Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
24. zář 2015

@bajunka jee to muselo byt krásný překvapení🙂 odpočívat s rok a půl starym dablikem moc nejde😀

bajunka
24. zář 2015

@tynulkaxix natáhni se mezi hračky 🙂, já mám dvě treperendy a při posledním šlofíku mně celou počmáraly tetovacíma fixama 🙂

tynulkaxix
24. zář 2015

@bajunka pěkný😀 já když si lehnu na zem tak mi hned skáče po břiše

krmv
24. zář 2015

jsem 13den po inseminaci a mam tam slabeho ducha,tak uvidim zda zitra bude silnejsi a dalsi tyden na krev.tak snad to bude dobre.sem tam me poboliva v trislech.

krmv
24. zář 2015

jake vitaminy bastite?

edinka126
24. zář 2015

@krmv@ ahooj ja femibion800

tynulkaxix
24. zář 2015

@krmv chytré miminko

westie
24. zář 2015

@tynulkaxix já zas nemám skoro žádné příznaky - prsa nic, chutě nic, špatně mi není, jen občas mě bolí břicho jako na ms a jsem z toho taky na nervy, že nevím, jestli je to v pořádku, když všem se hned zvětšují prsa, bolí je atd. - myslím, že jsme od přírody takové, že se budeme stejně strachovat, ať už máme příznaků málo nebo zase naopak moc 😉 😀

martina1105
25. zář 2015

ahoj,prosím poradte...za 3 dny by měla potvora menstruace přijít,snažíme se o miminko už půl roku,včera i dnes,jsem měla nějaký divný špinavý výtok,po toaletě jak jsem se utírala tak jako by slabounká krev a na spodním prádle taky...omlouvám se,že to tak píšu jen by mě zajímalo co to může být,kdyby menstruace měla dojít poznám to,vždy mám bolesti které trvají aspoň den

edinka126
25. zář 2015

@martina1105@ ahoj, aj máš nejaké bolesti ?? čo tak urobiť si test? mne ukazal test 4 dni pred MS dve čiarky ....niečo podobné som mala aj jak...také niečo ako špinenie...ale bolo to len raz..preto som tomu neprikladala nič..ani by ma nenapadlo že by som mohla byť tehu 🙂

pekkaa
25. zář 2015

@martina1105 muze to byt treba implantacni spineni.. Zkus test😉

tynulkaxix
25. zář 2015

@westie no to jo😀 to mas pravdu. První těhu jsem se taky furt bala a vím že ted se bát taky budu, ale verim ze všechno bude v pořádku🙂

krmv
25. zář 2015

tak me den ode dne druha carka sili.v utery jdu na krev tak snad to bude dobre.furt me na stridacku poboliva jakoby na vajecnikach

tynulkaxix
25. zář 2015

@krmv tak to je super, jen tak dál🙂 hodíš sem fotku?

krmv
25. zář 2015

snad to bude videt.

tynulkaxix
25. zář 2015

@krmv tak to už krasna čárka🙂

krmv
25. zář 2015

@tynulkaxix jojo tak jeste to potvrdit z krve a pak utz zda je vse ok.mam malinko obavy a to jsem myslela.ze druhe tehu nebudu tak nervovat.no jo

mercedesse
25. zář 2015

@krmv tady už je asi odběr krve pasé, tohle je jasný, počkala bych na utz. Mě krev na hcg nebrali ani na první kontrole u dr.. Jinak gratuluju. Pořád je hezké vidět, když se někomu zadaří i když sama další mimi už neplánuju.

tynulkaxix
25. zář 2015

@krmv jo to jsem si říkala taky, že druhé tehu bude bez nervů a je to ještě horší kvůli tomu bio těhotenství

krmv
25. zář 2015

@mercedesse dekuji moc.ja na krev pujdu radsi jeste .vyslo to po inseminaci nejspis

krmv
25. zář 2015

@tynulkaxix bio tehu?jak tomyslite

viovka
25. zář 2015

@westie ahoj ja jsem v 11tt a tsky bez priznaku, prsa me zacala bolet nekdy kolem 8tt a ted uz boli jen obcas v noci.

tynulkaxix
25. zář 2015

@krmv došlo k oplodnění vajíčka, ale neudrželo se

krmv
25. zář 2015

@tynulkaxix aha to me mrzi,ale drzhm pesticky

tynulkaxix
25. zář 2015

@krmv dekuju. Verim ze minuly měsíc jsem si to spatne vybrala a tohle těhotenství bude v pořádku 🙂

dubnacek
25. zář 2015

@krmv to je krasny tehu,me poprve u synka krev vubec nebrali,pak u dalsich dvou brali a to jen pro to,ze to dopadlo zle dvakrat zamlkle tehu tak se mudr nez dal ten rust a pak se to stejne potvrdilo,ze je to spatne a ted dnes 25tt a zadna krev na hcg se nebrala,od zacatku je vse v poradku a doufam,ze to jeste tech par tydnu zustane.Uvidis ze to bude dobry 😉) staci se nestresovat.Ja kazdy den premyslim nad tim zda je vse ok a to hlavne pokud mimisek spinka a necitim pohyby a pak z toho vecer a v noci ma takovy kolotoc se nemuzu ani spat,ale za to jsem klidna ze je vse v poradku,ale az do 18tt jsem se stale jen 'modlila'.Kazdemu preji at to sve tehu ma krasne a at se niceho neboji ,chce to pozitivni mysleni a miminko bude spokojene😉)

krmv
25. zář 2015

@dubnacek dekuji mooc pak pisnu cnw a jak

tynulkaxix
27. zář 2015

Ahoj holky Já nechci plasit, ale dneska jsem si dělala test a je slabší než včerejší☹ bojim se

westie
27. zář 2015

@tynulkaxix hlavně se z toho nestresuj a počkej do kontroly! Sama vím, že se to lehko řekne, ale je to lepší, než se stresovat ze slabší čárky - nemusí to vůbec nic znamenat. Kdy máš další kontrolu - příští týden? Vím, jak se to hrozně vleče - já mám jít ve středu, bojím se, aby bylo vše ok, ale rozhodla jsem se, že testovat už nebudu, a jsem od té doby víc v klidu - chovám se jako těhotná, odpočívám, samo, že každý den sleduju, jestli mám ještě nějaké příznaky a nemůžu se té středy dočkat. Hlavně vydrž a nevzdávej to v hlavě! Držím pěsti!

tynulkaxix
27. zář 2015

@westie až 6.10. Nejhorší je ze mi od noci bolesti v břiše

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru