Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marfuska1987
2. zář 2016

@lucky22 😀😀 já testovala taky pořád jak blázen, všechny testy si pořád prohlížela, porovnávala... A pak když mi to dr potvrdil z krve a ještě řekl že to vypadá na dvojčátka tak jsem stejně ještě jednou ten test udělala ale už jsem byla klidnější... To pobolivani je úplně normální, mě to taky zlobilo a taky jsem dva dny spinila, to jak se prcci uhnizdovali, takže i to tě může potkat a je to úplně normální, děloha je prokrvena, navíc určitě bereš léky na udržení takže se nestresuj pokud lehce zakrvacis... A málem bych zapomněla mooooc pogratulovat 😀

baskervile
2. zář 2016

Holky,máte některá zkušenosti s Pepino testem?Nedělá falešné duchy?Moc díky

lulinenka16
3. zář 2016

Ahojky. Můžu se k vám přidat? Potřebovala bych radu 🙂

jarmulka
3. zář 2016

@lulinenka16 ahoj, ptej se 🙂

lulinenka16
3. zář 2016

@jarmulka
Myslíte, že to může být falešné? Objevila se hned po namočení 🙂.
Ještě sem pořád v šoku 🙂

jarmulka
3. zář 2016

@lulinenka16 určitě ne!!!! Je krásný, má barvu, jsi těhotná!!!!! Gratuluji!!!!!!

ms.neomagic
3. zář 2016

@deniska1990 tak neco malo jsem nasla (ex vse znicil nebo odvezl)..

deniska1990
3. zář 2016

@ms.neomagic no tedaaa, nadhera. Uz se nemuzu dockat!!! Dekuji moc 🙂

laura1972
3. zář 2016

@lulinenka16 krásný gratuluji 🙂

lucky22
3. zář 2016

@marfuska1987 Tak dneska carka opravdu znatelne silnejsi, tak snad je opravdu vse na dobre ceste. Teda kdyz si vezmu dnesni noc, tak katastrofa. Nejdrive jsem nemohla usnout kvuli silnymu paleni zahy a po te jsem mela asi 10 minutovou silnou krec v podbrisku, ze jsem se z toho malem pozvracela. Nasledne uz jsem mohla lezet jen na zadech, jinak mi bylo spatne. Doufam, ze se nejedna o mimodelozni ☹ Ale je fakt ze ja ani nespinim, ani trosku... Takze ty mas taky dvojcatka? Je pravda ze to tehotenstvi je daleko horsi nez s jednim, co se tyce priznaku?

lucky22
3. zář 2016

@lulinenka16 vypada to velice nadejne 🙂 krasna carka.

inezcb
3. zář 2016

Včerejší test 🙂
Ale strach mám veliký, 2x jsem samovolně potratila, takže si moc iluze už nedělám...

inezcb
3. zář 2016
lucky22
3. zář 2016

@inezcb moc gratuluji... A verim ze tentokrat vse dopadne dobre 🙂

inezcb
3. zář 2016

@lucky22 děkuji strašně moc bych si to přála, předtím jsem o mimi přišla v 6tt a po druhé 5tt, tak snad se tentokrát zahnízdí a bude vše v pořádku 🙂

lucky22
3. zář 2016

@inezcb Tak bys asi mela co nejvice odpocivat a nestresovat se, aby se miminko melo nejlepe jak jen muze. Hlavne musis verit ze to vyjde.

lulinenka16
3. zář 2016

vím,že ty fialové nejsou v oblibě ale jiný sem nesehnala :(. takže myslíte,že se můžu pomaličku radovat? 🙂

katkavfr
3. zář 2016

@lulinenka16 no to ani nemusí být pomalinku.... obrovská gratulace!!!! 😍

lulinenka16
3. zář 2016

@katkavfr lucky22 laura1972 jarmulka
děkuju,doufám,že bude všechno v pořádku 🙂 vyšlo to tak krásně 🙂 v ten nejlepší čas 🙂

06lienocka
3. zář 2016

@katkavfr gratulujem

06lienocka
3. zář 2016

@inezcb gratulujem

jarmulka
3. zář 2016

@lulinenka16 no jasně, že bude!!!! Neboj se, věř miminku, ono to zvládne a za 8 měsíců se poprvé podíváš do jeho očí 😀 .... Nestresuj se, prostě to vyjde!!!! Ještě jednou gratuluji a tak moooooooooooooooc závidím. Ale přeji 🙂

laura1972
3. zář 2016

@inezcb také moc gratuluji a moc držím palce 🍀🍀

lulinenka16
3. zář 2016

@jarmulka děkuju moc 🙂. Budu držet pěsti ať to vyjde co nejdřív 🙂.

lulinenka16
3. zář 2016

Holky je normální,že mě trošku pobolívá podbřišek jako kdybych to měla dostat?

lucky22
3. zář 2016

@lulinenka16 Me teda poboliva dost, ne v kuse a spis pri pohybu ale boli. Melo by to byt naprosto normalni.

lulinenka16
3. zář 2016

@lucky22 uf to sem ráda že by to mělo být normální 🙂mě zatím díkybohu jenom trošku. Ale do dneška docela v poho a po pozitivním testu už se mi začíná navalovat 🙂

lucky22
3. zář 2016

@lulinenka16 Mozna mam v sobe dve, tak je to trosku horsi 🙂 Mam to podobne jako ty 🙂

lulinenka16
3. zář 2016

@lucky22 jeee 2? no to je krásný 🙂 gratuluju 🙂

marfuska1987
3. zář 2016

@lucky22 mimodelozni to být nemůže, výhoda ivf, embrya jsou přímo v děloze 🙂 ale takové křeče jsem měla taky, kolikrát mě to vzbudilo i ze spaní, takže normální, jen pokud by to byla bolest jako při menzes ale o dost silnější tak bych šla k dr... Ale takové píchání a pobolivani k tomu prostě patří... Jj, mám doma dvojčata a těhotenství nebylo nijak horší než s jedním, nevolnost jo ale spíš večer asi do 15 tt, no a samozřejmě mě víc sledovali, a od 28 tt jsem byla na rizikovém, v nemocnici jednou kolem 20 tt pro tvrdnuti břicha, pořád mě strasili že porodim dřív, ať se šetřim, kolem toho 28 tt přísný klidový režim na lůžku, max dávky magneska a nakonec porod 38+3 tt vyvolávane, nechtělo se jim na svět 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru