Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

miky00
3. říj 2016

jj, tak to udělám 🙂 ale škoda že lékárna max je od nás daleko, tak musím nějaký obyč koupit jinou značku, ale mamatesty nechci, ty dělaji slabé čárky a mě to vždycky akorát rozhodí...

lenejewel89
3. říj 2016

@kettkav Ahoji, tak dnesni, jsem 31DC...tak to nevyslo...😔 Uz by to mela byt silnejsi carka.

miky00
3. říj 2016

@lenejewel89 😢 neboj, ono to jednou přijde!!!

lenejewel89
3. říj 2016

@miky00 😢 😢 Uz cekame pres 2 roky a 1 rok jsem v centru na umele oplodneni, mela jsem jeden transfer a nic, tak jsem si zkousela ted test, jestli nam to nevyslo prirozene a nevyslo...

asus
3. říj 2016

@lenejewel89 ja tam nic nevidim promin☹

lubean
3. říj 2016

Holky tak já nevím, testy si dělám od pátku mamatest, dr max a clearblue digital, nevím kdy přesně jsem to měla dostat, takže jsem z toho taková zmatená... Mama mi přijde jednoznačně nejslabší, dr.max mi přijde pořád stejný a to jsem ho dělala 3dny za sebou a clearblue vyšel pozitivní 1-2t... Myslíte, že by to mohlo byt biochemické tehu?

salenas
3. říj 2016

@lubean nevypadá to moc dobře, no ... ale třeba testuješ hodně brzy před menzes ? jaktože nevíš, kdy to máš dostat ?

miky00
3. říj 2016

@lubean prosím co je biochemické těhu? O tom slyším prvně.

miky00
3. říj 2016

@lenejewel89 to mě moc mrzí :( umím si představit, jaká muka to pro vás jsou :( Snad se zadaří jindy.

hanulka90
3. říj 2016

Tak mě sestřička objednala už na zítra i když asi ještě nebude vidět srdíčko. Musí mi napsat prášky na udržení a myslím si že mi také da nechopenku. Mám z toho zítřků strach zda bude Mimi tam kde má byt a jestli je v poradku

kstablova
3. říj 2016

@lubean já teď prodělala biochemické. Na testu jsem měla slabší čárku (ne jen duch) v době čekané MS (minulé pondělí), a ve čtvrtek při zpoždění 4 dnů jsem si dělala test znovu, tak byl viditelně slabší, opravdu jen náznak ducha a v pátek ráno mi klesla teplota a dostala jsem to po 5ti dnech měškání... ☹

lubean
3. říj 2016

@salenas no nebylo to plánované tehu, před první dcerou jsem měla cyklus 60denni, po porodu se mi to upravilo, ale nikdy jsem nepočítala na kolik dní se mi to upravilo... Trochu mě zaráží ten pozitivní clearblue digital, četla jsem že je opravdu spolehlivý, nicméně 100% není z testů žádný...když se pry plete tak pouze třeba ještě tehu nepozná... Ale pozitivní výsledek je prý spolehlivý, tak nevím...

adelaine91
3. říj 2016

@miky00 Min. týden sem byla na HCG v krvi, bylo nízký..Od té doby sem test nedělala..

adelaine91
3. říj 2016

@lucky22 Já beru hormóny, Estrofem a Duphaston.. Do teď to bylo vše pravidelný..Proto mě to děsí..

miky00
3. říj 2016

@adelaine91 tak pokud ms nikde, tak bych se nebála ho zkusit 🙂 držím moc palce, tedy poud je miminko chtěné 🙂

salenas
3. říj 2016

@lubean tak třeba máš opravdu ještě daleko do menzes, vydrž pár dní a zkus to znovu 🙂

laura1972
3. říj 2016

@adelaine91 zkus test, já být tebou tak to zkusím, když pises , že jsi naposledy testovala minulý týden.Držím palce 🙂

laura1972
3. říj 2016

@miky00 ta čárka je v pohodě, ono to sílí u někoho pomalu. Prostě je to tam , držím palce🙂

lucky22
3. říj 2016

@adelaine91 Tak to jo, ale ja bych taky zkusila testik, protoze co jsem procitala tak oni nekdy reknou ze je hcg nizke ldyz je to proste pod 100, pri tom pak holkam po par dnech krasne narostlo. A kdyz ti jeste nerekli kolik si ho mela.

tornadolu
3. říj 2016

@adelaine91 tez bych zkusila test 😉

adelaine91
3. říj 2016

@miky00 Děkuji..🙂 miminko by bylo samozřejmě chtěné a vymodlené..🙂

adelaine91
3. říj 2016

@lucky22 Právě že neřekli..Jen že je nízké..Bylo mi to řečeno po telefonu..Zítra udelam test..🙂

lucky22
3. říj 2016

@adelaine91 klidne muzes i dnes odpo, to uz by se ti krasne ukazalo i odpoledne kdyz uz mas tolik dni zpozdeni 🙂

tornadolu
3. říj 2016

@adelaine91 jo test udělej klidně dnes 😉

miky00
3. říj 2016

holky, tak mám za sebou digitální testík 🙂 a výsledek je + 1-2 🙂 mám moc velikou radost 🙂

lucky22
3. říj 2016

@miky00 No vidis, proto jsou carecky slabsi... Ted uz budou jen silit. Moc gratuluji 🙂

miky00
3. říj 2016

@lucky22 děkuji 🙂 snad ano 🙂

maximaty
3. říj 2016

ahoj, prosim o nazor: ryska nebo duch? Jsem 9DPO prsa, bricho atd citim, tezko rict kam az je to PMS..
Dekuji za nazor...

miky00
3. říj 2016

@maximaty vidím slaboučkou čárku 🙂 Hodně štěstí při dalším testování! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru