Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

beruszka82
11. srp 2016

Moje dálnice😍

luska__
11. srp 2016

@beruszka82 gratuluju a úplne ten prvni je kolik dni DPO

beruszka82
11. srp 2016

@luska__ vůbec Netuším nekontrolují ovulaci...ale je to 22 den cyklu,mivam ho max 25 dní 😃

petapal
11. srp 2016

Gratuluji já asi jedu zítra k Apolinari pro léky ,čeká nás poslední pokus

dddkkk
11. srp 2016

@katuskad1 Ahojky, tak já jedu další pokus 🙂 ...ráno bílo a od odpoledne se mrcha rozjíždí, začala jsem špinit, takže počítám, že zítra je tu v plné parádě ... Držím palečky ať u Tebe nepřijde... 🙂

katiex
12. srp 2016

Tak se k vám holky přidávám, je ze mě teda lovec duchů, ale u prvního jsem byla taky totálně nedočkavá =). Mám ,,ten" pocit, ale ještě je čas to rozlousknout =). Samozřejmě mi na tom hrozně záleží, ale beru to zatím sportovně =). Náš první dušík na fotce...A fakt je tam, i po zaschnutí... Dneska 9DPO

monishkam
12. srp 2016

@katiex vypada pekne, ale pro jistotu bych zkusila jinej test 😉

katiex
12. srp 2016

@monishkam mám to v plánu, odpoledne jedu do lékárny. Já vím...Mamatest a Cemio jsou stejný (tohle je cemio). Nicméně dneska je vážně ještě brzy, ale svrběly mi prsty...

lucikjus
12. srp 2016

Ahoj holky, co myslite?

katiex
12. srp 2016

@lucikjus tam není co vymýšlet 😉..Takový test mi tady běhá po obýváku teďka a lumpačí s ovladačem od televize =)

lucikjus
12. srp 2016

🙂 dekuji. Po roce neuspechu uz jsem skoro nedoufala 🙂

martaskvorova
12. srp 2016

Tak mi to nedalo... Jen doufám, že se udrží. Naposled po transferu to skončilo jako biochemko...

geryy
12. srp 2016

Dobry den chci ze zeptat v jaky poloze musi byt delozni cipek pri oplozeni vajicka ja ho mam na hore a jeste se ktomu pridal husty bili vitok muzete mi poradit dekuju za odpoved

ms.neomagic
12. srp 2016

Holky potrebuju poradit,dostala jsem na zuby atb a mam strach je brat,protoze jsem ted v plodnych dnech a jak nekteri vi,min.tehu skoncilo spatne prave kvuli atb a angine pri oplodneni...boli me to a cpu do sebe ibalgin 400,coz taky neni vyhra..nevim zda je brat nebo ne? zase mam na druhou stranu strach,aby se mi to pak nerozjelo kdyz bych byla tehu :-\

markiiska
12. srp 2016

@ms.neomagic a myslis že to minule nedopadlo práve skrz ty atb?? co se stane kdyz je brat nebudes?mas tam nejakej zánět? rozhodla bych se podle toho v jakym stavu bych ty zuby měla, kyby to bylo vážný a potřebovalo by přeléčit tak bych to o měsíc odložila..pokud pomuže ibalgin a víš že se ti to nejak nerozdeje, tak bych se na to vyprdla,pak to řešit v těhotenství, bolesti to neni žádnej med...mam pocit zes tu o zubech psala, promin ale nepamatuju si co..

ms.neomagic
12. srp 2016

@markiiska nahore i dole mi koreny tlaci na nervy a dr se boji aby tam nevznikl zanet,tak mi napsala atb,ze kdyby to moc bolelo a nezabiral uz ibalgin tak abych je nasadila..

katuskad1
12. srp 2016

@dddkkk Ahoj,me se rozjela dnes, takže jsem na tom stejne jako ty😕a měsíc čekání opet

slunickova
12. srp 2016

@ms.neomagic ja taky brala antibiotika na zanet mocaku a otehotnela jsem

3deti
12. srp 2016

@martaskvorova jsme to rikala ,ze si gratuluju🙂

3deti
12. srp 2016

@lucikjus na tisic pro gratuluju 🙂 rekla bych max treti tydne dle carky🙂

laura1972
12. srp 2016

@martaskvorova taky moc držím palce 🙂

laura1972
12. srp 2016

@markiiska ahoj, tak jak se vede? Já mám poslední dny fofr, že tady ani nestačím číst 🙂

markiiska
12. srp 2016

@laura1972 ahoj...já mam pá,so,ne volno, dnes na klid jen uvařit a po obídku se si dala dvacet 😀 změna je, že mě začaly bolet prsa 😀 co máš za fofry?🙂

@ms.neomagic no babo raď, nevim co bych dělala...asi bych si je nevzala ty atb, já sama osobně... protože vím jak sem chtěla hned otěhotnět.. blbá situace 😒

evse
12. srp 2016

@beruszka82 jééé, já to měla podobně 🙂

evse
12. srp 2016

@lucikjus že je pozitivní 🙂

laura1972
12. srp 2016

@markiiska pořád nějaké běhání po úřadech atd. Tenhle týden už toho bylo docela dost a zaplat pán bůh, že už je dnes klid 🙂 ted jsme si s přítelem pěkně natáhli na gauč a relaxujeme🙂 přítel hraje hry na PS3 a já mám aspoň zase chvilku si tady na MK něco přečíst a napsat 🙂

markiiska
12. srp 2016

@laura1972 my máme zaplou olympiádu, už týden u nás neběží nic jinýho 😀 už se těšim až mi začne ulice 😀

lucy915
12. srp 2016

ahoj holky, máte zkušenosti některá s tímto testem? Děkuji za odpovědi. 🙂

laura1972
12. srp 2016

@lucy915 já, ale já měla citlivost 10 , ten muzes testovat cca 5 dní před ms 🙂 ten co máš je myslím citl. 25 tak ten prý podle příbalového letáku ukazuje až pár dní po vynechání ms. Mě Benu 10 citl. ukázal 2 dny před termínem ms tohle. 🙂

lucy915
12. srp 2016

@laura1972 asi stavím se zítra ještě v benu lekárně u nás v Albertu a koupím citl. 10. pak by asi mohla testnout :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru