Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monicka79
7. dub 2015

@svlocka ovu test sa povazuje za pozitivny ked su dve cirky rovnako silne alebo testovacia silnejsia ako kontrolna. Taketo ciarky mozu byt na teste pocas celeho cyklu a je to negativne.

dannna88
7. dub 2015

Slunicko01, vlozila bych fotku,jsem ale jsem antitalent😃 zkusim zitra dalsi,uvidim zda bude tmavnout. Nebyla stejna jako kontrolni,ale shoduje se s tou co jsem mela pred ovu nez mi vysla tmava

svlocka
8. dub 2015

Vcera jsem malinko zacla spinit dnes 10DPO je to uhnizdovani? ovu je z minula trosku silnejsi,doufam ze u nas uz budou ty testy.

dannna88
8. dub 2015

@slunicko01 tak dnes mam ovu carku stejnou jako kontrolni. Zkusila sem i tehu test ale tam videt nic zatim neni😞 myslis ze je sance? Dvakrat za jeden cyklus je asi blbost mit ovu😃

slunicko01
8. dub 2015

@dannna88 tak to vypadá dobře, budu držet palce

dannna88
8. dub 2015

@slunicko01, dekuji,byla bych moc stastna. Kdy je tak vhodny cas na tehu test? Mam nepravidelnou menstruaci takze prvni den vynechani neodhadnu😃

svlocka
8. dub 2015

Dnes 10DPO vidite tam neco?myslim ze asi je brzo zacla jsem spinit a podbrisku poboliva a pichne.

mic.ko
8. dub 2015

vydrž pár dní a zkus test znovu... hlavně mysli pozitivně 🙂
mně se objevily 2 čárky až 14dní po pravděpodobné ovu

leontynkar
8. dub 2015

@svlocka zkus to fakt aspoň za 2dny. Ale koukám ze je to mamatest, ten mi ukázal negat. i 3 dny po MS i když jiný test uz byl slabě pozit a těhotná jsem. Tak neves hlavu 😊

dannna88
8. dub 2015

@svlocka ahoj,koukam,ze cekame spolu akorat ja mela ovu tri dny po tobe. Drzim palecky 😉

svlocka
8. dub 2015

@dannna88 jo taky drzim palecky 🙂dam vedet jak to dopadlo 🙂

svlocka
8. dub 2015

@leontynkar taky ty mama testy nemam rada ale zase mi malinko sili carku mam trosku natekle prsa a vjdou videt zilky.tak uvidime co stoho bude

svlocka
8. dub 2015

@svlocka sili malinko na ovu testu.

svlocka
8. dub 2015

@mic.ko a testovala jsi driv?treba pred ms treba?

alhou
8. dub 2015

Holky co myslíte? Menstruaci mám zpožděnou 4 dny ...

veronicka89
8. dub 2015

muzu se zeptat co cekate za komentar k fotce kde je jedna carka ? 😀

angel01
8. dub 2015

@alhou je tam duch 😉

alhou
8. dub 2015

@veronicka89 zkusím jinou fotku, myslím že tam slaba čárka je, každopádně uvidím, děkuji

veronicka89
8. dub 2015

@alhou jj u tebe je gratuluju 🙂

alhou
8. dub 2015

@veronicka89 Děkuji 😉

kacenkka84
8. dub 2015

@anniesfibis tak na tebe budu zitra myslet!!☺pak napis,jak jsi dopadla 😊

mic.ko
8. dub 2015

Vločko, taky jsem měla jednu čárku a za 2dny už ducha, za další 4dny syté 2čárky. Poslední ms 4.3., v pátek jdu na G, abych si potvrdila dobré zprávy, dnes jsem cca 5➕0

anniesfibis
8. dub 2015

@kacenkka84 díky, nemuzu se dockat..i kdyz jsem nejspis teprve v 5tt...takze asi bude videt prd :D ale tesim se i tak; ...jen teda prsa me skoro prestala bolet, zadny pocit na zvraceni, slabost, zadna unava (vic nez jindy), zadna zrava...tak nevim, je to normalni?? Od zacatku jsem nic, nez boletstiva prsas nemela..+ jsem chodila o vikendu hodne curat a zaroven me lehce bolel podbrisek ..ted uz skoro nic;

leontynkar
9. dub 2015

@alhou je tám!! Gratuluju. Tak zitra uz tehu testik,m? 😉

leus20
9. dub 2015

@alhou ano je to tam 🙂 druhy vysel nadherne 🙂

anniesfibis
9. dub 2015

tak dnes tehu potvrzeno; zatim je tam jen dutinka, zarodek neni jeste videt. Odhadem pry necele 4 tydny od poceti. Mam dojit za 3 tydny, kdy bude srdicko a pry poznaji i presne stari a termin porodu....to nevydrzim :D

mic.ko
9. dub 2015

@anniesfibis gratuluji!!! já jdu zítra, čekám, že se dozvím něco podobného...

nelly2711
9. dub 2015

@svlocka jsem na tom podobně jako ty,dnes 9dpo modlim se aby už to konečně vyšlo,na testu zatím nic...

alhou
9. dub 2015

Zavolám si na gyndu az příští týden, trochu doufám že by ještě mohla čárka zesílit, pořád mi přijde dost světlá ... jak jste to měly vy?

tynulkaxix
9. dub 2015

@nelly2711 Ahoj taky stále Čekám. Kdy mas dostat menzes?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru