Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marycz
8. říj 2015

@milujicimamina držím moc palečky 🙂

milujicimamina
8. říj 2015

@romelia tak já jsem 24 dc a dpo asi 12 ,

milujicimamina
8. říj 2015

@romelia mě prostě mate že na dr max není nic

cocochanel85
8. říj 2015

@marycz no na čípek nespoléhám vůbec, začala jsem se o jeho polohu zajímat teprve včera, takže žádné předchozí sledování. Moc v ty // nedoufám, nálada pod psa a to počasí na náladě taky nepřidá 😖

romelia
8. říj 2015

Když jsi mela ráno teplotu přes 37 tak dnes určite nedorazí menstruace

cocochanel85
8. říj 2015

@romelia Teplota také může klesnout jen pár hodin před MS ☹

eliotka1
8. říj 2015

@milujicimamina Podobnej duch se mně objevoval po limitu na mamatestu, když jsem těhotná nebyla. Dle mě musí být čárka trošku narůžovělá. Já když si dělala test 4 dny před očekávanou MS a byla málo viditelná, ale narůžovělá, tak jsem začala doufat a čárka pak hezky sílila. Ale ráda bych se mýlila. Já jen mám takovou zkušenost s mamatesty. Je ale fakt že fotka může zkreslovat, takže přeji ti,a by čárka sílila! 🙂

eliotka1
8. říj 2015

@romelia Tento duch už vypadá nadějně! Držím pěsti, ať to vyjde 🙂

milujicimamina
8. říj 2015

@eliotka1 ona je ružová

milujicimamina
8. říj 2015

@eliotka1 a vlastně byl uplně mokrý ještě přesně nevím kolik ale do 5minut to bylo určitě

eliotka1
8. říj 2015

@milujicimamina Však píšu, že fotka může zkreslovat, takže se můžu mýlit a ráda bych se mýlila. A Dr Max test ti nic neukázal? Zkoušela jsi proužky, nebo ten "čůrací"?

milujicimamina
8. říj 2015

@eliotka1 proužkový

eliotka1
8. říj 2015

@milujicimamina Tak to by ti něco už měl ukázat, protože s ním mám zkušenost, že čárky byly viditelnější, než na mamatestu, ale každopádně zkus testnout ještě zítra, nebo si kup digitální, ten se většinou nemýlí 🙂

milujicimamina
8. říj 2015

@eliotka1 tak je to jasné že nic děkuji 🙂

eliotka1
8. říj 2015

@milujicimamina Nehaž flintu do žita, jestli jsi před očekávanou MS, tak čárka může hezky sílit a moc držím pěsti, ať ti to vyjde! 🙂 Jak já se načekala na pozitivní test. Až po 2 letech snažení a po IVF.

88martina88
8. říj 2015

@milujicimamina mne tak napada jak dlouho si ponořila test dr max a mamatest oni maji totiz ruznou dobu "nasavani" dr max staci 5 vterin a u mamatestu je to 15 tak snad to nebude tim ze to bylo na kratkou dobu ponořeno nebo naopak ze dr max si naředila az moc a proto tam nic neni....

berut
8. říj 2015

Ahoj holky, zdravím vás všechny. 😉 @cocochanel85 můžu se zeptat, kolikátý jsi DC? Já dnes 36 DC (poprvé v životě mi MS vynechala) a sněhobílo.. Včera jsem volala doktorovi a sestra mě ujistila, že hodnota HCG může být nízká i několik dní po vynechání, ať se nestresuju a vydržím do příštího týdne a případně přijdu..

vapka
8. říj 2015

@milujicimamina myslím, že máš krásnou čárku, mě se na Dr.Maxovi začíná také rýsovat, tak uvidím zítra, jestli zesílí... jsem zatím 10-11 DPO tak testuju, protože jsem fakt hrozně zvědavá, ale je asi brzo 😉

cocochanel85
8. říj 2015

@berut Ahoj, včera jsem měla 28DC, takže dnes by měl být 1DC, mám pravidelnou MS 😖 Vím, že je na testování brzy, ale jsem nedočkavá 😀

tmp11
8. říj 2015

@cocochanel85 a testují už tak dva dny před MS a když jsem těhotná byla, tak to slabě ukázalo a když jsem nebyla, tak bylo bílo... Zkus to nic za to nedáš a nebudeš se nervovat. Víš že to neprospívá

milujicimamina
8. říj 2015

@88martina88 ahoj no u obou 10 sek 😨

berut
8. říj 2015

@cocochanel85 Já testovala už 3x za poslední týden, takže já tě úplně chápu, to mi věř. 😉 Držím ti moc palečky (samozřejmě i ostatním) a opravdu se nenervuj a nemysli na to- i když sama vím, že to moc dobře nejde. 😵

lzii
8. říj 2015

@milujicimamina a kolik dni jsi po ovu ?

milujicimamina
8. říj 2015

byla jsme nakoupit chvilku pochodila a opět bolesti břicho kříže zítra je termín tak trnu

88martina88
8. říj 2015

@milujicimamina no ono teda se ti dr max mohol moooc naredit a proto čarka neni videt. a u toho mamatestu zas muže byt falesak prave na zaklade te kratke doby kdyztak zkus ten dr max na 5 vterin

cocochanel85
8. říj 2015

@berut já mám hlavně pocit, že akorát zbytečně utrácím dost peněz za různý testy 😀 snažíme se už od poloviny dubna - a to že máme sex několikrát do týdne, žádný pauzy.... 😠 doktor mi při poslední návštěvě už začal nabízet nějaký hormony na podporu ovulace (a to sem měla folikul v den prohlídky 22mm - tudíž cca den před ovulací). Odmítla jsem, nechala jsem si (příteli) vypsat doporučení na spermiogram 😀 😀 Necháváme to snažení bez zásahů doktorů a na osudu..zatím

cocochanel85
8. říj 2015

@berut a kolikátý den vynecháváš?

berut
8. říj 2015

@cocochanel85 To jsme na tom podobně - s tím sexem. 🙂 A fandím ti - taky bych chtěla nechat vše "přírodě", pokud to jde a není vyloženě problém. Já tomu nechávám volný průběh, v červenci jsem byla na kontrole a doktor mi sdělil, že je všechno v pořádku, nikde žádné cysty a že se můžeme snažit (už téměř rok jsem bez HA, ale dávali jsme si pozor). Jenže jsme ovu prošvihli, srpen byl pro mě děsně stresový, zhubla jsem i pět kilo tím, takže se nezadařilo, ale MS byla vždycky na den, téměř na hodinu. Dnes jsem 36 DC, tedy vynechávám už 8 den... Zkoušela jsem už 3x test za poslední týden a pokaždé sněhobílo, včera mě teda reakce sestřičky trochu uklidnila, že HCG může být prostě nízké, ať se nenervuju a případně přijdu za týden.. MS zatím taky nikde, ani náznak.. Navíc (může to být teda i sugesce), ale za poslední týden víc jím, piju, jsem unavená, i přítel si všiml, že mám jakoby nateklá prsa. Ale zase si nic nenalhávám a nechci denně testovat něco a být v nejistotě ještě víc. Myslím, že pokud se to má podařit, podaří se to. A když nedorazí, tak příští týden zaběhnu na krevní test a na Ultraz. a uvidím, no..

romelia
8. říj 2015

Nemám deti a je me přes 40 a od února jsme to s pritelem zkoušeli první mesice jsem chytla nějaký virus nebo prostyda a brala antibiotika na zánět asi do dubna me to trápilo. v Červenci jsme se zase vůbec neviděli. ted jsem se druhý měsíc měřila a použila testy a ted se menstruace nedostavila a já nemohu uvěřit.

eliotka1
8. říj 2015

@romelia Přeji hodně štěstí, ať testy sílí a miminko se zadaří! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru