Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sapphire88
14. bře 2016

@milujicimamina Asi 12DPO... Nevím přesně, kdy jsem ji měla. Pročpak?

milujicimamina
14. bře 2016

@sapphire88 ja dnes objevila midipidi ducha tak srovnavam 😀 8-9 dpo teprve ale ted jsem snedla tunaka a ted cpu broskve :-0

sapphire88
14. bře 2016

No tak ještě chvíli počkej a uvidíš. Já se taky přecpávala.. před chvíli zelňačka a teď gumové bombonky :D Držím palce ať ti to vyjde... 🙂

milujicimamina
14. bře 2016

@sapphire88 mam porad hlad a zizen az dnes jinak nic, dekuji 🙂

juliemichal
14. bře 2016

@milujicimamina pošli fotečku dušíka 🙂

sapphire88
14. bře 2016

@milujicimamina Me teda jeste poboliva v podbrisku,ale snad to bude ok 😊

milujicimamina
14. bře 2016

Me vubec tak spis s tim nepočítám

sapphire88
14. bře 2016

@milujicimamina Vsak uvidis 😊 Drzim palce. Kdyz tak se ozvi 😊

nikyninasi123
14. bře 2016

tak holky byla jsem na wc a na toaletnim papire se mi obevila svetle ruzova skrvrna nevite co by to mohlo byt ☹

milujicimamina
15. bře 2016
nikyninasi123
15. bře 2016

@milujicimamina asi jo ale takova slaba MS bez boleti pbricha a prsou jen po utreni po ve ce jinak nic

milujicimamina
15. bře 2016
moni92
15. bře 2016

Myslíte že tam něco je..? jsem 10DPO

mary28
15. bře 2016

@moni92 nic nevidím, ale ta fotka je vážně ve špatné kvalitě a maličká 😒 Něco ta možná je, ale třeba jsou to jen mázlé pixely.. zkus za pár dní 😉

nikyninasi123
15. bře 2016

co myslite holky je normani krvacet v tehotennstvi tedy pokud jsem tehotna je to takove slabe uz od vrera 😉

sapphire88
15. bře 2016

@nikyninasi123 znam maminky, ktere krvacely 1-2-3 mesice, ale radeji bych sla ke gynekologovi 😐

nikyninasi123
15. bře 2016

@sapphire88 dekuji urcite si dnes zjistim jestli opravdu jsem tehu a poputuji na gindu zitra 🙂

sapphire88
15. bře 2016

@nikyninasi123 to bude nejlepsi 🙂 Drzi palce at je vse ok 🙂

nikyninasi123
15. bře 2016

@sapphire88 dekuji 🙂

tehulka1167
15. bře 2016

@nikyninasi123 můžu se zeptat kolik je ti let?

nikyninasi123
15. bře 2016

26 let

milujicimamina
15. bře 2016

@nikyninasi123 a mela jsi na testu neco? Na tom mamatestu nic nevidím

nikyninasi123
15. bře 2016

@milujicimamina neco malo jo byl delanej 8.3 ale to byl asi jen duch nevim ale podle priznaku jsi myslim ze jsem uz dve deti mam tak to poznam a slabe krvaceni ustupuje to jjsem mela pri kazdy mi mali v tehotenstvi no uvydim tet dnes si udelam test 😒

ajousicka
15. bře 2016

Já jsem si dělala test od mamavitu,tak byla slabá čárka,jak vy popisujete a od clearblue byla hodně slabá a Zítra si dělám další a v sobotu bych to měla dostat...tak jsem celkem napjatá...

ajousicka
15. bře 2016

To je můj test...myslíte,že by to mohlo být?

anonym88
15. bře 2016

@ajousicka Moc hezke 😊 gratuluji!

ivetka7686
15. bře 2016

@ajousicka jj ja vidim carku 😊 dej vedet az budes vedet 100% jinak gratuluju 😊

ajousicka
15. bře 2016

@ivetka7686 : děkuji...zatím tomu nasvědčují i příznaky...začalo to chvíli po oplodnění pálením bradavek,pak bolesti břicha ,houpání,tlačení žaludku občas i návaly.Jsem nervózní ze zítřka,co mi ukáže testik od Pepina a v sobotu budu ještě víc nervózní jestli to dostanu nebo ne,protože dnes mi je třeba dobře a prsa mě bolí tak jako vždy před MS.

ivetka7686
15. bře 2016

@ajousicka ja ani nevim kdy jsem pocitila prvni priznaky,ale pamatuju si v praci na nocni se mi zacala tocit hlava a bylo mi na zvraceni,tak kolegyne mi rekla,ze jsem tehotna at si udelam a test rano a sup bylo to tam 😊 urco dej zitra vedet 😉

alcapce
15. bře 2016

Ahoj holky, můžu poprosit o radu?
Už pár dní mě pobolívá neskutečně břicho, vysadila jsem prášky. Dnes jsem si udělala ze zvědavosti test a... Vidíte taky něco nebo ne? 😕 Za mě je teda ještě brzy, ale nějaký stínky mám už na třech kusech 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru