Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nonnni
1. bře 2014

@vendy72 jestli mas jiz 28 dni od posledniho pohlavniho styku a testy negativni, tak to tehotenstvi nebude. Muze jit o psychosomaticky vyvolane potize, muze to byt cysta v deloze, nebo na vajecnikach, nebo jen obycejna hormonalni nerovnovaha.

Kazdopadne, na krev si muzes dojit jako samoplatce, prijde te to na neco kolem stovky a budes mit jasno.

Kdy jsi byla u lekarky? kolikaty den cyklu? Delala tu UTZ?

Kazdopadne, dosla bych si na vyvolavacku. I kdybys otehotnela nekdy uplne jindy (pises nechraneny styk, tak mozna chraneny styk nebyl uplne 100% chraneny), tak to zacinajicimu tehotenstvi neublizi.

vendy72
1. bře 2014

No právě co jsem tu četla, tak spousta ženských měla negativní test až do 6tt, některé i do 8tt, což mě právě dost znervózňuje.. U doktorky jsem byla 34DC, dělala mi stěry, ultrazvuk, cytologii a všechno mám prý krásný a naprosto v pořádku, to by snad cystu viděla? Z té vyvolávačky jsem právě měla strach, tak aspoň teď vím, že by to nevadilo 🙂 Říkám si, že ještě jeden týden nějak přečkám a pokud mrcha nepřijde, tak tam zajdu znova a budu chtít odběry krve rovnou od ní.. ale to čekání.. děs 😀

nonnni
1. bře 2014

@vendy72 no, pokud jsi ted 42DC a posledni mozny, oplodnovaci styk probehl pred 28. dny (tzn. 14 den cyklu), tak by za 20 dni, tj 34 den cyklu jiz na UTZ videla minimalne vysokou sliznici, pravdepodobne uz i "tecku", pri interni kontrole by citila prokrvenou delohu, vysoky, uzavreny cipek. Na UTZ jiste kontrolovala i vajecniky, co rikala, ze vidi? Zadnou ovulaci, blizici se ovulaci, poovulacni stav? Co ti rekla, krom toho, ze tehotna nejsi?

Ja chapu, ze si miminko moc prejes, ale vsechny ty priznaky je velice lehke si vsugerovat☹ Proc si neskocis na krev sama? Vzdyt to zase neni tolik a stejne to ona bude posilat do laborky, nebo te tam rovnou posle na odber...takhle to budes mit do hodiny.

chrisula
1. bře 2014

@kosalucy ahooj podle mého jsi těhotná🙂

vermon
2. bře 2014

Nevim,jestli uz to neni vsugerovavani neceho,co neni....Ale ja tam mimi ducha vidim...4dny spozdeni... Prsa teda bolí,ale to vždy i před MS :-/

kristinka28
3. bře 2014

@vermon ahoj myslism ze tam nieco sa vidi slabucko ruzove nemas lepsie foto potichu ti gratulujem

zuzka0405
3. bře 2014

@vermon Súhlasím s názorom
@kristinka28

vermon
3. bře 2014

Toto byl namatest,pry je naprd...Zkusim koupit nejaky jiny...Toto je ze soboty,tak zkusim testit znovu zitra...MS porad nic,prsa mam pekelne nalite...

saminomimino
3. bře 2014

@vermon no po zpozdění by měla být už i čárky silnější,ale záleží kdy byla ovulace,já tam teda nic moc nevidím a tyhle trochu duchy mi to dělalo i před MS,chemická reakce před MS občas druhou čárku taky lehce vykreslí,ale třeba bude sílit

saminomimino
3. bře 2014

@vermon tak mamatest,pokud je těhu,ukazuje jasně že to těhu je,tyhle duchy mamatest dělá před MS,to je fakt,já testovala prakticky vždy mamatestem a tak ho znám

vermon
3. bře 2014

Ms mam nepravidelnou,ale beru duphaston,tak je divne,ze Ms nikde...podle uzv mam ovulku pozdeji kolem 18 DC a dal....

anit_001
3. bře 2014

@vermon já měla po 4 dnech zpoždění taky slabou čárku (jak na mamatestu, tak dr max), sice o něco silnější než máš ty, ale taky nic výrazného. Udělej si nový test, mělo by to pomale tmavnout. Ono pravě záleží, kdys měla ovu, takže když jsi ji měla později, tak to dopadne určitě dobře a testíky budou tmavnout 😉

majka_3
3. bře 2014

@vermon asi tam nic nieje..mozno keby to lepsie odfotits...
skusila som ti to upravit ale nic sa neukazalo... 😖 😖 😖

majka_3
3. bře 2014

@vermon tu ked som upravila farbu je vidiet ze je tam rozpita machula nie ciarka ci? ako to vidis ty naozaj?

svetluska4
3. bře 2014

@majka_3 ja tam vidim "ducha", mne sa prve slabe ciarky ukazali az ked mi vynechali mesiaciky, skor nebolo nic ani naznak.

kristinka28
3. bře 2014

@svetluska4 mozete aj mne dat do negativu a upravit dakujem

vermon
3. bře 2014

kristinka28 já tam ducha vidím

pisisvori
3. bře 2014

@kristinka28 myslím, že tam duch je

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristinka28
3. bře 2014

@kristinka28 prosim dajte mi do negativu,,bud sa vidi alebo nie

karmela
3. bře 2014

@kristinka28 paci sa ti ale vidiet aj bez negativu tak nech ti silnie 🙂

svetluska4
3. bře 2014

@kristinka28 ja som kocke foto neupravovala, len som dala koment. ale skusila som ti to previest do negativu. pridavam foto, podla mna sa nic neukazalo ☹ ale nezufaj, ak ti to meska a mas citaka , treba spravit test neskor, ako som uz pisala mne sa tie ciarky zobrazili neskor, zalezi od vela veci,

kristinka28
3. bře 2014

@svetluska4 dakujem ale na tom spodnom ja nieco vidim ,,,dik

m_ij_ka
3. bře 2014

ja tam ducha vidím tiež

svetluska4
3. bře 2014

@kristinka28 hej ked sa lepsie pozriem daco sa tam mari, ale nechcem predbiehat, nech nie su nedajboze falosne nadaje, prajem stasticko , nechdalsi testik je uz jasny ako modrina nan oku 🙂

melanka13
20. bře 2014

@karmela ahoj prosim ta mozes dat aj moj do negativu? Asi tu "machulu"pri kontrolnej vidim iba ja.dakujem

karmela
20. bře 2014

@melanka13 moja velmi rozmazana fotka nevies ju zaostrit a odfotiť este raz ?

karmela
20. bře 2014

@melanka13 paci sa

petule89
20. bře 2014

@melanka13 ducha vidím 😉 zkus si test zppakovat později. Já to vydržela až do 3.dne po očekávané MS a také byl slaboučký 🙂

melanka13
20. bře 2014

@karmela dakujem si zlata.a co si myslis? Bo ja vidim tien aj na to negative.No ja by som rada odfotila no moj mobil takto zle foti :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru