Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

megy
26. čer 2014

@rovnanova tak to jsem taky jelen:-/ psala jsi, že před dvěma dny 0 jednotek a teď, že potvrzeno, no nevím :-/ jsem z toho zmatená, chápu, že hcg roste ob den dvojnásobek, tak potom asi krev pozitivní, jen pokud jsi mluvila o UZ, tak to je fakt až s hladinou 1000 a výše

majkylove
26. čer 2014

@melanka21
@sarkad2856
@nolies

holkýýý v pondělí započnu další kolečko testíků tak držet palcééé 🙂

rovnanova
26. čer 2014

@ali34 Ďakujem ti 🙂

sarkad2856
27. čer 2014

@majkylove Tak at to výjde 😉

tak2014
27. čer 2014

@majkylove už v pondělí...? já chtěla začít až od středy, ale mám strach, že mě takhle svedete na zcestí 😀

majkylove
27. čer 2014

@tak2014 já sem psala že sem blázen 😀 testuju už od 25DC každej měsíc,já to dýl nedám prostě 😀

vercaafilip
29. čer 2014

Holky ahojky, prosím máte zkušenosti stěma mamatestama taky že jsou horší?? mě připadá, že ty jejich čárky jsou vždy slabší než u jinejch testů.... Jinak mě zjistila dr na vaječníku dvě cysty.... řikala že těžko otěhotnim a třetí měsíc pokusů 🙂

scheetje
29. čer 2014

Vždyť to je jasné těhotenství 🙂 gratuluju!

vercaafilip
29. čer 2014

@scheetje děkujiiiii... spíš mě štve ža na předposledním mamatestu byla čárka už stejná a na tom poslednim zas neni.... asi už to moc zkoumám, manžel je ze mě na mrtvici :D

vercaafilip
29. čer 2014

ten dole je dr max.... je dva dny po sobě stejnej.... co sem těd dělala tak snad je vše ok a mimi roste----

vercaafilip
29. čer 2014

@majkylove jinak ahojky, nejsi sama já taky testuju :D imrvere, manža už zakázal kupovat testy 🙂 ale já vždycky kolem lékárny nějakej ulovim 🙂 nooo já už to vim od 17, ale moje dr mě objednala na 15.7 tak kdo to má vydžet.... že prej i rovnou aby mě vzala krev..... co se bere na nemoci atd....

majkylove
29. čer 2014

@vercaafilip jéé,krásný testíky,moc gratuluju 🙂 no já jdu na to zítra ráno tak už sem napjatá,začaly mě fest bolet prsa tak by to mohlo být dobrý znamení třeba 🙂 ale možná to souvidí už s ms co mám v pátek dostat :-/

vercaafilip
29. čer 2014

@majkylove a jak dlouho se snažíš ? stěma příznakama, já co jsem vypozorovala.... čekám teda 3 mimi 🙂 a prsa a tak často nejsou uplně to jak se pozná těhu... ale u mě zaručeně funguje hlen jako při ovulaci... a co jsem pátrala na netu tak i dr potvrzují , že to mají všechny ženy akorát některé to nepozoroji.... a fakt je to znát, byla jsem si tim jistá ještě než sem měla ducha na testu, protože jsem to tak fakt měla...

majkylove
29. čer 2014

@vercaafilip aha,tak o tom slyším poprvé,no nebudu předbíhat,do konce týdne už budu vědět vše jistě.snažíme se třetí měsíc a manžel má v sobotu narozky tak bych mu to k nim moooc chtěla dát,bylo by to krásný 🙂 zítra jsem 25DC tak zkusím testnout 🙂

vercaafilip
29. čer 2014

@majkylove - jéééééé já to měla stejně! muj manžel mě narozeniny 18.6 a taky dostal dáreček 🙂))

majkylove
29. čer 2014

@vercaafilip ty už aspoň víš že to vyšlo 🙂 u mě je to zatím fáze přání a strašně moooc doufám 😵

vercaafilip
29. čer 2014

@majkylove - budu držet nejvíc palce!

majkylove
29. čer 2014

@vercaafilip moc děkuju,dám vědět 🙂

majkylove
30. čer 2014

@vercaafilip tak na testiku zatim nic☹

vercaafilip
30. čer 2014

@majkylove no 25 je brzo neboj, já viděla prvního ducha 28 DC

teok
30. čer 2014

Holky, sice sem chodím jen koukat a neměla sem šanci sem něco dát, ale konečně i já se dočkala 🙂, je to 12DPO 😉

majkylove
30. čer 2014

@vercaafilip no uvidime,zitra pokracuju v manii😀
@teok gratuluju moc,taky uz chci takovej testik🙂

vercaafilip
30. čer 2014

@teok gratuluju 🙂

vercaafilip
30. čer 2014

@majkylove já si ty testy objednala pak na netu, aby si nemyslela ženská v lekárně , že mi hráblo :D jakou mám spotřebu.....

majkylove
30. čer 2014

@vercaafilip 😀ja je kupuju pokazde v jine😀

vercaafilip
30. čer 2014

@majkylove no já se taky snažila, ale ted už sem objížděla asi 4 lékárny a ještě jsem měla pocit že si mě musej stejně pamatovat a pak když řekneš 3 krát mamatest 😀 😀 😀 😀

majkylove
30. čer 2014

@vercaafilip 😀😀😀 ja mam na zitra nachystanej clear blue a kdyz nic tak odpo zas pujdu nakoupit zasoby😀

vercaafilip
30. čer 2014

@majkylove 😀 😀 😀 😀 😀

tsterinka
30. čer 2014

@majkylove
@vercaafilip ahoj holky,tak koukám že takových marodů jako jsem já je víc,já k těm těhu testům kupuji,ještě tak 3 někdy 4 balení ovu testů a na našem okrese už mě znají ve všech lékarnách 😀 ,někde už ani nemusím říkat co chci,ale jen kolik toho chci 😀

vercaafilip
30. čer 2014

@tsterinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no jestli všechny ženský tak blázněj, tak už jim to možná divný nepřijde 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru