Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

europa00
4. říj 2016

@marienkah00000 tak držím palce...snad ti budou krásně sílit testy..nejspíše jsi měšla ovulaci o týden pozdeji treba...tak hodně štěstí

petulle1986
4. říj 2016

Ahojte holky .prosim vas jak se pise ze mamatesty jsou na dupu tak jsem koupila cemio gravitest a nestac se divit vypada jak mamatest takze dela tez asi falesnaky ?

europa00
4. říj 2016

@marienkah00000 jo a bylo to myšleno, že máš porovnávat fotky testu a fotit je za čerstva..ted pokud nemáš fotku čerstvého VČEREJŠÍHO testu tak to nemáš jak porovnat..protože po zaschnutí všechny testy blednou...tak až si ho treba udělas zitra tak si ho dned vyfot .-)

adelaine91
4. říj 2016

@marienkah00000 Bohužel jen jedna /..😭..Ale tobě samozřejmě moc moc gratuluji a přeji jen zdravíčko..❤🍀

laura1972
4. říj 2016

@adelaine91 ahoj tys dělala dnes TT? Od toho dr.maxe??

martina16horysek
4. říj 2016

@laura1972 a co ty mamino? Jak to vypada, uz je dobre?

marienkah00000
4. říj 2016

@adelaine91 tak to me mrzi priste to urcite vyjde, ja na to cekala rok 🙂 tak se budu modlit at sili a drzi se 🙂

marienkah00000
4. říj 2016

@europa00 jo takhle jasnyto je nesmysl to takhle fotit a dekuji 🙂

marienkah00000
4. říj 2016

@laura1972 jo, mam nejakej uplne neznamej :D koupila jsem jem v drogerce lekarnu po ruce nikde bohuzel nemam

laura1972
4. říj 2016

@martina16horysek jj, v pohodě.🙂 včera jsem si schválně koupila ovu testy, jak to vypadá kdy by mohla být ms, jsem ted 3 týdny po revizi, tak jsem ho včera zkoušela kokem půl páté večer a je tam už čárka a teď budu dělat druhý, tak už to vypadá, že dnes bude pozitivní 🙂

laura1972
4. říj 2016

@marienkah00000 a jak se jmenuje? A je 10 citl.?

martina16horysek
4. říj 2016

@laura1972 super, hezke zpravy drzim palecky a myslim na tebe

ms.neomagic
4. říj 2016

@petulle1986 cemio je taky mamatest..

slunickova
4. říj 2016

Ahojky holciny,kazdy den vAs tu procitam a tehulkam moc gratuluji a vsem preji dve carky,ja uz jsem 14tt a pekne rosteme jen nam nechce ukazat co ma mezi nozkama😃,tak vsem drzim palce😘

adelaine91
4. říj 2016

@laura1972 Ahoj, jojo přesně ten co sem posílala sem včera..:/

adelaine91
4. říj 2016

@marienkah00000 My se snažíme teprve od června..🙂 tak snad příště..

marienkah00000
4. říj 2016

@laura1972 jj 10 VitalX

marienkah00000
4. říj 2016

@adelaine91 tak to urcite klapne kazdou chvilou, to je kratunce..nekdo ma to stesti,ze to jde hned no.amy sd stehovali,stree,praca atd proste to neslo ed jsem uz tak dva mesice v klidu,tak snad to vyslo 🙂

katuskad1
4. říj 2016

@laura1972 Ahoj, tak MS stále nic jo? Já už dostala od 29.a dnes mi skončila. Dle doktorky kolem 14.bych mela mit ovulku, tak tento měsíc už na to hupsnem, tak doufám, že se zadari 😊a do konce roku i ty doufám, budeš mit krásný pozitivní test 👍

simi1510
4. říj 2016

@petulle1986 gs - mama test a cemio jsou jakoby sesterske firmy, je to ze stejne vyroby. Mne ale cemio nedělalo duchy...

adelaine91
4. říj 2016

@marienkah00000 No já jsem poslední dva měsíce taky právě ve stresu a hrozně se na to soustředím..Tak bych se měla uklidnit a přijde to samo..🙂

simi1510
4. říj 2016

@europa00 vyrábí se stale, jen snad mel nejake výpadky ve výrobě, ja ho mam ze srpna jeste doma, kdyz mi ho dali, ackoliv to k ničemu nebylo...

europa00
4. říj 2016

@simi1510 aha..no já mam doma duphaston...ten mi dali pozde kdyz uz jsem potratila a nešlo to zachranit...ale pry se jeden zavadí do pochvy a druhy bere orálně...někde jsem četla že když jsi těhu má se davadět...já fakt nevím se musím na všechno doptat v patek jdu na měření sliznice..tak se zeptám

simi1510
4. říj 2016

@europa00 u utrose je to v tehotenstvi jen zavadeni, je to i v pribalovem letaku. I doktor mi to potvrdil, jde o to, ze orálně ma vedlejší ucinky a pri zavadeni do pochvy se vedlejší účinky snizuji.

europa00
4. říj 2016

@simi1510 aha no to mi nikdo neřekl...ja jsem je tehdy mela polykat...ale měla jsem duphaston...no nechám si napsat to at to jde zavadět...nebo to je normální tabletka jen s rozdilem ze jde spodkem jo .-) protože ten duphaston je normalni pilulka

simi1510
4. říj 2016

@europa00 je to taková kulicka ten utros, a muze se jak polykat tak zavadet. Jen pri zavadeni budes pak ulepena a je lepsi mit intimku. A cim mene to telo ho potřebuje, tim vic to vytéká... to je nevyhoda trosku u toho

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 je tak to je krásné tak to ti budu držet palce. Pak dej vědět jak si dopadla. Ja tomu tento měsíc nedávala vůbec pozornost až když už jsem měla zpoždění. Ja jdu k dr dnes v půl 6.

lenulinka10
4. říj 2016

@hanulka90 děkuji moc,take ti bude drzet palce a urcite dej vedet jak jsi dopadla 😊🍀

hanulka90
4. říj 2016

@lenulinka10 dám. Bere si me na starost pan primář. Tak doufám ze bude vše v pořádku. Jdu tam dnes jen kvůli opakovaným potratům jinak by mě pozvali až za 14 dni

europa00
4. říj 2016

@simi1510 JJ TED OTÁZKA...POKLUD budu mít z krve progesteron ok...tak vlastně nevím jestli ho mám pak brat..ale asi pro jistotu že..teda jestli nemá moc vedlejších ucinku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru