Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunicko01
19. bře 2015

@zdeni.r já teda vidím ☺

zdeni.r
19. bře 2015

@slunicko01 dik,já sem teda na duchy expert 😀 ale je to dr.max.ale jsem ještě krátko po ovulaci,tak uvidíme,co z toho bude nebo nebude..naštěstí žádný testy doma nemam a jedeme pryč,tak mě to aspoň nebude lákat :-P

slunicko01
20. bře 2015

@zdeni.r se aspoň nebudeš stresovat 🙂 Mně dali v lékárně k jednomu balení dr.max druhý zdarma, tak se můžu o víkendu ještě vyřádit 🙂)))

zdeni.r
23. bře 2015

@slunicko01 tak jak si dopadla s víkendovým testováním? 🙂

slunicko01
23. bře 2015

@zdeni.r blbě, v sobotu duch slabší, v neděli nic a pak jsem dostala MS...tak příště... Co ty?

zdeni.r
23. bře 2015

@slunicko01 to mě mrzí ☹ tak příště!
Já nic zatím,dostat bych to měla až ve.čtvrtek,dneska sem sice testovala,ale zase tam je takovej neurcitej duch,co jde s těží vyfotit....

martinalinda
23. bře 2015

Ahoj holky,
sedim doma v pokoji a jsem trosku mimo.
Je to fakt pravda? Je tam druha carka? Nebo se mylim..strasne moc si prejeme miminko a porad tomu nejak nemuzu uverit, preci jen tady ve skupince jste uz znalejsi vsech pozitivnich carek 🙂 Ja ji vidim prvne za zivot 🙂

majkylove
23. bře 2015

@martinalinda no kočko já zírááááám!!!jestli je to Dr.max tak jsem si jistá že je to táááám!!!! 😵

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove kocicko, je to dr.max 🙂...jáá taky zíírám, tak ze nedokázu víc zírat..na te fotce to neni tak moc videt, ale na zivo je trosku silnejsi. To snad asi ani neni moznyy 🙂

majkylove
23. bře 2015

@martinalinda týýýý vado,tak to moooc gratuluju!Jseš těhulééééé,teď už bude krásně sílit,uvidíš! 😅

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove :-* ja moc dekuju, jeste nic neni jisty, ale byla bych rada aby to vse dopadlo dobre, jen at sili. A my si s chlapem rikali, ze ted uz by to mohlo vyjit, ten pozitivni ovu test, jak nikdy pozitivni nebyl...a dneska tohle..jsem v šoku. Udelam test pak ve stredu rano, at mam porovnani, ozvu se 🙂

zdeni.r
23. bře 2015

@martinalinda krasnej testik! A bude určitě čím dál hezčí 😉

evcann
23. bře 2015

@martinalinda je krásná, potichounku gratuluji, tohle neni falešný, držím palce at vse dobre dopadne 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@zdeni.r dekuji, snad to neni opravdu jen tak..tesim se az bude silnejsi 🙂

@evcann dekuji, ja potichounku verim, jsem rada, ze tady clovek najde oporu u vas vsech, pochopeni 🙂

verunka_korunka
23. bře 2015

@martinalinda tak to jsme na tom úplně stejně. Dnes ráno na mě vykoukl úplně stejný duch 😉 a ve středu udělám kontrolní a hned potom volám na gyndu 🙂 takže potichoučku gratuluji 😉

martinalinda
23. bře 2015

@verunka_korunka jee super, tak budem testovat stejne, a kolikaty den cyklu jsi, ja 33dc dneska..takze ofiko dle ms bych mela byt teda jeste brzo a nevim zda u dr neco pujde videt, ale asi fakt jeste pockam.
spis nevim co s utrogestanem, dr mi rekla ze ho budu muset brat v tehu, ted jsem ho nebrala a asi to vyslo.
A kdyz pry najdu 2 carky tak mam zacit brat, ale nechci vzit hned kdyz treba nevim co bude...Asi ji jak pises i ty, budu muset taky zavolat a zjistit,co teda mam delat. Pokud ve stredu bude carka silnejsi, tak volam taky.
A hlavne moc gratuluju i tobe 🙂

verunka_korunka
23. bře 2015

@martinalinda já jsem dne 33dc a 14dpo. Minule jsem dostala s prvním špinění ascoruti... Ale jestli ti je dala, že víš dopředu o nějakém problémů tak bych je brala. Na druhou stranu určitě ti nepřihlásí, můžou ti maximálně pomoct 😉

martinalinda
23. bře 2015

@verunka_korunka tak to jsme teda obe 33dc dneska 🙂 no ja jsem asi 10dpo, pocitam dle pozitivnich testu ovu a sexu. S tema praskama mas asi pravdu, zitra ji zkusim zavolat a zeptat se, zda to mam brat. Ale je pravda ze holkam to jen pomohlo, mimi udrzet.. Tak uvidime, tak preju hodne stesti. Budem ho obe potrebovat 🙂

verunka_korunka
23. bře 2015

@martinalinda nějak se mi to na mobilu upsalo... Jsem dnes 30dc a 14dpo 😉

88martina88
23. bře 2015

Ahoj holky. Po revizi prvni ms probehla. A jelikoz jsem tenhle mesic vubec nehlidala ovulaci a par dni mam takovy divny tlak v podbrisku. Jsem 21dc tak jenom ze zvedavosti jsem udelala test. Ono se to tezko foti ale skusila jsem to vyfotit. Vidite tam neco?😕

88martina88
23. bře 2015

@martinalinda gratuluji...vypada to mooooc nadejne. Hlavne at sili 😊

verunka_korunka
23. bře 2015

@88martina88 mám pocit že se tam něco rýsuje, ale 21dc není to moc brzo?

88martina88
23. bře 2015

@verunka_korunka no mne se to take nezda ale rikam 26.1 byla revize(miminku prestalo byt srdicko 😞) a cetla jsem si, ze po revizi, porodu, potratu muze byt ovu uplne jinak a navic jsem brala gynex tak mozna ten popohnal vajicko trosicku driv 😀 ale i prvni tehu jsem mnela 9dpo mela krasne 2 carky 😊

zdeni.r
24. bře 2015

@88martina88 něco tam je!držím pěsti....

zdeni.r
24. bře 2015

Holky u mě dnes takto...vidíte tam něco?

lucinka58
24. bře 2015

@zdeni.r Já osobně vidím prd ☹

zdeni.r
24. bře 2015

@lucinka58 v pohodě,ona tam ve skutečnosti je a dneska byla i v limitu pěkně..uvidíme,jak to bude pokračovat nebo ne,díky za nazor

lucinka58
24. bře 2015

@zdeni.r Moc přeju, aby Ti to vyšlo? Kolikátý jsi DC? A už máš po termínu menstruace, nebo patříš mezi lovičky duchů? 🙂

88martina88
24. bře 2015

@zdeni.r ja tam neco vidim 😊 drzim palecky at sili

zdeni.r
24. bře 2015

@lucinka58 mám to dostat za dva dny..takže ano,jsem lovec 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru