Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tornadolu
7. říj 2016

@kstablova no myslím si ze jsi těhotná 😉

simi1510
7. říj 2016

@kstablova vypada to na tehu... a kolik holek ma u toho ze zacatku normalne ms...

europa00
7. říj 2016

@kstablova no to je divne třeba jsi nemela proste nemzes ale jen nejake krvacení a byla jsi tehu..nebo tys jako normalne tYden menstruovala silne krvacela a ted mas pozitivni tehu twst jo...no tak jsou pripady ze nekdo ma menses i v tehu ze...jestli mas pozitivni tehu test ses proste tehotna...otazka je jak tehotna..ovulační tes je citlivejší vlastne nechapu proc nenahradil tehotenske 🙂 kdyz ukazuje tehu jeste tak o 2 az 3 dny drive nez tehu testy....bud treba neodeslo vsechno..nebo se to pres to vsechno chytlo a ses proste tehotna...ja bych to tipla tak hcg v krvi kolem 500..podle intenzity tstu

marienkah00000
7. říj 2016

Holky prominte ze bombarduju,ale tohle je pozitivni? Ja se v tom nejak nevyznam :/

kstablova
7. říj 2016

@europa00 6ja krvacela klasický 6dni a ms byla hodně silná, prostě jako obvykle. Žádná změna.

kstablova
7. říj 2016

@europa00 jenže ten cLear blue digital mi ukazoval v den opožděne ms ze nejsem těhotná. TAk já fakt nevím. Asi gen digitální Teda koupím a zkusím znovu nebo co.

kstablova
7. říj 2016

@marienkah00000 je pozitivní 🙂

kstablova
7. říj 2016

@europa00 a ještě k tomu třetí den už zase měřím bazální teplotu a ta je nízká. ...

kstablova
7. říj 2016

@simi1510 jenže já v den kdy jsem to dostala neměla na těhotenské testu nic....

europa00
7. říj 2016

@kstablova je to divne nooo..ale v medicíne jde proste všechno..tak utikej pro digi..ikdyž nejvíce ti asi rekne doktor...to ja bch sla hned v pondeli bez objednani mas k tomu padny duvod

marienkah00000
7. říj 2016

@kstablova fakt? No jaomylem vyodila ten letak k tomu a neprecetla s co a jak znamena 🙂) juuu♡

kstablova
7. říj 2016

@marienkah00000 ano to je podle mě pozitivní. Žádné honění duchů. 🙂

kstablova
7. říj 2016

@europa00 tak já valím pro ten digitální.

simi1510
7. říj 2016

@kstablova kdyz to takto pises, tak si radeji zavolat doktorce, a rict co a jak a jestli by se na tebe nepodívala dříve :-/

Jako cetla jsem případy, kdy byla nízká bt a stejne byly zenske tehotne. Stejne tak jako mohla byt Ovulace treba tesne nejak pred menstruaci nebo tak.

simi1510
7. říj 2016

@marienkah00000 duch to neni 🙂 ticha gratulace prozatím a drzim pesti!

kstablova
7. říj 2016

No tak to je mazec Teda.

kstablova
7. říj 2016
kstablova
7. říj 2016

Nízká bazální teplota, silná menstruace, víc jak 3 týdny po ovulaci. Teprve 1-2??? ...

kstablova
7. říj 2016

@simi1510 ale to jsem neměla sex, kdyby byla ovu později. Přítel byl pryč. To by bylo neposkvrnene početí 🙂 🙂 🙂

simi1510
7. říj 2016

@kstablova ja byt tebou, volám doktorce a bude to nejjistejsi

kstablova
7. říj 2016

@simi1510 diky v pondělí určitě volám. Teď už tam nikdo není.

simi1510
7. říj 2016

@kstablova nebo zkus pohotovost, ambulanci ted. Aby to nebylo neco vaznejsiho. Kdyz rikas, ze pred ms styk nebyl, a ze by se tak dlouho zavrtaval? Jak je to dlouho cos mela ms?

simi1510
7. říj 2016

@kstablova jinak jsem cetla, ze po 14.dnu od oplodnění je těhotenský test 100% spolehlivý...

Ale abys mela klid v duši, kor kdyz to je, jak rikas...

kstablova
7. říj 2016

@simi1510 tak teď 30.9.ale kdybych tuhle nepočítala, tak 29.8.

simi1510
7. říj 2016

@kstablova to by se neobjevilo ale 1-2 tydny :-/

Navic pokud holky maji ms soucasne s tehotnestvim, tak se shodují, ze je jina nez ta klasická, ze trvala kratší dobu, nebo mensi intenzita... takze od ms je to 7 dni co pocitam.

Sama vis ze tyden pred tim sex tedy nebyl, aby se to povedlo.

Spis to na me působí, ze ti roste ten hormon pomaleji, tudíž ukazuje ted 1-2 tydny

simi1510
7. říj 2016

@kstablova u pozitivních ovu testu mimo ovulaci se rika, ze pak muze byt cysta... ale nevim, jestli čárku dela pak i na tehu testu :-/

kstablova
7. říj 2016

@simi1510 no právě. Ta cysta mě napadla hned.ale tehu test mě mate. Každopádně děkuji 🙂

simi1510
7. říj 2016

@kstablova Držím moc pěsti! Hlavně ať to dobře dopadne 😉

katyh84
7. říj 2016

@kstablova pak je ještě vysvětlení že jsi otěhotněla odešlo to s MS a tohle je známka odeznivajici hladiny hcg

simi1510
7. říj 2016

@katyh84 a to by v den ms mohla mit snehobilo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru