Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pavcik123
8. čer 2016

@ms.neomagic ahojky a nebylo to sperma? ja taky chodila hned curat 🙂))

pavcik123
8. čer 2016

@majaaa82 ahojky mioje zatka byla fakt jako zátkan 😀 u mě to byl hlenovej špunt, asi 3 cm dlouhej, trochu krve ale byl to jednotnej kus. hodně štěstí 🙂

majaaa82
8. čer 2016

@pavcik123 Ahojky, moc děkuju za odpověď a za přání 🙂

maarkeetkaaa
8. čer 2016

@ms.nomagic mozne to je.. kamoska ma dve deti a obe ze sexu hned po ms

ms.neomagic
8. čer 2016

No holky nevim..tohle mi na sperma ale neprislo,to bych tam musela mit aspon celou gardu chlapu 😀 dle toho mnozstvi..a navic mi prijde,ze pritel ma sperma spis ridsi...

maarkeetkaaa
8. čer 2016

@ms.neomagic kazdopadne jsou lepsi nohy hore aspon na chvili a doporucuje se i pul hodiny..

maarkeetkaaa
8. čer 2016

@ms.neomagic dalsi vec je ze jsem slysela o zenach, ktere otehotneli pri ms.. hygienickou stranku nechme konovi..

ms.neomagic
8. čer 2016

@maarkeetkaaa ja to tak normalne delam..jenze dneska me nenapadlo,ze bych mohla mit ovu..

maarkeetkaaa
8. čer 2016

@ms.neomagic kazdopadne drzim palce 🙂 ja cekam na pristi stredu ci ctvrtek.. minule jsem to dostala o den driv.. ve ctvrtek mam narozeniny byl by to krasny darek.. a nebo se z toho uz poseru :-/

ms.neomagic
8. čer 2016

@maarkeetkaaa se poserem obe 😀 ja v tom mam taky bordel...ja mam narozky pristi mesic akorat az budem v Italii...uz se tesim 🙂

maarkeetkaaa
8. čer 2016

@ms.neomagic tak si dovolenou krasne uzijte 🙂 a budu cekat na zpravy jak se to vyviji 🙂

ms.neomagic
8. čer 2016

@maarkeetkaaa nebuj do ty doby tady budu jeste xkrat..ted jsem teda vic,protoze s dcerou marodime a pristi tyden uz nocni..ale budu tu 😉

petik607
8. čer 2016

@clea89 Ahoj, no jasně, už máme skoro vše koupeno kromě kočárku, kosmetiky a komody 🙂 A zítra jdu na těhotenskou cukrovku a budu tam sedět 3 hodiny na odběrech, takže nic moc.. :/ A jak ti dneska bylo? Doufám, že ti čárka na testu sílí 🙂

nunik
9. čer 2016

Ahoj holky,dnes jsem 12DPO 24d cyklu.Vidíte tam něco?děkuji

marrouc
9. čer 2016

@nunik vidim carku tenkou jak vlas. Mozna by to chtelo zkusit lip vyfotit. 😊

nunik
9. čer 2016

Děkuji a tady snad je to lepší fotka 🙂

pavcik123
9. čer 2016

@nunik a jak dlouhy mas c ykly?

pandabox
9. čer 2016

@pavcik123 to jsi byla ty s tim testem, co mel carky prilis u sebe? jak jsi dopadla??

nunik
9. čer 2016

@pavcik123 cykly mám po 30 dnech.V dubnu jsem dobrala právě HA a ms dostala v květnu za 30 dnů.

clea89
9. čer 2016

@petik607 Ahojky, no tak to už máš skoro všechno 🙂 Já byla dneska zrovna v tescu koukat na oblečky, no mají tam nádhernéé..Kde ty jsi kupovala oblečení? Máš nějaký tip na fajný obchod, který je rozšířen v celé ČR? Ano ano, test sílí, fotku přikládám 🙂 jdou to testy od soboty až do dnešního dne, jen myslím v úterý jsem dělala test dvakrát - jeden ještě odpoledne, a začínám cítit i takový tlak v podbřišku..v po jdu k dr, tak budu moudřejší a jsem moc zvědavá, zda tam půjde cokoliv vidět 🙂

pavcik123
9. čer 2016

@pandabox já jsem dopadla diobře 😀

pavcik123
9. čer 2016

@nunik tak testuj až budeš mneškat nebo ten 30tej den, tohle ja mela kazudej mesic a nic z toho nebylo

pandabox
9. čer 2016

@pavcik123 no tak hura🙂 me to taky prislo ok tenkrat🙂 tak at je vse v poradku🙂

pavcik123
9. čer 2016

@pandabox dekuji 🙂

nunik
9. čer 2016

Já musím právě testovat co nejdříve a jak budou čárky zřetelnější tak jít hned k doktorovi.Mám špatnou srážlivost krve a před druhým těhotenství jsem 4x potratila.Musím si hned po objevení dvou II píchat injekce.

sara1990
9. čer 2016

@clea89 Jeeee super🙂vidím ze jsi taky v 5tt🙂moc gratuji🙂

clea89
9. čer 2016

@sara1990 děkujii..no ty jsi na tom o týden lépe takže taky gratulace 😀

clea89
9. čer 2016

děvčataaa a trochu z jiného soudku - kdy dostane těhulka průkazkuuu? 😀

sara1990
9. čer 2016

@clea89 nevím jak je možné ze sev mi tu. Vypočítal. 5tt ale jsem v. 5+1 teprve :D

pandabox
9. čer 2016

@clea89 zalezi na doktorce.. ja dostala v 11tt...nektery davaji hned, dalsi az po screeningu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru