Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
14. črc 2016

@monikavitezslav to je hrozné - pořád trápení.... Kéž by to už bylo uzavřeno, že???... Mrzí mě to ☹

monikavitezslav
14. črc 2016

@pandabox protoze to neodeslo vsechno a zustala tam krevni srazenina tak ji musej vyskrabnout. Ja uz nevim co me jeste ceka.

monikavitezslav
14. črc 2016

@jarmulka strasne se to tahne. Takova snaha kdyz se konecne zadarilo a takhle to skoncilo a ikdyz porad krvacim vlastne uz od toho 17.cervna furt bez prestavky tj uz na palici.

pandabox
14. črc 2016

@monikavitezslav ach jo, to me mrzi..

monikavitezslav
14. črc 2016

Rikam si ze mi tu kyretaz mel udelat hned a mela bych klid.

monikavitezslav
14. črc 2016

@pandabox dokonce i hcg mam furt v krvi 254jednotek tj fakt uz na palici.

pandabox
14. črc 2016

@monikavitezslav ?? to je nejaky zvlastni ne?? uff..no drzim palce..

monikavitezslav
14. črc 2016

@pandabox no pry klesa pomalu. Podle mudr standartni postup. Prala bych si treti ale necgci si tim projit znovu.

dddkkk
14. črc 2016

@katuskad1 Tak to mě mrzí... já zatím MS nic, ale břicho furt pekelně bolí a TT včera bílo, dneska jsem netestila... Tak uvidíme, ale spíš si myslím, že dojde se zpožděním, nebo zítra...

deli_lah
14. črc 2016

@dddkkk Také mě pekelně bolí břicho, k tomu je mi blbě.. test včera nic, jen čekám kdy se spustí mrcha 😒

marrouc
14. črc 2016

@deli_lah
@dddkkk tak to jsme na tom stejne vsechny tri 😊

deli_lah
14. črc 2016

@marrouc Mně už se teda pomalu spouští 😒

marrouc
14. črc 2016

@deli_lah to snad neeee. Ja jsem jak na trni. Vcera jsem mela pms a dnes zatim nic. Nikdy jsem to dyl jak 29dc nedostala a blizi se vecer. Jestli bude rano teplota nahore tak zacnu vic doufat ale to ze mam test bily mi nesedi

deli_lah
14. črc 2016

@marrouc Já bílo a teď tohle 😀 a přitom to normálně mívám až po 28 dnech.. takže má mrška přijít až v neděli

marrouc
14. črc 2016

@deli_lah a kolik mas dnes dc?

deli_lah
14. črc 2016

@marrouc 26 😒 ale tak zase dorazí dřív, stává se..

fifacek
14. črc 2016

@deli_lah to jsme na tom stejně, taky čekám kdy dorazí potvora, měla už včera, dnes je to 31DC, tak by nebylo od věci kdyby už nedorazila

deli_lah
14. črc 2016

@fifacek Jé, tak to snad nedorazí, držím palce 🙂 Já už tu vymýšlím co si dát, ale víno nemám 😀 abych to nějak zapila..ten "žal"

nina8888
14. črc 2016

@juliemichal ahoj jak si dopadla u dr ? u mna to stejne co u prveho syna nic nevidí tak vzal krev a zitra mam volat za vysledky ked bude dost vysoke hcg tak za 3 tyzdne kontrola....snad to bude dost vysoke a bublinka tam potom bude ...

juliemichal
14. črc 2016

@nina8888 ahojky děkuji za poptání 🙂 vše v naprostém pořádku 🙂 🙂 jinak neboj určitě bude vše v naprostém pořádku ♥ ♥ a potom se těším na tvé zprávičky 🙂 🙂 věřím,že u tebe bude taky všechno v pořádku 🙂 🙂

allou7
14. črc 2016

Ahoj holky 🙂 Jsem tu nová .. Co si myslíte o tomhle testu? Je včerejší a ne z ranní moči. Dnes mám jeden den zpoždění. Včera jsem si dělala i Drmaxe a tam pěkné šedé stínky. Už jsem se natestila fakt dost a nikdy se mi to neobjevilo. Dnes na mamatestu to samé co dnes. Ale dočetla jsem se, že Drmax má více barviva, tak si ho zítra koupím a otestuju. Dneska mě ke všemu začala bolet prsa po stranách a hlavně než příjde ms, tak špinim, cca 2 dny před a zatím nic, ťuk, ťuk. Ale břicho bolí, jakoby měla mrcha každou chvíli dorazit. Snažíme se už rok a pů 😒 l a zrovna 3. srpna si mám jít pro výsledky hormonálního profilu, jestli je vše v pořádku.

Test takhle vypadal první asi dvě minutky, po zaschnutí ta čárka není tak vidět, ale test je čistý, nerozpitý.

nina8888
14. črc 2016

@juliemichal dekuji a mam s tebe a s miminka velkou radost drzim palce at de vše jak má 😀 zitra napisu jake mam hcg

juliemichal
14. črc 2016

@nina8888 moc moc děkuji,teď už věřím,že bude vše v naprostém pořádku 🙂 🙂 a těším se moc moc na tvůj výsledek s toho HCG 🙂 🙂

sunny1sis
14. črc 2016

Ako je to s dr. Maxom? Robi falesnaky? Vcera a predvcerom nic, dnes mikro dusicek.

martina16horysek
14. črc 2016

@allou7 vidim carku 😉 tfuj tfuj at sili a mimco je tam,kde byt ma 😉
@sunny1sis u me max vzdycky na stopro ukazal spravne 😉 tak at sili 😉

allou7
14. črc 2016

@sunny1sis Nemužu si na něj stěžovat 🙂

allou7
14. črc 2016

@martina16horysek Moc děkuju za povzbuzení 🙂 Tak uvidíme zítra 🙂

marienkah00000
14. črc 2016

Ahoj co myslite?

allou7
14. črc 2016

@marienkah00000 Myslím, že je to jasnéé! 🙂 Gratuluju 😉

27tery
14. črc 2016

@marienkah00000 je to jasný tiše gratulují😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru