Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

europa00
30. zář 2016

@simi1510 to máš jedno vypsat žádanku na krev umí každý...já už tam jdu jen pro jistotu..už jsem byla přrd měcícem ale až 9 den po ovulaci...to už není hranice progesteronu nejvyssí protože už se schyluje k menzes a odloučení sliznice... ale jsem rada že test i v tu dobu vysel dobre...ted ještě pro klid duše zkusím jit v plodnych dnch na krev a necham si zmerit sliznici...a pak na to vlitneme....a veřím že ted už bude vše ok

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 ahoj, tak co? Jak jsi dopadla na té krvi?? Už něco víš? ☺

adelaine91
30. zář 2016

@laura1972 Ahoj, bylo mi řečeno, že těhotná nejsem, že HCG není zvýšené..:(

kstablova
30. zář 2016

Ahojte, tak já hlásím, že test byl slabě pozitivní, ale dnes spadla teplota a s pětidenním zpožděním jsem za chvíli po měření dostala MS. Tak zkusíme nanovo.

maggie_
30. zář 2016

@adelaine91_ Ahoj, chápu tvé zklamání a bohužel z Benu testama, obzvlášť těmito růžovými mám tu samou zkušenost.... 😔 jestli můžu porčadit, už je nekupuju a kup si raději třeba od Dr. Maxe nebo hodně holek volí Clear Blue....Stalo se mi to už asi 5x...nevim jak je to možný 😒

adelaine91
30. zář 2016

@maggie_ Zklamaná jsem hodně..Kor když tam ty // vidět byli..:( Děkuji za radu..🙂 snad se zadaří příště..🙂 v nic jinyho doufat nemůžu..:(

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 a co ti řekla dr.že už být nemůžeš? Ani, že bys mohla být krátce? Já teda Benu měla a ukázal mi správně.

adelaine91
30. zář 2016

@laura1972 Jsem v práci, takže to byl rychlo telefonát..Jen mi sestra řekla, že těhotná nejsem, že je nízký HCG..Toď vše..

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 ale konečné to být ještě nemusí 🙂 mě by,to asi nedalo a stejně bych třeba za dva dny zkusila ještě TT. Mojí nejstarší dceři se ukázal pozitivní test asi až 10 dní po vynech. ms.🙂

arielka222
30. zář 2016

Holky tak už mám po revizi...v noci me chytly hrozne krece a začala jsem i krvácet tak sem ráda že to mám za sebou. Za dvě hodiny by me měli pustit. Akorát me teda příšerne boli hlava a trošku podbrisek...a za dva měsíce vzhůru do dalšího snažení ;)

adelaine91
30. zář 2016

@laura1972 Mě to taky nedá.. Někdo ten HCG může mít nízký ještě dlouho..A kor kdyz beru hormony na vyvolání MS, jelikož stím mám problémy..Od června mě vždycky přišla na den přesně a najednou nic..🙂

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 tak uvidis 🙂 já bych ještě nehazela flintu do žita 🙂 to HCG je právě u každého jiné. No pěkně si s námi hrají ty mrňouskové 😀

adelaine91
30. zář 2016

@laura1972 Přesně..:D.. Já budu stále doufat..🙂.. Příznaky bych na to měla, // tam byli..🙂 tak pak člověk nemá být z toho zblblej..:D

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 jasně 🙂 bud a nebo. Naděje umírá poslední 🙂 a krom // čárek je ti malinko jinak než jindy?

adelaine91
30. zář 2016

@laura1972 Právě že ano.. V pondělí v práci se mi dokonce udělalo tak zle, ze mě poslali domů.. Prsa mě bolí a o protivné náladě a únavě ani nemluvím..:D

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 no tak já bych asi tu naději tam viděla 🙂 🙂

europa00
30. zář 2016

@adelaine91 ahoj a kolik bylo?? no těhotná být muzes ale blbětřeba.. mimoděl, nebo neprosperující...kolik dní máš zpoždění...??

adelaine91
30. zář 2016

@laura1972 Počkám třeba 5dní a udělám si další test..🙂 Jak jsi řekla, naděje umírá poslední..🙂 děkuji..🙂

adelaine91
30. zář 2016

@europa00 Kolik bylo netuším..jak sem řekla, byl to rychlo telefonát..Dneska mám 5 den zpoždění..Nestraš prosím tě..:/

laura1972
30. zář 2016

@adelaine91 jasně, já myslím, že ta naděje tam je🙂

europa00
30. zář 2016

@adelaine91 nechci te strašit, ale tyhle příspěvky o naděje umírá poslední ti fakt nepomůžou..většina holek co tady lovily duchy několik dní po zpoždění jsou už po revizi nebo po mimoděložním...ano existují jedna z 1000 která tzo má jinak..protže neví kdy ani ovulovala nemá pravidelnou menses atd...nebo se fakt stane zázrak..jj děje se to ale vyjímečné...5 dní po zpoždění pokud más normální cyklus už bys měla hodně viditelné 2 čárky...a ne že ti z krve výjde že těhotná nejseš..nebo jen tak že ti rekne že hcg je příliš nízké...je nízké proto, že je něco blbě..otázka co s tím..bu´d to odejte normálně jako opozděná menzes...ani se to vlastně nebere jako těhotenství...nebo to prostě může být seklé někde ve vejcovodu...a to je třeba si ohlídat...takže bych určitě byla ted pod dozorem lékařů...asi tě stejně nechají čekat třeba týden jestli se ti menzes nespustí sama....TAKŽE NESTRASÍM, ALE BUD PŘIPRAVENÁ NA RŮZNÉ MOŽNOSTI...

hanulka90
30. zář 2016

Ahojte holky, poradit mi prosím kdy se mám objednat k dr? Poslední ms byla 1.9 a včera sem si dělala test a myslím že je tam. Jsem po 4 potratech a tak nechci něco zanedbat. Předem děkuji za radu

europa00
30. zář 2016

@hanulka90 ahoj a davají ti už automaticky prásky na udržení? duphaston nebo jine? kolik dní máš zpoždění? 1,2? a jak dlouho jsi po potratu předešlém?

hanulka90
30. zář 2016

Nedávají mi nic přej je to normální. Mám 4 den spozdeni po poslední potratu sem půl roku

tornadolu
30. zář 2016

@hanulka90 no zavolala bych na gindu a objednala 😉 at vis nsma čem jsi 😉

ms.neomagic
30. zář 2016

@hanulka90 nez se zacnes radovat,udelej si jinej test nez mamatest..

hanulka90
30. zář 2016

Tak teď sem dělala clear blue Digital a je tam 1-2

tornadolu
30. zář 2016

@hanulka90 foto?

hanulka90
30. zář 2016
miky00
30. zář 2016

Také řeším podobné téma, ale já mám čáry slabé. Na clearblue se chystám zítra (to bude 30dc. Poslední týden mě hrozně bolí chvílema prsa a mám pořád hlad (proto jsem si testy udělala). Snažíme se už 11měsíců a tak nevím, jestli je to vsugerované, nebo ne. Navíc jsem na to tenhle měsíc vůbec nemyslela, měli jsme styk tak 3x, takže jsem z toho všeho zmatená. Minulý ciklus jsem měla 28dní a ten předtím 31. Mám si dávat naději? (přikládám foto, snad se nahraje.)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru