duvodu) a doslo mi jak jsem zase jednou precitlivela a ze treba je to za dvermi ;)...no tak teda uvidime co to se mnou je a neni :D Abych to uzavrela vice me stresuji testy nez BT, ale pokud je zpozdeni delsi tak uz to je na hlavu a chci vedet pokud mozno hned ;)

mimimimi
7. kvě 2016

@ms.neomagic drzim pesti at je to miminko to co citis... 🙂 mee taky pominuli a znova se objevili tak uvidis :D stridave se objevuji a mizi zvlastni taky uz nevim co si mam myslet ale fakt je ze se citim jinak nez obvykle...hlavne to loupani v brise ted kazdou noc je zvlastni...a myslim ze tenkrat to bylo ale nesmim si to myslet abych nebyla pak zklamana :-/ Tak se taky drz a vydrz ;) Snad tam ty // opravdu budou ;)

ms.neomagic
8. kvě 2016

Dobre rano vsem...tak chci videt testy s dalnicema..sup sup holky...me vzbudili bolesti bricha,tak jsem se sla vycurat..no a co myslite...ruzovej papir ☹ a to jsem to mela dostat az zitra ☹

yukonek
8. kvě 2016

Krásné ráno všem.... já ho mám nejvíc nejkrásnější, vidíte taky toho pidi dušíka? 🙂 11dpo

martina16horysek
8. kvě 2016

@yukonek je tam, tak ať sílí 🙂

yukonek
8. kvě 2016

@martina16horysek děkuji, je to naše "do třetice" snad už všeho dobrého... <3

yukonek
8. kvě 2016

Tady to jde líp vidět...nikdy jsem nevěříla, že dokáže ženská poznat sama že je těhotná....že to prostě cítí...já to cítila už týden, prostě jsem to tak nějak věděla, nechápu to 🙂 no a teď už je mi i špatně...

milujicimamina
8. kvě 2016

@yukonek jsme dnes stejne 11dpo 🙂 Vidim ho jdu na to ted

yukonek
8. kvě 2016

@milujicimamina držím všechny palce ! 🙂

ms.neomagic
8. kvě 2016

Ja ho vidim..je krasnej..zavidim..me je taky spatne,ale od ty hnusny mrchy :'(

milujicimamina
8. kvě 2016

U nas se zazrak nekona

ms.neomagic
8. kvě 2016

@milujicimamina Tak u nas se bude konat pristi mesic,ze jo 😉

milujicimamina
8. kvě 2016

Jen mamatest zesilil oproti vcerejsu max jen stin

milujicimamina
8. kvě 2016

@ms.neomagic kdyz me uz to nebaví

ms.neomagic
8. kvě 2016

@milujicimamina Ver ze me taky ne...clovek ztraci chut pak uz do vseho...a jeste ted,kdyz vim jaky mam pms priznaky a ze takhle budu trpet kazdej mesic ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru