Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
8. kvě 2016

@monikavitezslav ale dpo uz 10-11

monikavitezslav
8. kvě 2016

Holky moc vám to všem přeju. Já se už nevýznamné ani v menstruaci. Zblbl me teď ten kalendář ze vůbec nevím jestli mám opravdu zpoždění. Jen co vím tě minulý měsíc přišla 6.

marty87
8. kvě 2016

@monikavitezslav me po třech dnech slabší dušík

monikavitezslav
8. kvě 2016

@marty87 tak já se budu modlit aby zítra na krvi něco bylo.

kastanek87
8. kvě 2016

@hahahala moc gratuluji!!!!

kaki7
8. kvě 2016

Ahoj všem 🙂
S přítelem máme už půl roku nechráněný styk, celou dobu se nic nedělo, ještě ke všemu mám nepravidelný menses, takže rozpoznat, kdy je třeba ovulace, byl oříšek, ale nějak jsme to neřešili, nechávali celou dobu volný průběh všemu; poslední dobou se i přítel divil, že taková doba bez ochrany a nic 😀 až nyní, cca v době, kdy mi to mělo přijít a neměla jsem klasický pms, mě napadlo testovat, jen tak. Na prvním z mini serie testů se ukázalo cosi, tak jsem nějakou dobu počkala a za pár dnů jsem to zkusila znovu. A hle, co tam nebylo. Co si o tomto výsledku myslíte? Je to pepino 10, cca doba menses 😔 😕
Děkuji za názor 🙂

milujicimamina
8. kvě 2016

@kaki7 ze je to krasa a gratuluji vam 🙂

yukonek
8. kvě 2016

@kaki7 potichoučku gratuluji 🙂

leymea
8. kvě 2016

@kaki7 taky gratuluji 🙂

monikavitezslav
9. kvě 2016

Dobré ráno holky tak ms furt nikde.

yukonek
9. kvě 2016

Dobre rano, ja dnes zkusila text VitalX (drogerie teta) a silime, akorat mi nejde pres mobil nahrat fotka, furt nejaky error :(

yukonek
9. kvě 2016

*test

monikavitezslav
9. kvě 2016

Já začínÁm být nervózní asi prubnu dneska doktora.

yukonek
9. kvě 2016

@monikavitezslav zkus at vis na cem jsi 👍

monikavitezslav
9. kvě 2016

@yukonek no jediné co teď vím.ze minulý měsíc došla ms 6.4 a do dneska nic. Tak ještě uvidím co manžel na to,zatím nic neví.

hahahala
9. kvě 2016

Tak ... Holky ráno sem prubla ten digi test a výsledek je takovýto ...

ms.neomagic
9. kvě 2016

Ahoj holky,ja akorat cekam pred gyndou,mam zastavit pro nejaky vitaminy,aby to lip slo..prej naka novinka...to jsem zvedava...nechci vitaminy,chci neco po cem budu hned tehotna...holky,ale reknu vam...uz jsem si nepamatovala jaky to je mit ms bez antikoncepce,a teprve asi ted po 4mes se mi od ni konecne poradne vycistilo telo a to je teda des...bricho a ledviny me boli tak,ze lezu bolesti po zdi jak ta holka z vymitace dabla 😀 pritel vcera rikal,ze se i tak tvarim,kdyz se me ptal jestli muze na fotbal 😀

milujicimamina
9. kvě 2016

@hahahala nadherny gratuluji moc 🙂

milujicimamina
9. kvě 2016

@yukonek zkus nahrat pozdeji nekdy mi to taky blbne

ms.neomagic
9. kvě 2016

@hahahala To je ale kraaaaasnyyy...gratuluju maminko 🙂

mimimimi
9. kvě 2016

@kaki7 taky moc gratuluji 😊

Dobre ranko vsem 😊 držím palce 😊

Já dnes teplota opět pouhých 36,7 a vcera také...ale drží se už několik dni?!

@monikavitezslav jestli nebude brzy ale třeba už by mohlo neco byt znát v krvi, já jdu zitra tak zkus a dej vedet 😉 u me se manželovi moc nelíbilo co jsem mu naznačila ale jeste nic nevím ze jo.

@milujicimamina tak ja dnes, přemýšlím jestli na to loveni duchu - skoro neb.prouzku vubec shánět test 😊 ...

hahahala
9. kvě 2016

@ms.neomagic Děkují moc 🙂 nechci nic zakřiknout, ale ráno jsem si volala k doktorovi a chtěla se objednat... počítala jsem tak za 14 dnů a on že není na co čekat, že mám přijít hned pozítří :D ... Jak já se modlím aby bylo vše ok ..

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina to melo byt jak je dnes 😊
@hahahala jeee ty se mas holka krásný výsledek 😊😉!!!Takže už neni pochyb 😊, teda podle me už vcera nebylo 😄
@ms.neomagic no ať na tebe radši nikdo nemluví 😄 jinak ať to ke brzy za tebou 😉

Tak jsem trochu zmatena z tech teplot...u minuleho tehu se pohybovali spis od 36,7-36,9...tak budu merit dal vubec netusim jestli muze byt I tehu po strange teplot pokazde jine...myslim hran.teplotami NE presnym grafem...nevi nekdo?

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi dnes dr max stin vcera vubec nic cekam az zaschne a jeste zkusim ten mamatest kdyz uz je mam doma

milujicimamina
9. kvě 2016

@monikavitezslav kdy jdes?

ms.neomagic
9. kvě 2016

Tak jsem holky dostala vitaminy Chytre miminko 800...prej jsou ted silnejsi a meli by nam pomoct..pritel taky dostal Selenzink...tak budeme zobat spolu....akorat nam nerekli jestli mame i soulozit 😀 😀 😀

monikavitezslav
9. kvě 2016

@milujicimamina letím teď ještě do lékárny. Prubnu ještě test ikdyz ne z první ranní moči.

milujicimamina
9. kvě 2016
monichka
9. kvě 2016

@ms.neomagic já mám zase femibion 🙂 tak by mě těď zajímalo jestli je lepší tohle nebo to Vaše 🙂

milujicimamina
9. kvě 2016

Co myslite? Jeste neni suchy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru