Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luthiii
26. zář 2016

@svetlana11 Vidím 😉

svetlana11
26. zář 2016

To je skvělý mám obrovskou radost 😃 dnes to je 8. DPO

laura1972
26. zář 2016

@kstablova a ten clear blue ten s tím + jak je tam duch, je z ranní moči a ze včera?

kstablova
26. zář 2016

@laura1972 nene oba jsou delane dnes odpoledne a hned jsem tu fotku sem dala.jen ten druhy negativní je dělaný cca o 10 min později, ale už z další moči (nemam problém čůrat na povel klidně i dvakrát kousek po sobě )😂😂😂

kstablova
26. zář 2016

@laura1972 no zkusím zítra ráno nebo ve středu ráno. Oba testy jsem koupila dvakrát, tak ještě můžu testnout 😀

lucky22
26. zář 2016

@kstablova Tak to je docela jasne, kdyz si curala takhle hned za sebou, mela jsi v te druhe moci moc nizkou koncentraci hcg...

lucky22
26. zář 2016

@kstablova zkus opravdu zitra rano a myslim si ze se carka objevi 🙂

laura1972
26. zář 2016

@kstablova nejlepší je z ranní moči, neni tak koncentrovaná. Zkus i obyc. test, ale z ranní 🙂

lussinka88
26. zář 2016

@laura1972 ten clearblue co není digitální už mi několikrát ukázal + silnější nez máš ty a těhu jsem nebyla. Doporučila bych ti DrMaxe - je levnější a spolehlivější! Ale třeba to nebude tvůj případ! Držím palečky

kettkav
26. zář 2016

@svetlana11 Je tam 🙂

ivavana
26. zář 2016

Prosim? je ro slabe pozitivní, je to test z krve,z moci mi vychazi slaby duch

ivavana
26. zář 2016

Prosim je to slabe pozitivní?

beisis
26. zář 2016

@ivavana já tam nic nevidím zkus to zítra ráno znova pokud tam vidíš ducha, tak ráno bude silnější 🙂

tornadolu
26. zář 2016

@ivavana tez nic nevidím skuz zítra ráno.

nicolnik
26. zář 2016

@ivavana na telefonu vidím!🙂

nicolnik
26. zář 2016

@ivavana trošku jsem to.upravila:)👍

fifacek
26. zář 2016

@nicolnik vidim jí tam.. Držim palce.. Zítra udělej další.. Budu testovat taky, máme tak stejného dušíka

nicolnik
26. zář 2016

@fifacek to není můj test ale tady uzivatelky, co přidávala🙂 držím vám obema palce, ať to sílí!🙂

tornadolu
26. zář 2016

@nicolnik pekny tady to vydim kdyz si to zblizim na tel zítra uzkus znovu gratuluji

laura1972
26. zář 2016

@lussinka88 to melo být asi pro @kstabova , ale nic se neděje🙂

kstablova
26. zář 2016

@laura1972 jojo vztáhla jsem si to k sobě 😀

lussinka88
26. zář 2016

@laura1972 jeee promin 🙂

ivavana
26. zář 2016

@nicolnik ja ho tam vidim :D a ten první je ten zap krevni test na domaci použití

laura1972
26. zář 2016

@lussinka88 nic se neděje🙂 to já kolikrát dokážu poslat komentář i sama sobě 😀 😀

jluciy
27. zář 2016

@ivavana na krevním je čárka druhá vidět a tomu věřím 😉 u něj je jedno jaká čárka je, hlavně, že je 😉

ivavana
27. zář 2016

@jluciy ty vado tak to jsem zvedava co mi rekne doktorka.... Moje gyndarka ma dovolenou az do 15, ale ukecala jsem sestricku u obvodni,takze ve ctvrtek jdu 🙂

jluciy
27. zář 2016

@ivavana prosím tě co tam budeš dělat tak brzo?

kstablova
27. zář 2016

Tak já ráno udělala nějaký Pepíno "těhulační" test, který jsem ještě doma našla, jinak mám jen ty clear blue + - a digital a ten byl ráno negativní. Nebo si to myslím, že to co tam po bližším ohledání bylo vidět je jen ryska.... Zkušební ovulační test je stále pozitivní. Zas ale musím říct, že protože na mě včera přišlo bolení v krku, tak jsem hodně i přes noc pila.... takže zas asi nic průkaznýho. Uvidíme. Teplota se mi drží stále na 37,1, což je u mě ta vyšší hodnota..... sama jsem zvědavá, co z toho vyleze. dnes 2 dny zpoždění.... každopádně tak jak tak jsem příští týden v úterý objednaná už nějakou dobu na mé gyn.klinice k odborníkovi na neplodnost, tak když už nic jiného, tak by mi mohl aspoň případné těhu potvrdit/ vyloučit....

ivavana
27. zář 2016

@jluciy na krev jenom k obvodacce 🙂 at mam jistotu 🙂

anicka1211
27. zář 2016

Holky co myslíte, je tam něco vidět? mám pocit, že je tam slabý duch. Testovala jsem až na třetí ranní moč, dnes bych to asi měla dostat, ale nemám to ještě pořád. Nechtěla jsem se testovat dnes, chtěla jsem ještě počkat, ale manžel se chce tulit a já sem testla, abych věděla jestli to dostanu nebo ne, protože kdybych byla těhotná, tak se tulení bojím, protože po něm jsem letos, když jsem byla těhotná začala krvácet a nakonec jsem o miminko stejně přišla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru