Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

matylda123
25. kvě 2016

@kastanek87 MS bych měla spravne dostat až zítra, ale od minulého ctvrtku jsem se cítila tak nějak divně, tak jsem zkusila test a od neděle slabě pozitivní, dnes už celkem jasná druhá čárka...byla jsem na druhé inseminaci, tak nám k tomu možná i dopomohli doktoři... Ale už jsem dvakrát předtím potratila, tak doufám, že tentokrát to bude vše na jedničku a do třetice všeho nejlepšího 🙂

weronicaaaa
25. kvě 2016

@ms.neomagic já s Dukankou dala dolů 13 kilo za 2 měsíce..a budu po mimču pokračovat 🙂

milujicimamina
25. kvě 2016

@weronicaaaa ja se ted na to koukam a ty otruby jsou povinne?

1nelinka
25. kvě 2016

@puutalo to je pravda ja dostala ms jakoby se 14dennim spozdenim to by nase mamky presli bez povsimnuti..🙂)

asus
25. kvě 2016

Ahojky holcinky dnes jsem 21dc a na testu tohle tak nevím duch ci neduch😐😉

ovce6116
25. kvě 2016

Malinkeho ducha vidim. Jake je to citlivost?

asus
25. kvě 2016

@ovce6116 je to 10.

weronicaaaa
25. kvě 2016

@milujicimamina ano..ovesný..každý den

emko1979
25. kvě 2016

Čaute baby ..mešká mi už 12 dní. .Dnes som bola u dr. Tak mi zobral beta hcg výsledky budú V piatok lebo domáce testy sú negatívne. .ale prsia mi idú streliť jak má bolia a o týždeň V stredu idem na sono. ..modlím sa nech to je mimčo ☹...prajem vám krásny dnik...

barunka881
25. kvě 2016

Ahoj moc prosim o radu misto Menzes mam jen faaaakt lehké spineni ,chvíli ano pak zase ne ,dělala jsem si test dnes odpoledne ,vidíte tam neco nebo jen ryska?dekuji moc snažíme se dlouho a tohle se jeste nestalo,tak jestli je nadeje

emko1979
25. kvě 2016

@barunka881 podľa mňa je to dušik 🙂..Snáď ti môžem gratulovať 🙂

barunka881
25. kvě 2016

Mockrát ti dekuju ale rikam si ,ze kdyz vlastně Menzes uz meska,ze by to mělo byt vic videt

luska__
25. kvě 2016

@barunka881 snad zítra test ukáže víc, z tohohle bych ještě nic nevyvozovala 🙂 držím palce na zítra

barunka881
25. kvě 2016

Ja vim mam hrozne nervy s toho ,navíc beru duphaston ,takze ta Menzes je pravidelná vzdy a bez spineni,bylo to tam hned na tom testu ale malo viditelné ,tak se nechám překvapit

emko1979
25. kvě 2016

@barunka881 ja beriem tiež duphaston ...snažíme sa skoro rok a teraz mi mešká 12 dní ..A bola som dnes u dr. A ten mi povedal že mi vezme krv lebo že V moci to nemusí byť vôbec vidieť. ..tak som zvedava ..čakám na piatok 13.00 že čo mi povie ..neboj ..príde to isto. .ja tiez stále rozmýšľam kedy to už bude..niekedy už som úplne nanervy..ale tak musí to prísť. .verim

emko1979
25. kvě 2016

@barunka881 ďalší test skus piatok..už by to malo byť viacej vidieť. .🙂

barunka881
25. kvě 2016

@emko1979 no my prave uz dva roky a uz jsme i v Caru tak by bylo super kdyby bez jejich pomoci vse vyšlo 😀Ale obavám se ,ze je to jen ryska😏

barunka881
25. kvě 2016

@emko1979 ja prave jdu v patek do Caru ,rikala ,ze se na me podívá

barunka881
25. kvě 2016

@emko1979 a ty nemáš na testu vubec nic?

yukonek
25. kvě 2016

@asus
@barunka881 holky doporucuju koupit jine testy, mamatesty delaji falesneduchy...preji at vam sili ale fakt tyhle testy jsou naprd.

barunka881
25. kvě 2016

Ja vim ,ze dělají zkusím prave jiný

emko1979
25. kvě 2016

@barunka881 nie vôbec nič ..my zatiaľ V centre nie sme..ja som mala ísť na prefuk vajcovodov ale plánuje sa to počas mensesu. .a ten neprisiel..a lekár povedal že keď toto spravime tak keď to bude V poriadku dá mi tabletky na pol roka na tvorbu vajíčok a ak nevyjde tak nás pošle do centra..no teraz sme museli plány zmeniť tak uvidím piatok čo mi povie..jaaaj...želám si to už veľmi ..Ak by to bolo tehotenstvo tak by sme to porodila cca na svoje narodky a 2 výročie sobáša 🙂...ale je to jedno ..len nech to je a hlavne zdravee

barunka881
25. kvě 2016

@emko1979 přesně tak ,tak si drzme palce ,at jsme obe těhotné,v patek snad take budu vedet na čem jsem 😀A snad se ani mrcha nerozjede

barunka881
25. kvě 2016

@emko1979 a ty na tom mem testu fakt neco vidíš?neprijde ti to jen jako ryska?

lenkaluk
25. kvě 2016

@barunka881 podle me nic.. bohuzel. Teda aspon tak vypadaly moje testy, kdy jsem tehotna nebyla.

barunka881
25. kvě 2016

@lenkaluk OK dekuji za odpoved

milujicimamina
25. kvě 2016

@barunka881 mamatesty nebrat nikdy ho nemam bily

gepe
25. kvě 2016

@barunka881 ahoj, mama test mi ukazal o polovinu min zabarvenou trstovaci carku oproti kontrolni v dobe, kdy mi zaroven digitalni Clear blue ukazal 2-3tt. Jiny test, za me idealni po ms terminu digi clear blue. Jeste vloni byly mamatesty super, ale ted uz na prd bohuzel

pandabox
25. kvě 2016

@monikavitezslav tak jak to dopadlo??

puutalo
25. kvě 2016

@baskervile Já budu dělat test až jestli nedojde MS toho 4., 5. nebo později. Dřív na to kašlu, akorát bych se nervovala a zbytečně to řešila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru