Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivavana
22. zář 2016

Jdu s dotazem, opravdu benu testy delaji takove duchy? Nahore je dnesni a dole ze vcera, ale zkusila jsem i dr.max a tam nic, tak nevim. Mudra ma dovolenou az do 15 tyho :( objednala jsem si uz i na netu ten krevni test, ale ten prijde az v pondeli.

fifacek
22. zář 2016

@lucky22 tak to jsme na tom stejně, mě brali 28 folíků tak jsem byla ráda že jsem ráda.. Poslední tři dny mi už bylo fajn a dneska mě píchá průběžně...

zuzizuzi0000
22. zář 2016

@dashenka1 Tak tady to je.. Ten úplně nahoře je z předvčera odpoledne (ale ten duch na fotce nejd epralticky vůbec vidět.. Ale je tam😒), a pak první ovu a tt ze včera odpoledne a druhy ovu a tt ze včera odpoledne.. Ranní byly vždycky negativni.. Tak nevim, jestli to byla náhoda, ze ty tři, co jsem dělala odpoledne byly vadné..

zuzizuzi0000
23. zář 2016

A tady jeste z dneska vecer.. Vpravo jsou první ..

alicie_k
23. zář 2016

Dobré ráno holky, tak moje 4. těhotenství, testuju každé ráno, na první pohled myslím, že trošku zesílila... ten horní je teď, spodní 2 dny zpět. Píchám miniheparin, mám Utrogestan a pravidelné infuze na potlačení imunity. Test je LadyMax 🙂 jinak mám 4 dny zpoždění a nevím kdy byla ovulace...

lucky22
23. zář 2016

@zuzizuzi0000 Jako carky na tech tehu testech jsou, myslim ze kdyby jsi v sobe nemela hcg hormon, tak se tam neobjevi.... jak je to u ovu testu v tehu to fakt nevim, nekdo rika ze je pozitivni driv jak tehu test, ja s tim opravdu zkusenosti nemam ☹

lucky22
23. zář 2016

@alicie_k moc gratuluji, ten horni je opravdu silnejsi a moc krasna carka. Tak drzim pesticky 🙂

luthiii
23. zář 2016

Tak asi sílí 😀 Možná už by se tomu dalo říkat i slabá čárka, ne jen duch. Že by? 😀

dzimi
23. zář 2016

@luthiii krasna carka, gratuluji ;)

zuzizuzi0000
23. zář 2016

@lucky22 No, ja tomu popravdě moc nevěřím.. Proč by ty // vyšly jen vecer/odpoledne? Raději to beru jakoze opět nic.. Ale děkuji moc! 😊

luthiii
23. zář 2016

@dzimi Myslíš? 😅
Hodně holek tu píše, že dokud nemají meškání ms, tak to neberou moc závazně. Hloupý je, že já nevím, jak mám dlouhý cyklus, když je to první po HA 😕 Jsem 27 DC a 11 DPO...

lucka1511
23. zář 2016

@ivavana Ahoj, mě kdysi benu test ukázal ducha, ale za dva dny se mi rozjela menstruace. Benu test už nikdy. Kupuji mamatesty a jsem s nimi spokojená.

petula1985
23. zář 2016

Holky ty prsa když zmáčnu tak mi teče trochu bílého mleziva. Zkusím o víkendu testnout asi. mám týden zpoždění.

dzimi
23. zář 2016

@luthiii tak riziko je tu vždycky, hlavně do té menstruace a pak do konce prvního trimestru...apod apod.
Ale to nic nemění na tom, že se ta čárka za dva dny krásně vybarvila z dušíka 🙂

luthiii
23. zář 2016

@dzimi To je mi jasný, že první trimestr je rizikový. I tak ještě trochu vyčkávám. Myslím, že to příteli řeknu až po víkendu, jestli bude pořád čárka, pro jistotku 🙂
Stejně to je vzrušující 😀

baskervile
23. zář 2016

Holky,jakou máte zkušenost s Cemio testy?Já jsem měla ovu 11DC,nebo 13DC,dnes jsem tedy 7DPO,nebo 9DPO a vyšel mi duch.No,je vidět na první pohled,žádné lovení není nutné,ale MS má dorazit až okolo 1.10.Vím,že je to brzo a nemusí z toho nic být (mám dvě špatné zkušenosti),ale zajímaly by mě vaše zkušenosti.Testuju brzo,protože mám začít brát hned po pozitivním testu nějaké léky.Díky 😉

simi1510
23. zář 2016

Tak ja dneska po kontrole, vse v poradku, nic neobjevili pri histologii... A snažit se dle doktora mame za 3 mesice od vykonu :-/ a pry si dat ted bacha, abych neotehotnela... Tak snad brzy budu mezi vami zase a ze to rychle utecd

baba93
23. zář 2016

@petula1985 tak bacha at to neni zvyseny prolaktin ☹

simi1510
23. zář 2016

@baskervile me cemio duchy falesne nehazel 🙂

laura1972
23. zář 2016

@luthiii krásná čárka, to už duch není 🙂

dashenka1
23. zář 2016

@zuzizuzi0000 vypada to hoooodne nadejne!!!!! drzim pesti 🙂

dashenka1
23. zář 2016

@zuzizuzi0000 zajimavy ze ukazujou ovulacni // vit?

ivavana
23. zář 2016

@lucka1511 ahojky dekuji za odpoved, ja jsem ted 45 dc vubec nevim co se děje, posledne jsem to mela 21 dc a ted tohle :(

baskervile
23. zář 2016

@simi1510 Hm,tak nevím.Je to moc brzo před MS,že?

adelaine91
23. zář 2016

Ahoj holky, přicházím s dotazem..S přítelem se snažíme o miminko..11.9 jsem měla ovulaci a snažili jsme se na 120%, potom asi ještě 2x..Do MS mám 2dny.. Myslíte si, ze už si můžu udělat TT a nebo je ještě brzo a nic tam neuvidím?..🙂

leymea
23. zář 2016

@adelaine91 myslim, ze urcite muzes 😉 uz by tam neco mohlo byt 🙂

luthiii
23. zář 2016

@adelaine91 Já měla ovulaci 12.9. a duch už se mi ukázal dva dny zpátky, takže jo, zkusit už to určitě můžeš 🙂

adelaine91
23. zář 2016

@luthiii Gratuluji..🙂 @leymea Děkuji holky, tak já to tedy už zkusím..🙂

laura1972
23. zář 2016

@adelaine91 já měla slabou čárku 6 dni před ms , 10 DPO, takže by ti test s citl.10 určitě už ukázal 🙂

laura1972
23. zář 2016

@zuzizuzi0000 já měla před ms pozitivní TT a ovulacni sílil také a v den oček. ms už byl i ovulacni pozitivní a těhu jsem byla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru