Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix jejej, tak ted jestli se zadarilo, tak me mrzi, ze o tom mluvim, kdyz u tebr ne ☹

setnickovak
13. dub 2015

@mic.ko poboliva v krizi, bradavku uz diky bohu ne! Akorat kdyz rano vstanu, tak se musim najist, protoze mam zaludek na vode... podle vseho jsem bych zacinala 5.tyden... to uz bych mela priznaky? Mam v dolnich partiich totiz pocit "prokrveni"- treba pri sexu mam intenzivnejsi pocit a zaroven pres den pocit uvolneni, takoveho prijemna... zni to blbe, ale proste az euforie z toho... uvolneni (kdyz to zrovna netaha 😀 ) co si myslis, prosim?

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak Jee to je v pohodě Prosím te 😀 snad se za daří tenhle měsíc 😀

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix no, je fakt, ze me vysel jen jeden test, druhy bude zitra a kdo vi, co bude-treba negativni... a tobe drzim palce 🙂 koukam, ze stejna lod- vysadily jsme stejne 🙂

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak tobě taky držím palečky ať se ti tehu potvrdí 🙂 při prvním tehu jsem po vysazení HA otěhotněla az ten další měsíc tak doufám, že to bude podobne 😀

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix rika se, ze po praskach to prvni ctvrt rok jde nejlip... tak snad 🙂 a dekuju....

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak snad jo. Vidim to tak na souloz obden 😀

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix hmmm, tak to je bezva plan a jeste k tomu prijemny 😀

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak no jo ale realita je vždycky jina 😀 Já utahana od malý, pritel z prace, oba dva mame rádi když začíná ten druhy a nakonec je z toho prd 😀

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix tak unavu jsem videla i u nas... pritel utahany z prace, ja taky a tak to koncilo u filmu a nasledneho spanku... 🙂 ale ted jsem od konce unora ziskala novou a klidnou praci, tak takze je vic energie a casu.... 😀

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak no my máme doma díky malý akorát tak rychlovky 😀 mi přijde že má nějakej radar a vždycky když se pritel přiblíží tak se vzbudí a rve 😀 takže občas soulozime na etapy 😀

setnickovak
13. dub 2015

@tynulkaxix to je potvurka 😀 kolik ji je? A alespon ty rychlovky stihate 🙂

mic.ko
13. dub 2015

@setnickovak popisuješ to krásně, jedna báseň, to musí být tutovka 🙂, takže dáreček v prosinci...

setnickovak
13. dub 2015

@mic.ko no, uvidim rano,ale zacit jsme chteli v lete, at mame jarnatko 🙂 kdyz o tom tak premyslim- hlavne, ze bude zdrave 🙂 a dekuji, snad to vyjde... jsem napnuta jako ksandy...

mic.ko
13. dub 2015

@setnickovak jojo, já měla chovat teď v létě, ale událo se vše jinak, tak jsem vděčná za další šanci a je mi jedno, kdy to bude, hlavně ať se vše podaří!

setnickovak
13. dub 2015

@mic.ko ou, jako ze to jednou nevyslo? muzu li se ptat?

nelly2711
13. dub 2015

@tynulkaxix tak me dnes vyslo toto,tak nevim..

setnickovak
13. dub 2015

@nelly2711 ducha vidim... kdy ma byt menstruace?

petulik81
13. dub 2015

vidím ducha na prvni pohled 😉 gratuluji 🙂

88martina88
13. dub 2015

@nelly2711 je to tam. tisko gratuluji 😉

nelly2711
13. dub 2015

Dik holky ale Ja tomu moc nevěřím,tresti mi hlava mam to dostat dnes.

setnickovak
13. dub 2015

Ja to mu taky neverim, ale nejspis tam je 🙂

mic.ko
13. dub 2015

@setnickovak nevyšlo, vyšel špatný prvotrimestrální scr. (VVV), musela jsem na vyvolání potratu, nic příjemného, malý porod ve 14.tt se špatným koncem. Ale prý se to neopakuje, tak věřím, že teď bude vše v pořádku.

monyna83
13. dub 2015

@setnickovak Ahojky, předem se omlouvám za mou upřímnost, ale koukala jsem na Tvůj testík. Bohužel se mi zdá, že ta testovací čárka je úplně jinde, než má být...vypadá to jako vadný test nebo spíš ještě nevstřebané barvivo. Proto ta čárka zase zmizela.
Já si dnes také dělala testík a mimo čárku mám také šmouhu, která tam nepatří. Čárky mají své rozmístění a pokud se objeví mimo, jedná se o vadný test. Schválně mrkni. Ale já mám i jiné test naprosto pozitivní.
Příznaky máš ovšem ukázkové, já nemám jeden jediný... Dnes jsem podle MS 7+2 a zítra první UTZ. Ale jsem po IVF, tak se to počítá malinko jinak....
Moc Ti přeji, aby se zítra čárečka objevila na správném místě a už tam zůstala.

Radši jsem ti to napsala, abys nebyla zklamaná, pokud by zítra náhodou nebyla.

monyna83
13. dub 2015

@nelly2711 Naprosto ukázkový a zřetelný duch. Jedná se o mamatest a tyto testy se zdají být dlouho negativní, ačkoliv jiné jsou již podstatně tmavší. Čili super proužek, potichoučku gratuluji a přeji, ať krásně sílí...
Zkus ji udělat Dr. Maxe (Lady Max)... Dva proužky za cca 40Kč a tam už budou pořádné //.

tynulkaxix
13. dub 2015

@setnickovak ted ji bude 14 měsíců 🙂 no budem to muset i tak zvládnout 😀

tynulkaxix
13. dub 2015

@nelly2711 taky tam vidim ducha 🙂 gratuluji, ať krasne sili 🙂

nelly2711
13. dub 2015

@tynulkaxix asi není k čemu před chvíli jsem to dostala:(to je fakt psycho

monyna83
13. dub 2015

@nelly2711 To snad ne, byla to čára jako hrom. Krváčíš normálně? Jde i sliznice?
Pokud jen špiníš nebo jen slabě krvácíš, ještě to nemusí nic znamenat...

tynulkaxix
13. dub 2015

@nelly2711 cože? 😨 To je mi lito ☹ ty testy jsou fakt má hovno!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru