Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

martaskvorova
5. čer 2016

Děkuju, snad to bude všechno dobré 🙂

luciebx
5. čer 2016

@lenejewel89 bohuzel nevidim nic

luciebx
5. čer 2016

@martaskvorova gratulace. Moc krasna Carka

nordjane
5. čer 2016

@lenejewel89 též nevidím, ale na testování může být brzy 🙂

lenejewel89
5. čer 2016

@nordjane Myslis ze je brzy? Vetsinou dostavam menzes kolem 30-33dne. Dnes byl 30caty.

nordjane
5. čer 2016

@lenejewel89 me osobně nikdy těhu test neukázal těhotenství dříve jak 3 den meškání... Takže být brzy může 🙂 a kort když si dělala mamatest 🙂

clea89
6. čer 2016

Ahoj holky, asi tři dny se mi objevuje na testu dušík. MS očekávám dnes nebo zítra ( cca 3 měsíce neberu prášky a upravuje se mi cyklus, takže datum, nevím zcela přesně ), o mimi se snažíme, takže v ovulačních dnech bylo přesně to, co mělo být 😀 a v pátek se mi na testu objevil zcela nezřetelný dušík - takový, který musíte obhlížet ze všech možných stra, aby byl vidět. ( vím, je to brzo,ale jsem nedočkavá,no 😀) Test jsem opakovala v sobotu, tam je dušík vidět o něco lépe, ale znovu jsem musela test obhlížet ze všech stran, a no poslední test dnes - tam je dušík již lépe zřetelný, test nemusím nijak nahlížet. Moc bych si přála být těhotná, ale jak tak koukám na testy jiných maminek, tak ten můj duch je opravdu velmi slabý. Přikládám fotku, i když je to focené z mobilu, tak nevím zcela, zda to půjde tak dobře vidět. No posuďte samy 😀 Vidím to jenom já? 😀

yukonek
6. čer 2016

@clea89 taky ho tam vidim...preju moc at to vyjde a at sili...zkus dalsibtak za 2-3 dny 🙂

marrouc
6. čer 2016

@clea89 vidim ho na vsech trech a sili takze se nejspis zadarilo. Digital by to mel potvrdit. 😊

buggyy
6. čer 2016

Ahoj holky. Jsem tu nova a prosim o radu. Minuly mesic jsem prodelala biochemicke tehotenstvi (nebo spis samovolny potrat bez revize). MS mela dojit v sobotu. V patek odpoledne (byla jsem teprve 8DPO) jsem si pro jistotu udelala test a byl negativni (koukala jsem na nej po 5 minutach). V sobotu rano jsem si uvedomila, ze jsem ho zapomnela vyhodit a byl na nem hezky duch. Foto sice nemam, ale je opravdu viditelny. Muze to neco znamenat? Diky za vase zkusenosti!

luciebx
6. čer 2016

@clea89 dusik tam jeeeeee

luciebx
6. čer 2016

@buggyy muze a nemusi. Zkus znovu testnout za 3 dny a uvidis

clea89
6. čer 2016

děkuji moc holky...nooo tak jsem zvědavááá...hehehe to by byl super dárek pro všechny na svatbě 😀 no říkám - na fotkách to moc vidět nejde. ale jinak nemám žádné příznaky, akorát mě bolí prsa..teď budu testovat denně 😀 snad ta mrcha ms nepřijde..grrrrr

luska__
6. čer 2016

@buggyy ja si myslim, ze to muže byt zbytek HCg hormonu.. Nebo jste měli nechráněný sex i po potratu? :( to se smí??

buggyy
6. čer 2016

@luska__ no meli jsme povoleni od doktorky. Jednalo se spis o biochemicke tehotenstvi nez o potrat. A prave, ze jsem byla na posledni kontrole a HCG bylo 0, tak nevim. Rika se, ze po takovych biochemickych je "pohnojeno".. byla bych stastna jako blecha, kdyby to vyslo. Spis me zajimalo, jestli nekdo z vas nema uz takovou zkusenost.

pandabox
6. čer 2016

@buggyy ja po biocgemickem tehu mela jen jednu MS a druha už nepřišla...

yukonek
6. čer 2016

@buggyy ja taky v breznu biochemicke, duben posledni MS a dalsi uz neprisla...drzim palce 🙂

luska__
6. čer 2016

@buggyy tak držím palce 🙂 treba to klaploo!!

buggyy
6. čer 2016

Spis mebzajimalo, jestli se vam nekdy stalo, te test byl v limitu negativni a pak na nem vyskocil duch. Navic to bylo brzy po uvu a z odpoledni moci. No nic. Pockam jeste tak 3 dny - to budu 14 DPO a testnu znovu. Nebo do te doby dorazi mrcha :(

marrouc
6. čer 2016

@buggyy jestli byl ten test fialovy tak se mi to stalo a nejenom me

buggyy
6. čer 2016

@marrouc ja to vecer vyfotim a hodim sem, at to odborne posoudite 🙂 ale kazdopadne to byl mamatest ( ne primo mamatest, ale cemio, ale myslim, ze je to to samy) vim, ze se o nem traduje, ze dela falesne duchy, ale mi ho nikdy neukazal a to testuju az dobreho pul roku..

ms.neomagic
6. čer 2016

Holky pijete nekdo kontryhel? jak se uziva?

luckybara
6. čer 2016

@ms.neomagic začala jsem ted první půlku cyklu,ráno a večer šálek..

lusili1
6. čer 2016

já ho piji od prvního dne cyklu do ovulace...ráno a večer..

petik607
6. čer 2016

@clea89 Já ho tam moc nevidím.. přidávám svojí fotku, kde jsem začínala s testem den před MS. Ale jestli si chceš být jistá, tak doporučuji spolehlivý test Clear Blue.. sice stojí něco málo přes 200,- ale je to zaručený výsledek 🙂 ;)

pandabox
6. čer 2016

@petik607 Kazda ma ovulku jinak..tohle se podle me vůbec nedá porovnávat takto...mini čárku to . má...Ted jen aby silila

petik607
6. čer 2016

@pandabox Což máš pravdu, ale jen jsem řekla, že já tam nic nevidím..

pandabox
6. čer 2016

@petik607 ja jo a další holky tady taky🙂)

clea89
6. čer 2016

@petik607 no ty máš krásné čárky, to jede hned vidět. Na těch mých testech na fotce čárka vidět moc nejde, ale naživo ano 😀 ale je to duch..no bud ten clearblue nebo počkat pár dní 😀 Koukám že čekáš mimi tak přeji hodně zdravíčka pro vás oba 🙂

petik607
6. čer 2016

@clea89 Děkuji, jojo čekám. Tak u nás to byla taková náhoda 🙂 Řekli jsme si, že chceme mimi a 2 měsících se mi objevilo tohle. 🙂 Ale taky jsem si nebyla jistá, jestli to nebudou jen poplašné čárky. Tyto testy jsou od dr. Maxe, jsou opravdu spolehlivé stojí asi 29,-. A nejlepší je si je dělat obden, protože to HCG se v krvi zvyšuje 🙂 Ale jak vidíš, taky jsem to nevydržela :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru