Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dubnacek
3. říj 2015

@1nelinka myslim,ze v pondeli ms neprijde😉)) krasny😉)

westie
3. říj 2015

@1nelinka neco tam taky vidim, preju, at carka sili!

tynulkaxix
4. říj 2015

@1nelinka jde vidět krasne, držím palečky🙂

tynulkaxix
4. říj 2015

@svlocka ty brdo už veliký utz🙂 ať vše v pořádku dopadne a v utery napiš jestli půjde vidět pohlaví🙂

marycz
4. říj 2015

@1nelinka vypadá pěkně....držím pěstičky, ať sílí 😉

lzii
4. říj 2015

Holky už toho mam az az - nemuzu spat par dni po sobe se budim ve 3-4 ráno a do rána už nezaberu , co s tim ?? mate neaky typ ?? Za vsechno budu vdecna 🙂

cacenka_d
4. říj 2015

Tak na tohle jsem hodne zvedava, co z toho bude ;)) 2 dny pred MS ale proste se citim zvlastne.

bajule
4. říj 2015

@cacenka_d Dobře, určitě, vidím hezkého ducha 😉

bajule
4. říj 2015

@1nelinka Krása, je tam 😉

cacenka_d
4. říj 2015

@bajule ja ho tam tak vidim a nevidim asi podle nalady ;) uvidime za 2 dny, ale pak nevim jak to pripane vysvetlime tatinkovi ;)) u nas prave prodavaji jen nejaky obyc test, tak zitra koupim klasicky mama a ten v utery odhali pravdu ;)

cacenka_d
4. říj 2015

@1nelinka tohle uz je jasna vec ;) takovy jen uz poloduch a tak realny, ze ms bych cekala max takovou jo a ne tu jsem mela u prvni ;)

snazimese2015
4. říj 2015

Mrcha měla přijít 21.9 a ona nikde tak jsem testovala a jsou to jen obarvené rysky na tt

marycz
4. říj 2015

@snazimese2015 ahojky a ty testy jsou dělané dneska?

snazimese2015
4. říj 2015

@marycz na právo dneska ten na levo dva dny před večer takže v pátek večer myslím nebo čtvrtek ale večer

marycz
4. říj 2015

@snazimese2015 už dost Ti to mešká...možností je víc....že jsi otěhotněla těsne před MS a tím pádem by měla být čárka např. v úterý silnější....další možností je biochemické těhu...další možnost je hormonální cysta...takže počkej do úterý, udělej test...jestli bude čárka silnější, tak to může být to, že jsi otěhotněla před MS...pokud nebude, zajeď k doktorovi a uvidíš...držím pěstičky a budu čekat v úterý silnější testík 😉

marycz
4. říj 2015

@snazimese2015 ten vpravo vypadá dost pěkně...no uvidíš 🙂

vapka
4. říj 2015

@snazimese2015 ten na pravé straně je pěkný, testuj dál, ale vypadá to nadějně 😀

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 Podle mě je důležité aby to sílilo. Mám kamarádku, která měla týden po vynechání hodně slabé testy a sílily jí hrozně pomalu. Dneska je šťastná maminka. Tenkrát bylo taky plno pochybností, ale dopadlo to super. Každá jsme jiná a každé těhu jiné. Držím ti palečky :-*

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell děkuji :-* ale já se radovat nebudu ,zatím ne ,třeba mám fakt jen rozhozeny cyklus ,nebo cystu ,ale já si pořád myslím že je to jen ryska 😉

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 jasně chápu, jestli ale vidím dobře, tak je to růžové, což ryska nebude. Vem si baterku, nebo třeba světlo z telefonu a prosviť ten test, pokud se objeví čárka, tak to ryska není 😉 Mám odzkoušeno, a pokud ti začne sílit v dalších dnech, tak to cysta také není 🙂

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 Ještě se zeptám, ty máš bolesti na vaječnících že myslíš, že to je cysta? Ta cysta většinou hodně bolí...

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell ne mě neboli nic jen mě občas píchne v podbřišku ,minulý týden jsem si musela v práci sednout ,protože mě to chytlo jakoby od zadku 😀

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell osvětlené

vapka
4. říj 2015

@snazimese2015 na tom pravém je ta čárka vidět dost zřetelně, držím palce ať sílí... 😀

snazimese2015
4. říj 2015

@vapka děkuji ale nevěřím tomu ,minulý měsíc jsem se dozvěděla že 1.října nastupuju do nové práce ,tak jsme si s přítelem řekli že si budeme jen užívat a na snažení se vyprdneme že to jednou přijde ,no a že by to přišlo tak rychle ???jsem z toho sama jelen já si teď připadám nějaká poblouznena jako ve snu ,neumím ten stav popsat

lzii
4. říj 2015

32 DC krásně sílíme 🙂

monikavitezslav
4. říj 2015

Ahojky tak já dnes takhle takže se smiruji stim ze miminko nebude:__(

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 já to myslela jinak 😀 promiň, špatně jsem to vysvětlila. Ale i tak je vidět, že je to pozitivní test. Myslela jsem abys to dala pod test a svítila skrze něj, pak totiž ta čárka vyleze úplně supr. Pokud by to byla jen ryska, tak to zesvětlá a není vidět.

miranell
4. říj 2015

@lzii nádhera, mám radost :-*

vapka
4. říj 2015

@snazimese2015 Tak je to vždy, přestaneš na to myslet a bum, je to tam.... 😀 také jsem si tím prošla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru