Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

valeri10
6. lis 2015

@milujicimamina 😀 😀

milujicimamina
6. lis 2015

tak jsem byla na wc málem jsem se po..a nic 😀

bajule
6. lis 2015

HOLKY, NEKUPUJTE TY MAMATESTY... JSOU NA HOVNO, DĚLAJÍ KRÁSNÝ FALEŠŇÁKY, JEN BUDETE ZKLAMANÉ ☹

eviccka23
6. lis 2015

@dubnacek tak jsem tehotna - podle krve 🙂

eviccka23
6. lis 2015

@dubnacek tak jsem tehotna - podle krve 🙂
@mercedesse 🙂)

cicolka1984
6. lis 2015

@eviccka23 tak gratuluji

milujicimamina
6. lis 2015

@bajule taky ti udělal? Máš foto?
@eviccka23 gratuluji 🙂
A hlásím furt niiiic

nordjane
6. lis 2015

@eviccka23 gratuluji, kolik mas hcg? 🙂

eliotka1
6. lis 2015

@eviccka23 Moc gratuluji 🙂

dubnacek
6. lis 2015

@alejla tak ja na tech poslednich 3 vidim krasne duchy,ale to jsme si psaly uz minuly mesic a nic z toho nebylo. Vidim,ze mas opet mamatest tak tezko rict.Kolik dni mas po oplodneni a kdy mas mit mesicky??

dasa.77
6. lis 2015

@alejla slaboulinká čárka a u vrchního okraje více zřetelná

reva6
6. lis 2015

zeny ?? kedy po pravdepodobnom uhniezdeni ( jednodnovom špinení ) zacina producia HCG?, lebo v stredu som spinila a dneska test negativny... :/

dasa.77
6. lis 2015

@reva6 3-4 dny

reva6
6. lis 2015

@dasa.77 konecne niekto odpisal... :D 🙂 neviem sa o tom nikde docitat vzivote sa mi nestalo ze by som spinila raz a nic ...... tak to bude asi to uhniezdenie len no ten test mi nejde do hlavy ... citim sa zatial v pohode vcera ma akurat bolelo brucho dneska nic len bradavky strasne citlive :/ tak pevne duuuufam ze sa zadarilo boze ako si to ja prajem uz dva roky sa snazime.. :/ tak drz aspon ty palce prosim ta 🙂

dasa.77
6. lis 2015

@reva6 ale může to být i déle,PROTOŽE né u každé ženy to jde stejně rychle
napsala jsem NEJKRATŠÍ možnou dobu
čistě teoreticky- pozitivní test se ukáže cca 8-9 dní po ovulaci, ( to je nekratší možná doba)
oplodněnému vajíčku trvá cca 4 dny,než dojde do dělohy a AŽ pak žluté tělísko produkuje HCG,které je naměřitelné nejprve v krvi a pak na nejcitlivějších testech

reva6
6. lis 2015

@dasa.77 ale ja neviem kedy bola ovu.... preto sa pytam ze kedy zacina rast to hcg od uhniezdenia co dufam ze to uhniezdenie bolo ...

dasa.77
6. lis 2015

@reva6 chápu,pokud to co proběhlo bylo podle Tebe uhnízdení,tak si to zase zpětně odečti
(uhnízdění středa.....takže k oplodnění mohlo dojít dejme tomu v sobotu )
To byla první možnost 😎
kdy byl sex,víš jen Ty 😀

milujicimamina
6. lis 2015

Holky orospala jsem.odpoledne,a prsa boli stále to vypadá dobře 🙂

reva6
6. lis 2015

@dasa.77 neviem ja to tento mesiac neriesim dala som vypoved v praci dosli k rodicom a tak som si povedala ze je to zmena neriesim hadam sa podari takze neviem kedy sa to stalo... ale to je jedno ide o to ze dufam ze to bolo uhniezdenie ... :D sak lebo nikdy som nemala take len tak odveci spinenie... nikdy.. ani v strese niesom ani chora som nebola ale ziadne talbety lieky nic neberem tak ...

bajule
6. lis 2015

@milujicimamina Mám v albu 😉 A i z jiných skupinek vím, že holky mají krásný // ale jen na tomhle...

eviccka23
6. lis 2015

@nordjane rano mi to rikala, ale ja to vubec nevnimala, jak jsem byla stastna. :D volala jsem tam dvakrat a ptala se, zda jsem "mozna", nebo u"rcite" tehotna a oni mi rekli ze podle HCG jsem urcite a ve 4tydnu 🙂

nordjane
6. lis 2015

@eviccka23 tak prijd do fora TP cervenec 😉

milujicimamina
6. lis 2015

@bajule ty v albu mas dálnice 🙂 to nebyli falešné ne?😉

mercedesse
6. lis 2015

@eviccka23 gratuluju

1nelinka
7. lis 2015

@bajule me mama test taky udelal krasnou carku😢 Vsichni mi tu gratulovali a nic z toho samozdrejme nebylo..nechapu jak takove testy muzou vubec prodavat

tmp11
7. lis 2015

Ja za poslední měsíce jsem vyzkoušela mamatest několikrat a taky jsem už doufala. Pak jsem se naštala vyloženě a namočila ho do čisté vody... No duch tam byl.

Myslim si, že se tam objevuje ten kanálek...
Mamatest fakt pokud možno nebrat.

milujicimamina
7. lis 2015

Premyslimm ze jim napíšu,výrobcůM,tphle nemohou prodávat přece,a tonjsou jeste maskované v krabičkách v tetě dr.vitalx a ještě cemio po 3 ks!! Byznys jak kráva,všude vám soupnou jen mamatest,no nic asi napisu

mercedesse
7. lis 2015
irennn
7. lis 2015

Holky zbylo mi deset ovulacnich testu , expirace teď konec listopadu, ale nemyslím si ze budou hned k nicemu , rada je přenechám , mne uz pomohly , teď jenom někdo z Uničova v Olomouckém kraji 🙂

milujicimamina
7. lis 2015

@mercedesse už jsem jim napsala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru