Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sukynecka01
4. čer 2016

@1nelinka noo to asi jooo rozdeli to lido ale ted v breznu kvuli praci nebyl pritel doma ,tak to fakt vyslo ctyriktat v mesici a min rok jse zase byla mimo ja se synem ,takze zrovna v tech mesicich,kdy ten sexbyl malo nam to vyslo. Ale samozřejmě může byt tim,ze sme se trefili do ovu
Ale proste nahoda stejna 🙂 ted je to horsii od 4tt nemame styk tajze cca dva měsíce kvuli hematomu,ale je pravda,ze mi to nechybi zatim vubec
Ptala jsem se dr ,kdy uz konecne muzu a on mate zuby pusu a ruce tak vydrzte dokud nebude vse oka haha ,tak poslechla jsem hehehe

milujicimamina
4. čer 2016

Muzu se zeptat? One step modry uzky prouzek dela falesne? Na kazdem mam pekneho dusika diky

ms.neomagic
4. čer 2016

@milujicimamina Holka ty se z tech testu jednou zblaznis 😀

milujicimamina
4. čer 2016

@ms.neomagic proc? Jen se ptam ☹

sukynecka01
4. čer 2016

@milujicimamina hod foto 🙂

milujicimamina
4. čer 2016

@sukynecka01 sem uz ne

luciebx
4. čer 2016

@milujicimamina zlato kdyz vis ze ti skoro kazdy test dela duchy a ty ty duchy mivas furt proc se na to nevykasles a netestujes 27dc a pokud tam neni pekna carka kterou nemusis lovit pod mikroskopem tak by to byla jasnacka.. takhle se akorad trapis...

monikavitezslav
4. čer 2016

Holky uz ctvrty den merim teplotu a objimam misu a teplota 37,3 ale na cipek nedosahnu.

milujicimamina
4. čer 2016

Takze mile damy. kdo o me v jonych skupinach mluvi jako o blaznivce - je to od vas hnusne testuji jako kazdy9-14dpo nez dojde ms myslim ze nc vyjimecneho, ale jestli vas to bavi proc ne ale o testovani diskuze je , asi mam typy kdo a vezte nikomu nepreji nic spatneho, ale mlyny se toci

milujicimamina
4. čer 2016

@monikavitezslav at to nenapisi ze se moc pozorujes pozor ☹

ms.neomagic
4. čer 2016

@milujicimamina Vidis..viz luciebx..a vcera ti to taky nekdo rekl..vykasli se na ty testy..a pockej jestli prijde mrska nebo ne...myslim to dobre 🙂

juliemichal
4. čer 2016

@milujicimamina zlatíčko o tom,že někdo o tobě tak mluví vůbec netuším,ale je to fakt hnus,proč ti to třebas nenapíšou tady?nebo nějak tak... a přímo tobě,ale aby tě pomlouvaly v jiných diskuzích tak to je strašné ☹ podle mě ty one stepy fal. duchy nedělají,ale já jsem fakt na tvé fotečce bohužel nic neviděla ☹ ale přeji ti s celého srdíčka,aby ti krásně sílili ♥ ♥ a už aby jsi byla těhulka,strašně moc moc moc ti to přeji,zasloužíš si to už za to trápení

ms.neomagic
4. čer 2016

@monikavitezslav A co test?

milujicimamina
4. čer 2016

@juliemichal ja uz zde nebudu resit nic

juliemichal
4. čer 2016

@milujicimamina přesně tak a to bude nejlepší 🙂 🙂 a uvidíš,že se co nevidět povede 🙂 🙂 anebo kdyby se to teď nepovedlo tak nechceš zkusit třebas to IUI? 🙂 anebo si zajít k dr pro clostyl a aby ti dělal folikumetrii?že fakt se už moc dlouho snažíš a být tebou tak bych buď šla do caru anebo k svému gynekologovi.. a určitě by se povedlo ♥ ♥

ms.neomagic
4. čer 2016

@juliemichal Mas pravdu..@milujicimamina si to nepripousti,ze nejdulezitejsi je byt v klidu a resit to s odbornikama..my by jsme ji radi pomoli,ale na to jsme maly pani...a ohledne tech diskuzi,jde o to ze nektere holky co chodi sem,chodi i jinam a tam uz se o ni bavi jako o testovaci blaznivce :-\

marrouc
4. čer 2016

Diskuze se jmenuje Davam test. Co myslite?
@milujicimamina takze davej dal testy a ja povim co si myslim. 😊o dalnicich se bude tezko spekulovat. Nekdo to resi vic nekdo min. To je kazdeho vec. Ja te chapu a drzim palce 😉

milujicimamina
4. čer 2016

Prosila bych vsechny abyjste me zde ani jinde uz neresily !Uz tak jste mi nepridaly, diky

juliemichal
4. čer 2016

@ms.neomagic no nejhorší je to si to nepřipustit,že může být někde problém ☹ já kdybych nešla s manželem do toho IUI tak bych nebyla těhotná... takže kdyby si to uvědomila tak by už taky dávno mohla být těhulka ☹ mám ji ráda a je mi líto,že se jim stále nedaří,ale kdyby někde šla tak bych jsem se nedivila,že by už v tom dávno byla.my jsme se 4 roky snažili o třetí miminko.v lednu jsem měla ZT a teď je zatím všechno v naprostém pořádku 🙂 🙂 no,ale ještě jsme neměli srdíčko.
a jinak taky jsem testila o 106 jak @milujicimamina ,ale potom jsem tu už ty testy nedávala.... dokud jsem nenašla na digi testu +1-2 🙂 a taky bych jsem se nedivila,že by se o mě holky bavily v nějakých skupinách,kdybych tu stále dávala testy.. a nazývaly mě testovací maniačkou.

juliemichal
4. čer 2016

@milujicimamina já ti jenom radím,protože tě mám ráda a je mi líto,že se ti tak dlouho nedaří ☹ já tě neodsuzuji.

baskervile
4. čer 2016

@puutalo Zůstávám s vámi ve skupině čekajících-včera "to" přišlo 😠 Tak se budeme těšit na další měsíc 😉

puutalo
4. čer 2016

@baskervile To je mi líto. Tak zase za měsíc ;) Dnes ráno to na mě padlo a pobrečela jsem si. Začínám to vzdávat, musím se upnout na něco jiného. Po revizi jsem se pustila do zahrady, ale ta už je hotová, tak vymýšlím, čím se zabavit tentokrát. Jenže jakmile přijdu domů, nebo sedím v práci, myšlenky mám jen na mimino.

ms.neomagic
4. čer 2016

@baskervile viiitej..ja uz to mam za sebou 🙂 prisla o 4dni driv a opet trvala 2dni..takze v pondeli zase volam k dr. :-\ a jestli mi tentokrat rekne ze to je normalni tak ho poslu nekam.

ms.neomagic
4. čer 2016

@puutalo My jsme ted koupili barak a budem ho vyklizet,k tomu velkazahrada..se prijed odreagovat,kazdy ruce navic se hodi 😀
Holky mezi nama,ja myslim,ze i kdyby jsme sebevic chteli tak na to se neda uplne prestat myslet.

luciebx
4. čer 2016

my se taky s muzem snazime uz 4 rokem.. a furt nic... od pristiho mesice resim s CAR pac vim ze nekde hacek asi bude... prvni 2 roky sem byla presne jako ty @milujicimamina ale ono se mi to dost vymkklo a ja fakt zacala magorit..ja uplne vim na cem si a kde stojis. ja si tim taky prosla.. reci typu dej se do klidu atd neres to.. proste nefunguji.. kdyz clovek tak moc chce nic ho nezastavi..

asi si clovek musi dojit do te faze ze fakt na to dlabe.. me to trvalo prez 3 roky..
taky sem fotila testovala 3x denne.. furt to sem hazela.. jenze.. ono cloveku zpetne dojde ze to fakt nemelo smysl pac se clovek nervoval vic nez mel..

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx jsem tu asi 9 mesicu teprve 😉

luciebx
4. čer 2016

@milujicimamina ono 9 mesicu neni zadna doba.. melas rok delat jakoze nic.. a proste po roce kdyby se nedarilo zkusit nejakou pomoc... takhle brzy se zadari fakt mallloktere. my to tu s tebou mysime dobre.. ale ty ted resit to ze se ZASE nezadarilo strasne brzy.. snazite se fakt chvilku...

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx 3mesic zkousim merit bt i to uz holkam projde dlouho a testuji od 9-14dpo pak dojde mrcha co je na tom dovneho? Jsou tu holky co po ms zvraci je jom spatne atakdale ted nechci nikoho urazit, a jsem asi trnem v oku, uz jsem zazadala o blokaci uctu

mi89
4. čer 2016

A přesně tak to teď beru, neresim to a netestuju, jsem ráda, že Tu tolik holek píše, že se to vyplatilo 😊

milujicimamina
4. čer 2016

@luciebx vdak ano snazime se uz pres dva roky😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru