Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baskervile
2. čer 2016

@ms.neomagic Neměla jsi to dostat až o víkend?Co když to není MS...?

baskervile
2. čer 2016

@puutalo Já nevím,14 dní bolest podbřišku mě nepřijde jako předmenstruační....Čert ví,co se mi tam děje.Uvidím o víkend,jestli dorazí červená.Včera ráno TT negativní

milujicimamina
2. čer 2016

@baskervile já to někdy mívám bolest už od ovulace ☹

baskervile
2. čer 2016

@milujicimamina Tak to mě se ještě nestalo.Zkoušela jsi dnes test?

milujicimamina
2. čer 2016

@baskervile ano dr max jednou tam něco je pak zase ne, jsem 11 dpo podle bt a jinak 19 dc teprve

sara1990
2. čer 2016

Holky zdravím🙂tak dnes jsem si dělala test 5dni zpoždění a konečně je čárka tucnejsi🙂

milujicimamina
2. čer 2016

@sara1990 krásná je moc gratuluji 🙂 ty už meškáš?

ms.neomagic
2. čer 2016

@baskervile Uhnizdovani? taky me to napadlo,kort po tom clanku co jsem sem dala..no uvidime...keeeezzz byyyy 🙂

sara1990
2. čer 2016

@milujicimamina ano,měla jsem to dostat v neděli,takže 5dni zpoždění🙂trošku jsem měla strach protože předešlý dny byla čárka úplně jemná.A dneska tohle🙂

ms.neomagic
2. čer 2016

@sara1990 krasny dalnice..gratuluju 🙂

sara1990
2. čer 2016

@ms.neomagic moc děkuji🙂15.Mam jít na kontrolu tak se jen modlim at je vše v pořádku a. Není to třeba mimodelozni protože i to se prý stává:(((

baskervile
2. čer 2016

@milujicimamina To je divný,že ti ty testy takhle blbnou

baskervile
2. čer 2016

@ms.neomagic Jo,to jsem myslela,nebo ti mohla prdnout nějaká cévka...

milujicimamina
2. čer 2016

@ms.neomagic jo ty ještě nemeškáš? aha já jsme to měla minulý cyklus myslím 9 dpo muže to být uhnizdování, ted jsem nezaznamenala nic

kastanek87
2. čer 2016

@milujicimamina tak třeba se ukáže později, jsi teď 10dpo? Nehaž flintu do žita 😉 já si mám po obědě volat na ty výsledky krve, no už teď je mi zle....

@adrianne1108 na té druhé fotce po zvětšení tam fakt něco vidím 🙂 zkus zase za dva dny, pokud nedorazí.... nebo digi test a budeš mít jasno hned 😉 držím pěsti!

@ms.neomagic to je divný.... tak třeba se ti to ani nerozjede 😀

milujicimamina
2. čer 2016

@kastanek87 11 dpo no mě je blbe od rána za noc jsem snědla dve tatranky a mám pořád pocit hladu až je mi špatně to teda mívám žravou ale až takto ne, a hlavně to pocení jsem z toho neštastná ☹ jo a akne mi vylézá nějak brzy většinou fakt den před ms

milujicimamina
2. čer 2016

@kastanek87 v minulém těhotenství mi jako první ukázal mamatest a max až o několik dní později ale to byl mamatest ještě ten modrý, jestli i ten fialový ukazuje malinko dřív ted nevím

ivatko0406
2. čer 2016

@emko1979 oni ti to nedelali v narkoze? Laparoskopie? Tys byla na tom profuku v analgosedaci pod rtg?

kastanek87
2. čer 2016

@sara1990 paráda!!! gratuluji 🙂 Kdy jdeš k doktorovi?

sara1990
2. čer 2016

@kastanek87 moc děkuji🙂jdu 15.A mám z toho trošku strach🙂ale to je asi normální🙂nechce se mi uvěřit ze bychom měli takové štěstí a vyšlo to hned napoprvé🙂

kastanek87
2. čer 2016

@sara1990 tak to je skvělé, napoprvé 🙂 uvidíš že bude všechno v pořádku! To chápu, strach má podle mě každá... i když mně když bylo o 5let míň a čekala jsem syna, vůbec jsem nepomýšlela na to, že by mohlo být něco špatně, měla jsem takovej vnitřní klid, byla jsem totálně šťastná (až jsem to teda trošku vstřebala, byl neplánovanej 😀 ) asi čím je mamina starší.. ale už teď vím, že úplně klidná nebudu. Možná to je i tím, jak se snaíme, tak furt někde něco čtu a tím pádem jsem až moc informovaná, dřív jsem vůbec netušila o žádné ovulaci ani ničem jiným 😀 😀 moc ti držím pěstičky a nezapomeň pak podat hlášení 😉

kastanek87
2. čer 2016

@milujicimamina no vidííííííš 😉 tak příznaky vypadají slibně 😀 a 11DPO se opravdu nemusí ještě nic ukázat, třeba se uhnízdilo až později... za dva dny bych zkusila znovu a tam už určitě něco bude, věřím tomu 😀 😉

ajajirka
2. čer 2016

gratuluji

sara1990
2. čer 2016

@kastanek87 jsi zlatá:* no mne je 25let,miminko to bude prvni,tak snad proběhne vše v pořádku,moc se těším🙂hlášení určitě podám🙂hnedka toho 15.Jinak jsem se chtěla zeptat u toho mimodelozniho bývají nějaké příznaky ze je neco trošku jinak?

milujicimamina
2. čer 2016

@kastanek87 nevím zatím jsem nafouknutá jako žába a hnačka asi po tatrankách a pořád mám hlad takto budu jako koule 😕

asus
2. čer 2016

@milujicimamina ahojky jak to s tebou vypada?něco noveho?

martaskvorova
2. čer 2016

Ženy, můžu se přidat? Vidíte tam ducha? 🙂 Jsem teprve 7. den po KET hatchující blastocysty bez Pregnylu, vím, že je brzy, ale zkusila jsem to...

frezie79
2. čer 2016

@martaskvorova něco se tam rýsuje🙂, držím palce

milujicimamina
2. čer 2016

@martaskvorova neco vudim ale k mamatestum jsem skeptik nejvetsi pokud to nejsou dalnice 🙂 ale drzim pestocky doporucuji jinou značku

martaskvorova
2. čer 2016

Dělala jsem ještě Pepino test a je tam to samé... Děkuju, holky 😉 Budu doufat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru