Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

spiritty
3. črc 2016

Dnešní foto měl by to být ten horní, ale není dělaný z rána pač sem nechtěla testovat -12dpo. Tedy tak se zeptám ovu byla tedy pozitiv ovu test na 100% 21.6, kolik teda dpo jsem?? 🙂 12dpo?- dnes by měla dojít ms správně jinak už zase nešpiním toš furt tak na přeskáčku jo ne jo ne. Jinak beru ten utrogestan a aten ascorutin

ms.neomagic
3. črc 2016

@spiritty ja si myslim ze to tam je..na zac.tehu muzes spinit i krvacet...za par dnu testni zase jestli carka sili....me moc nesilila,tak jsem udelala digi a bylo to tam 1-2 tydny...

marrouc
3. črc 2016

@spiritty 12dpo. A spineni nebo slabe krvaceni ma spousta holek. Clearblue digital maji v Kauflandu. 😊

dadusha30
3. črc 2016

@spiritty Ahoj, ja si myslím, že jsi 11-12DPO. Ovulace většinou nastane do 24h po pozitivním OVU testu, den ovulace je jakoby 0DPO a ten další už 1DPO atd. Testy vypadají dobře a jak píše Marrouc, špinění je na začátku a u hodně žen I v průběhu těhu běžné. Zkus v pondělí zavolat na gyndu, možná ti zvýší dávku utrogestanu. Držím palce!

spiritty
3. črc 2016

@marrouc jako v kauflandu v lékárně?

alicie_k
3. črc 2016

@spiritty Já jsem špinila asi 2 dny před termínem kdy měla dojít MS, začala jsem hned s Utrogestanem a musím zaťukat, že mi pomohl a nešpiním. Ascorutin mám doma také jako 1.pomoc, kdyby se to zase objevilo.

alicie_k
3. črc 2016

Jo a jinak holky, chtěla jsem si vyzkoušet, jestli je pravda, že v těhotenství je pozitivní ovulační test a fakt že jo 🙂

marrouc
3. črc 2016

@spiritty jojo. Tam je maji pokazde. Davaji mi na vyber Dr.max a clearblue 😊

marrouc
3. črc 2016

@alicie_k jako uplne stejne silne jako kdyz jse pozitivni?

alicie_k
3. črc 2016

@marrouc Ano, hodně silně, snad jsem ho možná ani nikdy tak pozitivní neměla. Ale já jsem si nechala ovulaci raději kontrolovat ultrazvukem, moc těm ovu testům nevěřím 😒

laura1972
3. črc 2016

Tak holky zatím ms ještě nedorazila 🙂

jarmulka
3. črc 2016

@laura1972 ahooooooj a test???? 🙂

jarmulka
3. črc 2016

@alicie_k mohu dotaz??? Shodovala se Ti OVU od doktora s testy??? Jestli opravdu byla ta testovací čárka silnější??? 🙂 moc děkuji za odpověď...

marrouc
3. črc 2016

@alicie_k ty testy prave resim na snazilkach. Tenhle cyklus jsem mela dva dny silne ovulacni bolesti a ovu test mi vysel az po nich. Takze graf a testy se lisi o 4dny. A cemu pak verit

alicie_k
3. črc 2016

@jarmulka Já je právě nezkoušela, když jsem to měla potvrzeno UZ a píchala jsem si Ovitrelle, přišlo mi to zbytečné, protože mně nikdy nevyšel úplně jasně pozitivní. Jen jsem ho teď našla ve skříňce, jeden poslední ovu, tak mě tak napadlo vyzkoušet to, jestli je to pravda 🙂

jarmulka
3. črc 2016

@alicie_k hodíš foto??? .... 🙂

laura1972
3. črc 2016

@jarmulka zatím jsem nezkousela asi zítra bych zkusila pokud ms nedorazí. Ale stejně mám strach, co ukáže

alicie_k
3. črc 2016

@marrouc Já věřím jedině UZ, protože na sobě ovulaci nepoznám, nic mě nebolí. Teda v tomto cyklu, když jsem píchala ten Ovitrelle, tak druhý den mě bolel podbřišek příšerně celý, ne žádná jedna strana.

alicie_k
3. črc 2016

@jarmulka Toho ovulačního testu? Ten jsem bohužel vyhodila, nepřišlo mi to úplně důležitý, chtěla jsem to jen vyzkoušet 🙂

lucy915
3. črc 2016

Ahoj ktery ovu test by ste doporucily chci si ho koupit abych mela jistotu zda se konecne povede. Dekuji moc za odpovedi

marrouc
3. črc 2016

@alicie_k ja na utz nechodim. Merim teplotu a mam bolesti. Vzdycky se mi to shoduje akorat tenhle cyklus jsem prubla testy a vychazeji uplne mimo. Tak uvidim jak se to vyvrbi 😊

laura1972
3. črc 2016

@jarmulka v 2 dny před očekávanou ms tedy od čtvrtka mě bolel podbřišek a vystřelovalo to až do stehen a i do kříže, už jsem myslela, že to dostanu a nic. Včera večer ještě pořád bolesti a dnes ráno, co jsem se vzbudila už bolest ustala. Prsa přestaly bolet 3 dny před ms a ani ted nebolí , jen trošku citlivé bradavky a sem tam mi v nich píchne. Tak jsem zvědavá, co z toho vyleze 😀

lenejewel89
3. črc 2016

Holky vidíte tam druhou čárku ducha? Díky...

pandabox
3. črc 2016

@lenejewel89 ja nic nevidim:(( mozna brzy?

jarmulka
3. črc 2016

@lenejewel89 nic ☹ ... Kolik DPO to je??? Kolik dní do MS máš???

lenejewel89
3. črc 2016

@pandabox @jarmulka dnes mam 28dni, dostavam to tak 29.-30.den...ale o to nejde, mam 5.dni po transferu embrya...tak asi je jeste brzo...nebo se tam i pozdeji druha carecka neukaze...:( no uvidime.

alicie_k
3. črc 2016

@lenejewel89 Já si myslím, že je ještě brzy, ještě chvilku vydrž... 😉

blauen
3. črc 2016

@lenejewel89 když naklonim tablet tak tam vidim takove bile rýsky, kde by se mohly začít dělat tmavší dušíci. Držím palce!

spiritty
4. črc 2016

Zdravím všechny tak jsem zkusila test i dnes a výsledek toto- dnešní je ten spodní. Tak já vám nevím sem čekala po tom lehkm zašpiněno zakrvácení spíš čistý test a ono toto🙂 Doktorka má týden dovču dochází mi utrogestan, tak se asi budu muset vydat do nemocnice- má tam psaný zástup. Nešpiním stále vždykdyž tak po utření pouze a to ne pokaždé. Tak nevím no jestli jako jak je to překrvrný tak to dělá ten můj polyp na tom čípku nebo co když člověk do sebe nevidí tak je to blbý :D

ivatko0406
4. črc 2016

@spiritty mne se zda ze carecka spis zesilila 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru