Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

andysek2512
25. únor 2016

@kamikz já bych řekla, že tam vidět nic není :-/ ale zkus znovu test zítra a třeba znovu pozítří..... 🙂 Navíc ono když by tam něco slabého bylo tak když ho necháš ležet třeba 10 - 15 min tak to ztmavne, alespon u mého testu to tak bylo, když jsem měla slabou čárku a byla vidět noo tak jako nejistě.... Ale ještě vydrž a zkus opakovat test 🙂
Ale neboj se, já v době kdy jsem otěhotněla byla v Chorvatsku kde jsem skákala do vody, pila alkohol apod, a ted jsem ve 37 tt, takže se ničeho neboj :-* je plno holek co o těhu neví třeba první 3 měsíce a fungujji naprosto normálně 🙂 HLavně žádný stres a nejanči a zkus v ydržet do zítra a test opakovat 🙂 držím palečky!!!! 🙂

lucka024
25. únor 2016

@kamikz Ahoj,musela jsem si to zvetšit ale čarku tam už vidim 🙂 držim palce

andysek2512
25. únor 2016

@kamikz případně skoč do lékarny pro jiný test a testuj znovu ještě dneska 🙂 mě každý test to ukazoval jinak, třeba na tom který byl nejvíce citlivější tak na něm jsem to měla vidět mín než na tom který tak citlivý není..... nevim teda proč ale je to tak :D tak šup do lékarny nebo drogerky a zkus to 🙂)))

kamikz
25. únor 2016

holky, moc vám děkuju! 🙂
říkala jsem si, že zkusím sáhnout po clear blue nebo po nějakém jiném, tohle byl klasickej dr. max.. my si miminko moc přejeme, jen jsem prostě hrozně vyděšená, že jsem tomu teď moc nepomohla a že se to celý bude opakovat znovu :/ navíc mě v Paříži tak jako dloubalo v podbřišku, ale říkala jsem si, že je to spíš zbožný přání nebo sugesce nebo prostě jen únava, že takhle brzy bych to necítila (ovu jsem měla 11.), ale už včera večer mě začaly bolet bradavky, takže tim větší mě popadla hysterie 🙂

vapka
25. únor 2016

@kamikz duch se tam rýsuje, ale testoala bych ještě dál, doporučují obden, ale já testovala každý den, hladina HCG roste rychle, jinak s Dr.Maxem jsem byla spokojená, nedělal falešné duchy jako třeba mamatest.... tak nakoupit zásobu a testovat, přeju ať sílí k pořádné dálnici 😀

milujicimamina
25. únor 2016

@kamikz gja asi nic nevidim zkus za dva dni ještě

juliemichal
25. únor 2016

@kamikz zdá se mi,že tam něco vidím 🙂 držím palečky aby krásně sílil 🙂

lucka024
25. únor 2016

@kamikz neřeš určite jsi nic nepokazila ja se dozvedela že jsem tehotna až v 10tt a 14dni předtim jsem se s prominutim ožrala jako doga 😀 no mam den po terminu a maly je v pořadku akorat se mu ješte nikde nechce 😀

andysek2512
25. únor 2016

@kamikz myslím, že stačí obyc testy... Já si kupovala v dr max a nebo v benu lékárně. Vždycky kolem 50 Kč....myslím že clear blue je zbytečně dráhy🙂 ale určité zkus znovu a neboj se nic si nepokazila... Já taky byla po revizi a měla jsem jen jednu MS a další už nedorazila a to jsem ji čekala jakou dobu, testy pořad negativní až pak teprve se ukázala slabounka čárka🙂 tak držím palce! A dej vědět!🙂 a taky jsem se na dovce opilá a teď jsem 37tt a malej je v poradku🙂

kamikz
25. únor 2016

@andysek2512 zkusim to ještě vydržet na dr maxech teda 🙂 ty jo, díky, to jsem potřebovala slyšet.. snad se nám to taky vydaří.. beru (i při tom nachlazení jsem brala) nosifol a listovku, tak to třeba pomohlo.. budu dál testovat a dám určitě vědět! 🙂
@lucka024 no to já k tomu taky navštívila pár akciček.. pořád jsem si říkala, že se přeci nemůžu pořád bát "co kdyby".. a teď? ach to černé svědomí 🙂)
@vapka :D je mi to jasný, obden bude víc asi vidět, ale já to taky nevydržim 🙂
@juliemichal moc děkuju 🙂

juliemichal
25. únor 2016

@kamikz vůbec není za co 🙂

lamia
25. únor 2016

@kamikz V klidu, s první dcerou jsem mela zpožděnou MS, testy negativní, učila jsem se 16 h denne na šílenou zkousku-kafe,energetaky, přivítala jsem zpoždění stresu, tak už jsem pak netestovala az po zkoušce za týden a její oslavě s vínem....a to už byl test jasne pozitivní. Dcera je zdravá a chytrá🙂

lamia
25. únor 2016

@lamia Pricitala, ne přivítala...

domca89
25. únor 2016

@lamia Já když čekala syna, tak jsem byla v práci mimo domov, spala jsem v autě, do toho nastydla, takže ibalgin, sirup na kašel, rýma a když jsem dojela domů, tohle vše už pryč a já furt unavená, udělala jsem si test a byla tam jasná dálnice a syn je taky v pohodě. 🙂

lamia
25. únor 2016

@domca89 taky myslím, ze pokud už tam miminko je, je lepší neresit co bylo a odteď o něj pečovat co nejlíp🙂

domca89
25. únor 2016

@lamia Tak tak, ale na druhou stranu, když to člověk neví a prostě tak nějak žije, tak co pokud se miminko udrží je zdravé a v pořádku, nemělo by se řešit, co bylo. 🙂

kamikz
25. únor 2016

@lamia @domca89 holky, opravdu moc díky, je fajn slyšet, že to třeba opravdu nebude tak zlý 🙂 opravdu moc díky, jsem hned o něco klidnější 🙂 a máte naprostou pravdu, budu se snažit neřešit co bylo. Pokud tam prcek je, doufám, že ví, jak moc o něj stojíme a že to nevzdá 🙂

maanule
25. únor 2016

@kamikz promin mě to připadá jasne... :(

andysek2512
25. únor 2016

@kamikz ju určitě to neřeš 🙂 Ono totiž když se podívaš na dobu před x lety, tak tolik potratů apod nebylo, případně bylo ale většinou samovolných že ta ženská ani nevěděla že těhu je.... vem si naše babičky byly těhotné a museli makat na poli aprostě fungovat.... A ted v dnešní době? Je takových rizikových těhu... a proč.... na můj vkus se vše moc řeší, hrotí..... Je to sice super že existuji jako 1. screening kde se dozvíš co hrozí, nehrozí, ale ten stres předtím? já se bala hrozně aby vše bylo ok, pak jsem se zase báala druhého screeningu někdy po 20 tt, hlavně aby vše bylo ok.... navíc takových ultrazvuku co mám za sebou za tu dobu co jsem těhotná, to není ani možné..... co se týče zrkacujících se čípku, mě tím dr strašila od začátku že ho mám dost kratky a co jsem v pohodě, moje mamka se semnou začala otevírat ve 3 měsíci a v té době ultrazvuk pořádně nebyl, takže to taky poznal jen pohmatem udělali steh a taky jsem naprosto zdravá a donosila mě dokud steh nesundali.... Takže fakt klid 🙂 a chápu, že vydržet dva dny je něco, ale myslim, že když už zkusíš zítra tak třeba to bude líp vidět, ale zkus třeba zas jinou značku no 🙂 držím palce !!!!! 🙂

dusanba
25. únor 2016

@kamikz Neco slaboulineckyho tam mozna je🙂, tak zkus zitra rano hned jak vstanes, aby nebyla moc koncentrovana...nebo zkus i vecer.

nazka
25. únor 2016

@kamikz já jsem pro clear blue..mám s ním pozitivní zkušenost. V tomhle jsem nešetřila 🙂 držím palce!

alfousina
25. únor 2016

@kamikz taky se mi zdá že tam něco málo vidim. Držím palečky ať to nejni jen planý poplach.Tohle znám. To už mám za sebou.Vzdy jsem test všelijak nakláněla a dávala proti světlu, tet jsem ve čtvrtém měsíci. 😉 Zkus ještě vydržet a test si udělej vzdy po ránu. 😉

kamikz
26. únor 2016

Tak jsem z toho perplex holky :/ vcera vecer jsem si delala clearblue a ten byl negativni. A dneska rano zase obycejnej a uz je tam ten duch o neco lip videt,nez vcera.. co myslite? Tak nevim,je to k zblazneni :// prsa me bolej,v podbrisku me taky vsemozne dloube,jen ten test ne a ne to 100% ukazat.. tak se bojim,jestli to treba nebude mimodelozni nebo tak.. to bude vikend :/

maanule
26. únor 2016

@kamikz myslím, že jsou to jen nervy... 🙂
měla jsem něco podobného needle pondělí, udělala jsem si postupně tři testy (všechny jako tyhle)... Nepodporuju "lovkyně duchu" a říkám věci narovinu, proto - je tam jasně jedna čárka...
A nemyslím to zle, jen ti nechci malovat to, že tam "něco vidím" a ty pak budeš zklamaná... :(

bibinka2208
26. únor 2016

@kamikz je mi to lito alebja take vidim hen jednu carku a ne zadbeho ducha :(

maikiepoint
26. únor 2016

@kamikz Já tam ducha vidím (když se to zvětší a podívám se z dálky), ale samotné se mi stalo, že jsem ho měla taky a druhý den jsem to dostala..☹ Na druhou stranu jsem četla, že někdo má zřetelnou druhou čárku až třeba za 14 dní...

kamikz
26. únor 2016

Diky moc holky,za pozitivni i "negativni" komentare 🙂 otevrely jste mi oci v tom,ze jsem si rekla,ze se na to ted vyprdnu a otestuju se az v pondeli nejdriv,to uz by melo bejt smerodatny. Moc jste mi vsechny pomohly uz jen svymi prispevky..ze vas to zajima,dekuju!🙂 prala bych si,aby to vyslo,ale jak pise maanule,nebudu si davat moc velkou nadeji..radsi 🙂 a jak piae andysek 2512 nebudu to tolik resit 🙂 predstavim si,ze jsem v dobe pred x lety a ze to proste musi nejak dopadnout 🙂) tak drzte palce,ozvu se 🙂) kazdopadne diky moc,jste naprosto zlate!🙂

alfousina
26. únor 2016

@kamikz Přeji ti abys to zvládla a přeji ti pohodový a nestresovy vykend 😉 Zajdi si na procházku, do kina nebo si pusť nějaký pěkný film. 😊😊☺

maanule
26. únor 2016

@kamikz jsem ráda, že se to snažíš vidět pozitivně... ani jedna z nás to nemyslí zle... ;)

dasa.77
26. únor 2016

@kamikz taky tam něco malinko vidím,ale na první pohled jsem neviděla nic,až když jsem koukla znovu 😉 ..tak třeba to vyšlo a bude sílit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru