Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

medinka13
9. kvě 2016

@milujicimamina Vidím tam nějakou šmouhu, ale jen lehce..

milujicimamina
9. kvě 2016

Uz je suchy 🙂

monikavitezslav
9. kvě 2016

One step od 12,5hcg udělaný teď a nic. Tak já budu čekat opětovně na zpožděnou mrchu.

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina tak to vubec nevim je to videt hodne slabounce a nevidim primo prouzek 😣 ale prala bych ti at se konecne zvyrazni ...zkus ten druhy jeste 😉

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina na suchem lepsi 😉

mimimimi
9. kvě 2016

@monikavitezslav a nebo je jen brzy ...😉

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi ja nevim uz jak to vyfotit tady jde min nez ndoopravdy ☹ mozna uz blbnu

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina ted vidim pekne tam snad to tam jeee 😊

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi 🙂 jsem opatrna jeste neverim ale je videt krasne

bielanevesta
9. kvě 2016

@milujicimamina tienik tam vidím aj ja. Tfuj tfuj držím päste 😊

milujicimamina
9. kvě 2016

@bielanevesta dekuji 🙂

ms.neomagic
9. kvě 2016

Taky vidim nadech.. 😉

Myslim ze femibion,chytre miminko atd.,je vse na jedno brdo...zalezi asi jen kolik je tam kyseliny listove..

Tak jsme s laskou posnidali tabletky,prdelka sel do prace a ja si jdu uzivat jeste tyden neschopnosti..nez se zase pujdu sdirat z kuze do prace.

leymea
9. kvě 2016

@milujicimamina taky vidim 🙂 snad Vam to tentokrat klaplo 😉

yukonek
9. kvě 2016

A mne furt nejde nahrat fotka ☹

yukonek
9. kvě 2016

@milujicimamina ja vidim 🙂

yukonek
9. kvě 2016

holky mamatest to není - ikdyž to tak vypadá 🙂 je to vitalX - v limitu a bez úprav

milujicimamina
9. kvě 2016

@yukonek Vidim krasne 🙂

hahahala
9. kvě 2016

@yukonek Jéé přesně takhle vypadal můj první test 🙂 Vypadá to hodně nadějně !

yukonek
9. kvě 2016

@hahahala no ty už máš nádherný 2-3 🙂 já měla už dvě těhotenství, bohužel pokaždé se špatným koncem, takže už jsem vycvičená, že tohle už je dobré znamení, ale bohužel to pak vždycky nějak nedopadlo, tak mám strach a budu ho mít asi až do doby, dokud nebudu držet mimi ve svém náručí...nebo až začne chodit na vysokou :D

hahahala
9. kvě 2016

@yukonek Já jsem pořád taky né vyděšená, ale hodně opatrná ... mám strach aby se něco nepodělalo ... jednou mi taky už vycházeli krásní duši a pak slábli a slábli a nic ... uklidňovali sme se tenkrát, že to bylo vadnýma testama ... já dnes volala doktorovi a ten mi řekl že prej není na co čekat ať příjdu hned ve středu ... Já vím, že to asi blbost, ale bojím se aby to třeba fakt nebyla cysta a nebo mimoděložný ... a nebo zamlklé těhotenství ... Takže tvoje obavy chápu na 100% ... včera sme s manželem řešili, že by bylo fajn udělat cvak a být už v 9. měsíci :D

yukonek
9. kvě 2016

@hahahala přesně tak...já jdu taky už ve středu, ale ne na prohlídku, ale spíš domluvit se, kvůli těm dvěma předešlým jsem vlastně už automaticky v rizikové kategorii, tak pro klid v duši jsi jdu "pokecat" s doktorem a asi mě nechá na neschopence - byla bych i ráda. Tak si dáme vědět jak jsme dopadly 🙂 snad nám to už vyjde <3

pandabox
9. kvě 2016

@yukonek držím pěsti🙂)

pandabox
9. kvě 2016

@yukonek posledne jsme měly testy pozitivní spolu..a stejne nsm tk i skoncilo..Já jsem ted na počátku sedmého tydne..tak snad nám to oběma klapne ted🙂))

yukonek
9. kvě 2016

@pandabox no vidíš, tak to je pro mě skvělá zpráva a mám víc nadějí 🙂

mimimimi
9. kvě 2016

Tak ja holky s testovanim asi koncim...udelala jde Dr.Max a myslim ze tam nic neni...takze zitra doktor a krev to jisti...

@yukonek nadhera 😊
@hahahala vse bude v poradku, opatrujte se ! 😉

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi ani po zaschnuti? Zitra si tam skoc bude to jistejsi a dej vedet

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina myslim ze ne 😶

mimimimi
9. kvě 2016
leymea
9. kvě 2016

@mimimimi nevidim ☹

mimimimi
9. kvě 2016

@leymea dekuji ja prave taky ne...ale uz je to dlouhe tak zitra se snad dozvim co je pricinou meho nekonecneho cyklu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru