Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

joy7
17. únor 2016

Ty jo, tak to jsem zvědavá na zítra, co bude vidět 🙂 Měla jsem radost, když jsem viděla ten test..🙂

marti_marta
18. únor 2016

Zdravím 🙂 ráda bych se taky konečně pochlubila s úlovkem. Zatím se snažím, abych se k tomu moc neupínala, ale řekněte samy - nevypadá to nadějně? 😉 Chtěla jsem tomu dát trochu času, zítra testnu znova a uvidíme...

julca12
18. únor 2016

@marti_marta myslím ze to vyšlo 🙂 gratuluju

julca12
18. únor 2016

Ha jdu k dr az 23.2 tak uvidím co mi poví. Měla bych být 5+6

martanka007
18. únor 2016

@marti_marta To je super, taky jsem měla na začátku takový test. Čárka bude každým dnem sílit 🙂

marti_marta
18. únor 2016

@julca12 tohle bych chtěla vidět zítra 🙂 držim pěsti!

julca12
18. únor 2016

@julca12 teda dneska jsem 5+6 . V úterý bych měla být 6+4

marti_marta
18. únor 2016

@julca12 já jsem (jestli jsem) dneska teprv 5+1, tak to si ještě asi na takovou krásnou dálnici počkám 😀

joy7
18. únor 2016

Gratuluju ke dvěma čárkám 🙂 Já jsem byla dneska u Dr. a na ultrazvuku zatím nic nebylo vidět.. První den poslední MS jsem měla 7.1.2016, ale ovulace byla až 2.2.2016.. Prý by mohlo být ještě brzo, když ovulace proběhla dýl.. Test ze včerejška jsem sem dávala a byl pozitivní.. Dr. mi říkala i o mimoděložním těhotenství, tak mám trochu strach..☹

julca12
18. únor 2016

@joy7 a brala TO krev? Jestli je hcg vysoké jak ma tak mimodelozni vyloučí a něco bude vidět at dyl.. tak jsem to měla ja u prvniho tehotenstvi a nakonec bylo všechno ok 🙂 neboj bude to v poradku

joy7
18. únor 2016

@julca12 brala krev, ale výsledky budou až zítra.. tak uvidím.. A kdy u Tebe bylo poprvé něco na utz vidět?.. Jinak děkuju za uklidnění 🙂

julca12
18. únor 2016

@joy7 ja když jsem sla poprvé tak jsem byla nějak v 6 týdnů.. A bylo to vidět at 8+4 i srdicko

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
joy7
18. únor 2016

@jarmarca Taky jsem si to právě říkala.. Zatím vůbec nešpiním, bolesti taky nemám (jen pocit jako kdyby měla přijít MS).. Uvidíme, co řekne na zítřejší výsledky 🙂

joy7
18. únor 2016

@julca12 ok.. tak snad to bude vše v pořádku 🙂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
marti_marta
18. únor 2016

@jarmarca jsem přesvědčená, že to bylo 3.2. - mívám ji dost pozdě, ale tentokrát se zpozdila ještě víc- měřila jsem ovu-testama a taky jsem ji poprvé vážně cítila 🙂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
joy7
19. únor 2016

Holky, tak jsem si dneska volala na výsledky krve a HCG je 980 🙂 I doktorka sama řekla, že jsem opravdu musela otěhotnět dýl (včera jsem jí to i říkala).. Přidávám dnešní testík 🙂

julca12
19. únor 2016

@joy7 tak vidíš 🙂 tak moc gratuluji !!!

joy7
19. únor 2016

@julca12 Děkuju!! 🙂 Ty máš taky krásný dálnice 🙂

marti_marta
19. únor 2016

Zesílila! 🙂 Mám takovou radost! Teď už jen, aby to tak vydrželo... 😉

denousek
19. únor 2016

@marti_marta nádhera 😵 😵 😵 gratulace

saruska26
19. únor 2016

Holky poslední MS byla 19.ledna, ovulace podle bazální teploty a ovu testů 2.2. MS měla přijít ve středu. Zatim sem si test nedělala, manžel neni doma, bude až zítra, tak chceme spolu. Chtěla sem se jen zeptat, myslíte že zítra až to bude vidět kdyby jo? Nebo je ještě brzo testovat. Minulý těhotenství sem testovala až po týdnu vynechání

slunicko156
19. únor 2016

@saruska26 neco by melo byt vidět, ja uz měla čárky slabé i pár dní před MS

wendywerusacek
19. únor 2016

@bibinka2208 gratuluju mooc:*

bibinka2208
19. únor 2016

@wendywerusacek me?? Dekuji

wendywerusacek
20. únor 2016

@bibinka2208 ano ano Vam

septums
21. únor 2016

Ahoj holky, stále tomu nemůžu uvěřit. . Ono se vážne povedlo???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru