Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

maarkeetkaaa
16. kvě 2016

@milujicimamina neboj nejsi v tom sama 🙂 ja dnes zkousela clearblue digitalni a minus.. takze mrcha ve ctvrtek prijde.. uz mam objednany inofolic..

hahahala
16. kvě 2016

@yukonek Fakt ? Uf ... mě vždycky začne bolet jako při ms vpravo a letím na záchod se strachem... ale to je asi normální že ? :D Dokud nebudu mít týden ped porodem, tak asi budu magořit furt :D

milujicimamina
16. kvě 2016

@maarkeetkaaa kde objednavas? Zkusim ho, ja dnes hrozne bolesti v levem vajecniku snad to nic neni

aknicul1
16. kvě 2016

@hahahala Ted nad tim premyslim 🙂 ze budu muset koupit dalsi testy at vim, ze tam je 😉

aknicul1
16. kvě 2016

@mimimimi jeden den me prsa palily, jak kdybych si je nahrivala 🙂 tak treba to budes mit jako ja 😉

hul
16. kvě 2016

@milujicimamina dokud to nemám potvrzené od doktorky tak to neprozivam ač to jde těžko 🙂 ani chlapovi jsem to neřekla.

hahahala
16. kvě 2016

@aknicul1 Asi sme každá tak trochu blázen a bojíme se o ty naše malinkatá tečky 🙂

yukonek
16. kvě 2016

@hahahala taky občas píchne, to je v pohodě, ale občas i tak zabolí jak při MS a to mě vždycky hned hlavou bleskne - NE! 😀 a taky se kontroluju...kolikrát jsi říkm, že se chovám jak blázen

hahahala
16. kvě 2016

@yukonek Řekla bych, že sme v normě ... a kdo říká, že strach nemá, tak kecá !! :D

leilinkaa
16. kvě 2016

@juliemichal krasne, taky jsem to našla v sobotu a dnes test pozitivní a jsem objednana k doktorce v pondělí za týden. At jde všechno v pořádku!

milujicimamina
16. kvě 2016

Holky mam ms uplne jasne cervenou silnou se sliznici, myslite ze to odeslo ze se neco delo? Boli me i levy vajecnik

milujicimamina
16. kvě 2016

@leilinkaa gratuluji 🙂

hul
16. kvě 2016

@yukonek mne zatím bolí jen prsa. Chvilku víc a chvilku min. Snad to bude ok

adkatt
16. kvě 2016

Holky nevíte kolik by měla být sliznice vysoká před MS?

yukonek
16. kvě 2016

@milujicimamina podle čeho usuzuješ, že odešlo? řekla bych, že máš normálně MS a aspoň se už můžeš soustředit na další snažení

yukonek
16. kvě 2016

@hul tak o prsách ani nemluvím - to je jeden velký děs, nemůžu kvůli nim ani spát na břiše, což je pro mě utrpení 😀

milujicimamina
16. kvě 2016

@yukonek podle testu

milujicimamina
16. kvě 2016

@yukonek byly mamatesty max a clearblue pak slably

ms.neomagic
16. kvě 2016

@milujicimamina Neztvrdnes,ja tu budu tvrdnout s tebou :-\

milujicimamina
16. kvě 2016

@ms.neomagic hrozne vsude same //a my nic ještě ty moje testy prsa graf uplne uzasny a nic

hahahala
16. kvě 2016

Holky špinili ste nějaká na počátku těhotenství ?

milujicimamina
16. kvě 2016

@hahahala v tehotenstvi ne a i pri poslednim sp az v 8tt a hned bylo pryc

werik153
16. kvě 2016

@hahahala Já, když jsem byla přesně 4+4, bylo to v termínu očekávané MS - doktor říkal že se ot občas stává a jinak všechno v pořádku.

marrouc
16. kvě 2016

@juliemichal moc gratuluju. Konecne ses dockala 😊ja mam zitra 14dpo tak bude velka radost nebo velke zklamani.

marrouc
16. kvě 2016

@milujicimamina a ty nesmutni. Jednou to dame vsechny. Jen si hold mrnata davaji na cas.

gepe
16. kvě 2016

@hahahala ja ano, kdyz jsem cekala dceru, cca 7tt- 9tt, nejak 14dni slabe.
@milujicimamina pokud jsi mela pozitivni test, tak slo zrejme o biochemicke tehotenstvi.

maarkeetkaaa
16. kvě 2016

@milujicimamina objednala jsem z benu lekarny.. bydlim na malym meste, kazdej tu zna kazdyho.. a vychazelo to levnejs nez u maxe

maarkeetkaaa
16. kvě 2016

Ja mela dneska den blbec, rano minus na testu, v praci, kde uz nechci bejt takovej malej pruser, pak mi prisel balocek s yankee svickama samozrejme svucka za 700 rozbita, pak mi do krizovatky z vedlejsi vjelo auto, ze kvilely brzdy a ted jsem rozlila olivovej olej na zem.. no jdu si nacit pivo a nohy hore 😕

leilinkaa
16. kvě 2016

@milujicimamina dekuji a tobě přeji hodne štěstí a at se brzo zadaří !

ms.neomagic
16. kvě 2016

Holky jdete teda do toho Inofolicu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru