Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
8. kvě 2016

Je to zvětšené a ztmavene pouze...

milujicimamina
8. kvě 2016

Holky a je rozdil mezi obyc maxem a tim plastovym?

anitaaaaa
8. kvě 2016

@milujicimamina Ahojky, za mě jedině ten plastový test. Byla jsem na IVF a ukázal mi hezky už 6. den po krásnýho dušíka. 8 den už krásnou druhou čárku takže za mě rozhodně doporučuji plasťák 😉

milujicimamina
8. kvě 2016

@anitaaaaa a to jsi byla kolik kdyby to bylo pocitane normalne?

mimimimi
8. kvě 2016

@milujicimamina netusim řekla bych jen ze o jiném zpusobu použití do proudu moce...

anitaaaaa
8. kvě 2016

@milujicimamina normálně 11. den měla jsem prodlouženou kultivaci 5 dní. Ukázal mi pak i mamatest ale ten slabě úplně proti tomu plastovýmu. Takže kdo chce testovat už před vynecháním MS zkuste plasťáka 🙂

martina16horysek
8. kvě 2016

@milujicimamina to vypadá velmi dobře 🙂

kastanek87
8. kvě 2016

@mimimimi já nic,byla jsem na gynde a mám hemoragickou cystu 3,2cm :( takže čekám po mesickach jestli se ztratí,když ne,asi laparoskopie :( takže na prd.

monikavitezslav
8. kvě 2016

Ahojky holky tak minuly mesuc sem to dostala 6.4 a tento mesic stale nic. Predevcirem na testu nic. Kdyz do stredy nic tak k mudr. Mam jen heden vejcovod a tak stehu moc nepocitam. Ale obcas bolesti podbrisku a prsa hlavne v noci.

mimimimi
8. kvě 2016

@kastanek87 jee to me mrzí a co je hemoragicka? 😩

kastanek87
8. kvě 2016

@milujicimamina já tam teda ducha vidím. Ale jak píšou holky,zkusila bych ji ny test a nejlépe plastový do proudu moči mají napsaný že myslím 4dny před MS ukáže.

snazimese2015
8. kvě 2016

Tak Vám tady dávám na posouzení moje ,v úterý to mám dostat ,ani nevím proč jsem si dělala test ,kamarádka vidí čárku ,já vidím prd

kastanek87
8. kvě 2016

@mimimimi no je zalitá krvi. Ta se většinou nevstreba. Ale třeba se stane zázrak a odejde s MS. Ale zas na druhou stranu by mi mohli profouknout vejcovody a třeba by se hned po tom zadařilo. Tak uvidíme...

yukonek
8. kvě 2016

@snazimese2015 kup jiny test (mama test dela rad duchy) a zkus za dva dny 👍

yukonek
8. kvě 2016

Za me jedine dr.max at uz v plastu nebo klasiku... V plastu je rozdil jen ten, ze to muzete dat do proudu moci, jinak je to uplne to same 👍

mimimimi
8. kvě 2016

@monikavitezslav držím pěsti někdy kdyz s tím nepocitas ...vis jak 😊

mimimimi
8. kvě 2016

@kastanek87 ja na tom byla před otěhotněním a 3.měsíc to vyšlo takže doporučuji 😉 👍

snazimese2015
8. kvě 2016

@yukonek já tam nic nevidím tak zkoušet dál nebudu 😉

puutalo
8. kvě 2016

U nás se také ranní zázrak nekonal. Zítra se objednám ke gynkoložce. Myslela jsem si, že bolest v podbříšku by mohla značit otěhotnění, ale spíš to vidím na nějaký problém. Pobolívá to solidně, ale bála jsem se, že to zakřiknu. Teď už nemám na co čekat a raději se nechám zkontrolovat. Mám strach z cysty, nebo ze zánětu.

ms.neomagic
8. kvě 2016

A me se rozjela mrcha tak,ze jsem uprostred vylovu tune musela dojit vzit normalni vlozku misto intimky :-\ a to jsem to mela dostat az zitra....me to taaaak sereeee...pardon

monikavitezslav
8. kvě 2016

@mimimimi mám halucinace.

mimimimi
8. kvě 2016

@monikavitezslav a víš že možná nemáš 😉 alespoň to máš na Maxu 😊 a myslíš že to moje tam bude?

@puutalo a co test? Kolik jsi dpo?

@ms.neomagic 😒 ach jooo tj. na pytel, rozumím ze jsi zklamaná, PMS priznaky bývají podobné ale držím pěsti ať se v dalším cyklu zadaří!

Projela jsem ruzne diskuse a mam smíšené pocity z toho ze to bylo namočené ale kontr.carka se neztratila a přece z vody nevznikne pruh zn.graviditu (myslim ze samotné vody) ...uz fakt nevím zitra koupim teda jinou zn.a v úterý už doktor...jsem napnuta a nervózní...co si myslíte ze tu blbost ? Namocila jde fakt jen kapkou asi na 5vterin abych viděla jestli se mi stinek nezdal...

mimimimi
8. kvě 2016

@monikavitezslav zkusila jsem ti to taky ztmavit 😉

mimimimi
8. kvě 2016

@snazimese2015 tak stinek vidím ale co je to se uvidí kdyz MS opravdu nedojde 😊...

mimimimi
8. kvě 2016

Jo po uschnuti to vybledlo na stejnou intenzitu jak kdybych nenamocila...zadna rozpita barva ani nic podobného...

monikavitezslav
8. kvě 2016

Zkuste prosím ten můj test hodit do negativum moc děkuji:_)

zlatickon
8. kvě 2016

@yukonek ne max ale mama

mimimimi
8. kvě 2016

Takhle je to moc světlé...ale je to ten negativ přímo z originálu...

hahahala
8. kvě 2016

Tak sem to holky nevydržela a řekla si, že to risknu teď odpoledne... výsledek je takový ...

monikavitezslav
8. kvě 2016

@hahahala ty jo gratulace

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru