Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marie_anna
28. kvě 2015

@mozna_ano ahoj, psala jsem ti IP, asi sis nevšimla, mrkni do pošty. 🙂

slunicko01
28. kvě 2015

@mosquito řekli mi, že po první menstruaci klidně, kvůli věku ať nijak dlouho nečekám ☺ že není důvod to odkládat. Dělali mi ale jen laparoskopii, ne revizi...

dubnacek
28. kvě 2015

uvids ze se brzy zase zadari😉.Holky ja spis resim,nevim zda to nektera mela nebo ma.Jsem 6+6TT a mizi mi priznaky je to normalni? Do ted me bolely aspon prsa obcas se mi tocila hlava,bolelo bricho a ted jako kdyz utne a nic.Uz 2x jsem mela ZT tak se porad kontroluji jak pako a mam fakt strach.Na kontrolu jdu 8.6.a bojim se jak cert krize.

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mosquito
28. kvě 2015

@slunicko01 vypadáš mladě na fotkách 🙂 Tak to je fajn, že to jde takhle rychle. Tak to moc držím palce a těším se na testíky. 🙂

belleelle
31. kvě 2015

Považuje se to ještě za ducha a možný falešňák, že? Je to pepino 10, dnes v poledne.

misimisi
31. kvě 2015

@belleelle. Musíš jej dobře vychovat, aby nebyl falešňák! Gratuluji 😀

lenzaaa
31. kvě 2015

Ahoj, je to hodne spatna kvalita fotky, ale co rikate?? Na zivo tam videt je a byla v limitu (objevila se do tri minut)... mam 6 dni zpozdeni ms... 2 a 4 den jsem testivala gsmamatestem a ty byli snehobile...dnes ladymax... 😒

snazimese2015
31. kvě 2015

Já tam vidím malinkeho ducha ,stejného mám taky

lenzaaa
31. kvě 2015

A myslis ze by se tam mohlo neco dit ? .. kdyz testnu treba za 2 dny mohla by byt uz silnejsi?! A mam doma od dr utrogestan tak bych ho asi mela nasadit?! ...

mosquito
31. kvě 2015

@belleelle no mbe to beprihde jako duch. Je to slaba carka 🙂

mosquito
31. kvě 2015

@lenzaaa zkus za dva dny a uvidis, jak carka sili 😉

belleelle
31. kvě 2015

@misimisi
@mosquito
Mam 8,5m dceru a rano a vecer ji kojim, to snad ani neni mozne s naši frekvenci 1x měsíčně. To musí byt falešňák.

mosquito
31. kvě 2015

@belleelle nam to vyslo hned prvni mesic a snazeni vylo v ibdobi 3 tydnu kolem ovu jen jednou 🙂 Takze mozne to urcite je 😀

belleelle
31. kvě 2015

@mosquito ja bych chtela věřit, manzel nevěří, ze je to mozne. Asi pujdu koupit další test a clearblue digital na zitra rano. Pocity mam jako pred ms, ale to jsem poprvé mela taky.

mosquito
31. kvě 2015

@belleelle kopik dni ri zbyva do ms? Ja si delala ten clearblue ne digi a tense muze 4dny pred ms. Plus bylo jasne a okamzite. Prouzky mely zatim jen slabounke carky a i jim dost dlouho trvalo nez se objevily. Drzim palce 😉

verunatom
31. kvě 2015

Ahoj ms mela byt uz ve čtvrtek.
Dneska dalsi test a uz zase silnejsi a bylo to videt skoro hned prvni ze soboty druhy dnešek

misimisi
31. kvě 2015

@verunatom Čárky jsou pěkné, Gratuluji 🙂

@lenzaaa Třeba máš pozdější ovulaci, tak se to neukázalo dříve. Tak zkus za dva dny ještě, jestli to ude sílit. S utrogestanem vůbec nemám zkušenosti, tak jestli nikdo neporadí, ráno brnkni na gyndu 😉

@belleelle Tak uvidíš, co dva dny čárky mají sílit. Možné je všechno, my se taky snažili tak 1x za měsíc 😀

Osobně doporučuji zajít na krev, místo kupování digitálního, u nás to stojí cca 300 kč, digi test cca 200 kč, ale mě už se čárky ukazovaly, a digi test ještě hlásil negativní ☹

lenzaaa
31. kvě 2015

@misimisi v to taky doufam 🙂 jen nevim jestli ty 2 dny vydrzim 😀 me ho prave dr predepsala predem po zamklem tehu ze az objevim // tak ho mam nasadit, je to hormon na podporeni tehotenstvi, jen jsem nevedela jestli tohle mam brat jako pozitivni vysledek, s takto slabou careckou nemamvubec skusenosti, pri prvnim sme to zjistili az v 8 tt a to sem mela od prvni vteriny caru s velky C 🙂... ale pro jistotu od vecera nasadim 🙂

misimisi
31. kvě 2015

@lenzaaa Aha, takže se bojíš zamlklého t... No, ale to bývá naopak, že nejdříve čárka je, až pak není, ne? 😉 Tak snad to bude dobrý, věř tomu, MS nepřišla, nešpiníš, nekrvácíš (snad?) 🙂 Klidně testuj 2x denně, pro klid duše! To se nenervuj 2 dny, když už máš takovou zkušenost, alespoň uvidíš, že neslábne, a to se taky počítá 😉 ale sílit má cca co 2 dny, no. Hodně štěstí 🙂

misimisi
31. kvě 2015

@lenzaaa Ještě nezapomeň, že každá značka má jinak silné barvivo, tak musíš srovnávat stejnou značku, jinak ty čárky mohou být jinak silné 😉

belleelle
31. kvě 2015

@misimisi odpolední testování

belleelle
31. kvě 2015
88martina88
31. kvě 2015

Ahoj. V utery by NEmněla dorazit ms. Rano jsem udelala test a jako by tam něco bylo. Nicméně uz od středy špiním. Je fakt ze je to jen lechce někdy jenom na utreni a pak cely den nic nekdy trosicku vic. Tak nevim co si mam myslet. V lednu jsem prodelala zt a moc by jsme si miminko prali ☺

lenzaaa
31. kvě 2015

no ted se spis bojim biochemickeho, to uz mam za sebou taky ☹ .... zustanu u ladymax a samozrejme ze sem to nevydrzela a ted vecer si udelala ten druhy a....??

belleelle
31. kvě 2015

@mosquito no, ja to mela po porodu jen 2x, podruhé po 6ti týdnech, ted to ma byt potřetí. Kdyby byl cyklus 28, tak včera mela prijit ms. Pred tehu a porodem pravidelně 28-29 dni.

lenzaaa
31. kvě 2015

Bud si to ted vsugerovavam bo je o trosku silnesi jak dopoledne?! 😕

88martina88
31. kvě 2015

@lenzaaa mohla di mit mensi koncetraci hcg v moci. Vic pijes jis. Jr lepsi pre. Testovanim 2hodinky nic nepit a vydrzet par hodin bez curani ☺ drzim pesti at to dobre dopadne

misimisi
31. kvě 2015

Holky, no čárky jsou, snad se to štěstí musí obrátit na vaši stranu 🙂 Pokaždé to přece nemůže dopadnout špatně.
@belleelle Snad to už nebudou hormony po 1. těhotenství, otestuj to vícekrát, zbytek pozná doktorka na ultrazvuku. Ale jestli jsi před tím čárky neměla, až teď máš, tak to tak snad i bude 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru